BLOGMAS #19: Kaip įžymūs žmonės švenčia Kalėdas?

Kalėdos jau visai čia pat, ar jauti tą stebuklingą nuotaiką? Ar jau nupirkai ir paruošei visas dovanas? Ar jau išsirinkai, ką rengsiesi ir su kuo švęsi? Kiekviena šeima turi savo kalėdinių tradicijų, tačiau būtų visai įdomu sužinoti, kaip Kalėdas švenčia žinomi žmonės, tiesa?  Ar įžymūs žmonės renkasi tradicinį ir mums įprastą šventimo būdą: puošia namus, dovanoja dovanas šeimos nariams ir drauge valgo kalėdinius pietus, ar vis dėlto švenčia kitaip?

Triukšmingas kalėdinis vakarėlis
Taip taip, Kalėdos - šeimos šventė, tačiau taip galvoja ne visi. Atlikėjas Justin Bieber - pagarsėjęs pasilinksminimų ir vakarėlių mėgėjas, tad išnaudoja kiekvieną progą tokį surengti. Daug svečių, garsi muzika (žinoma, iš naujojo Justin'o albumo) ir vakaras nusimato smagus.
JAV aktorius George Clooney Kalėdų proga dažnai rengia iškilmingus pobūvius. Jų metu dažnai vyksta aukcionai ir renkami pinigai labdarai. Ką gi, išties puiki iniciatyva, ypač per Kalėdas.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „justin bieber“             Vaizdo rezultatas pagal užklausą „george clooney“

Šventė su draugais
Būtent taip Kalėdas leidžia Taylor Swift. Apskritai, iš įžymių žmonių Taylor apie Kalėdas, ko gero, nusimano geriausiai, nes merginos vaikystė praėjo kalėdinių eglučių fermoje. Per didžiąsias metų šventes atlikėja mėgsta pasikviesti draugų, kartu puošti namus, statyti namelius iš imbierinių sausainių ir kartu dainuoti kalėdines giesmes. Skamba visai smagiai, kaip manai?

                          Susijęs vaizdas

Laikas su šeima
Vis dėlto dauguma žmonių, nesvarbu, įžymūs jie ar ne, Kalėdas nori sutikti savo šeimos rate ir palaikyti Kalėdines tradicijas. Atlikėja Firgie per Kalėdas vyksta pas savo tėvus ir visi valgo jos mamos ruoštą maistą. Victoria ir David Beckham'ai mėgsta pasikviesti asmeninį šefą, kuris gamina jiems kalėdinę vakarienę.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fergie christmas“            Susijęs vaizdas

"Vampyro dienoraščių" žvaigždė Nina Dobrev per Kalėdas kur nors išvyksta su savo tėvais. Nina užaugo Kanadoje, imigrantų iš Bulgarijos šeimoje. Kaip pasakoja pati aktorė, tėvai visą gyvenimą stengėsi suteikti Ninai pačias geriausiai sąlygas, todėl dabar mergina, norėdama atsidėkoto, mėgsta keliauti su savo tėvais. Mano nuomone, nuostabi tradicija.

                     Vaizdo rezultatas pagal užklausą „nina dobrev“

Tarp žinomų žmonių, Kalėdas švenčiančių su šeima yra ir aktorė Jesica Alba, ir iš Brazilijos kilusi Victoria's secret manekenė Alessandra Ambrosio.

Family time: 'Merry Christmas from our family to yours' Jessica Alba wrote on her Instagram, posing with husband Cash Warren and their two children   Christmas angel: Alessandra Ambrosio poses with her family by their tree

    Taigi kaip matai, dauguma žmonių, nepriklausomai nuo to, ar jie žinomi, ar ne, visgi daugumą akimirkų gyvenime išgyvena panašiai ir per gražiausias metų šventes laiką mieliau leidžia su artimaisiais ir šeimos nariais. Mano nuomone, tai ir yra svarbiausias  dalykas, apie kurį turime pagalvoti per Kalėdas ir praleisti jas su žmonėmis, kuriuos mylime ir kurie mums brangūs. Žinau, kad dauguma jaunų žmonių nenori leisti laiko su savo šeima, jiems tai atrodo nesvarbu, ir mane asmeniškai toks požiūris liūdina. Žinau, kad skambės banaliai ir tu tikrai tai girdėjai, tačiau šeima - svarbiausia, ką mes turime. Vertink ją ir brangink.

 "Per Kalėdas visi keliai veda į namus..."  Marjoric Holmes,  amerikiečių rašytoja.  

3 Komentarai

 1. po žmonių nuotraukomis būtų faina jei būtų antraštė, kas jose yra. suprantu, kad tu juos atpažįsti ir galbūt dauguma žino, bet yra tokių kurie ir ne, tai vardą pavardę po fotkėmis visada naudinga nurodyti. tai duoda įrašui profesionalumo dar.

  patiko išvados (pabaiga), neša tikslią žinutę ir sutampa su tavo požiūriu. :)

  p.s. skiriasi pirmų dviejų pastraipų šriftas nuo kitų likusių.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū labai už pastabas, sutinku su viskuo, tikrai atsižvelgsiu ;). O dėl šrifto, tai tikrai netyčia taip išėjo, kitą kartą atidesnė būsiu.

   Panaikinti
 2. Labai buvo įdomu, kaip švenčia kalėdas garsūs pasaulio žmonės. Tikrai labai smagu, jog dauguma garsenybių neužmiršta ir savo šeimos per kalėdas :)

  AtsakytiPanaikinti