BLOGMAS #2: Kaip pajausti Šv. Kalėdų dvasią


Dar tik prasidedant Kalėdų sezonui galime matyti, jog visi be jokių pastangų pasineria į šventės nuotaikas ir džiaugiasi. Tačiau ką daryti tiems, kuriems pajausti šventinę dvasią nėra taip lengva?

1.Kalėdiniai filmai
Turbūt nei vienas neįsivaizduojame Kalėdų be „Vienas namuose“ ar „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“. Būtent dėl šios priežasties manau, jog nejaučiant Kalėdų dvasios, peržiūrėjus bent vieną iš šių filmų, suvokiame, jog tai jau šalia.

2.Susikurk Kalėdinės muzikos grojaraštį
Man šis punktas pačiai yra pats svarbiausias. Tai - pirmas dalykas, kurį padarau, suvokusi, jog Kalėdos ne už kalnų. Juk muzikos klausime taip dažnai, o jei ji dar tokia linksma ir šventinė...

3.Padaryk gerą darbą
Nelabai suvoki, kaip tai padės? Na, kaip dauguma žinome, Šv. Kalėdos nėra vien tik apie dovanas, bet svarbiausia šios šventės dalis yra gėris, susitaikymas, pagalba kitiems. Tad padariusi gerą darbą, tikrai pasijausi realizavusi visą šventų Kalėdų prasmę.

4.Parašyk laišką Kalėdų seneliui
Taip, taip, žinau jūs jau suaugusios merginos ir seneliu nebetikite, tačiau manau, jog tai puikus užsiėmimas prieš Kalėdas. Iš tiesų gali savo laiškelį perduoti tėvams ar draugams, tai bus žaismingas būdas parodyti, ko tikrai nori šiais metais.

5.Dekoruok savo kambarį
Na ir kas ne dekoruoja savo kambario per Kalėdas? Tai vienas iš privalomų šventės atributų. Tad pradėjus ruoštis ir puošti savo namus, anksčiau padidės noras švęsti Kalėdas ir jų laukti.

6.Užsibrėžk keletą tikslų, kuriuos turėsi atlikti iki Kalėdų 
Tai - geras patarimas tiems, kurie savo laiką nori visada išnaudoti turiningai. Turėdama tikslus, tu nešvaistysi laiko tiesiog laukdama švenčių, bet išties padarysi kažką dėl savęs ir gal net dėl kitų.

7.Pasikeisk kompiuterio ir telefono ekrano paveikslėlį 
Iš tiesų, keistas patarimas, tačiau, manau, tikrai padedantis. Juk būtent į telefoną ir į kompiuterį tu žiūri didžiąją laiko dalį, o matant Kalėdinį paveikslėlį vėl ir vėl, nė nepajusi, kaip Kalėdinė dvasią pasibels ir į tavo duris.

8.Suplanuok dovanas kitiems
Manau, pats praktiškiausias iš visų mano čia pateiktų patarimų. Taigi, planavimas iš anksto padės tau išvengti streso ir stumdymosi su kitais parduotuvėje ieškant to, ko reikia, paskutinę dieną ir gausi daug geresnį rezultatą. Dažniausiai dovanos, kurios yra labai stipriai apgalvotos, būna puikios ir kitam žmogui jos taip pat patinka.

9. Gamink
Tai - vienas tų dalykų, apie kurį vos pradėjus galvoti, atsiranda švenčių laukimo nuotaikos. Pats gaminimas yra labai šaunus procesas, tačiau labai dažnai ieškojimas, ką gaminti, ypač tokiuose puslapiuose kaip Pinterest, tampa labai jaudinančiu užsiėmimu. Tad susirask receptą ir griebkis darbo. Beje, pats patiekalas gali būti ir labai paprastas, gal net karštas šokoladas dekoruotas Kalėdų tema ar pan.

10. Išbandyk nauja šventinį makiažą ir šukuosenas 
Šis patarimas ne tik leis įsijausti į tą ilgai lauktų Kalėdų dvasią, bet ir kainuos mažiau streso šventinį rytą, kai norėsi atrodyti kitaip nei kiekvieną dieną.


Taigi, čia buvo keletas patarimų, padėsiančių įsijausti į Kalėdinę dvasią. Tikiuosi, šie patarimai padės neprailgti laikui iki Kalėdų.

1 Komentarai