BLOGMAS #21: Paskutinės minutės kalėdinės dovanoschristmas, gift, and present imageAr gali patikėti, kad iki Kalėdų liko tik keturios dienos?! Aš tai tikrai ne.  Pats metas patikrinti kalėdinių darbų sąrašą ir įsitikinti, ar viskas atlikta. Jeigu tik dabar pastebėjai, kad trūksta dovanų, o mintys, ką padovanoti jau seniai išseko, nepergyvenk!

Sudariau tau paskutinės minutės kalėdinių dovanų sąrašą, kuriuo gali vadovautis rinkdama dovanas. 
Tiesa, jas visas ruošiant dovanoti, teks ir tau pačiai įdėti šiek tiek darbo. Tad netingėk!


 
Naujametinis kalendorius. Skamba kaip labai paprasta idėja, tiesa? Bet kodėl jos nepavertus kuo nors įspūdingu? Pavyzdžiui, kiekvienam mėnesiui išrink gražiausias akimirkas praleistas su žmogumi, kuriam dovanosi. Būtų šaunu, jeigu tos akimirkos atitiktų metų laiką. Galbūt net šalia užrašyk kokią nors judviem svarbią mintį? Taip pat kalendoriuje kita spalva gali pažymėti ir reikšmingas datas. 

The Lollipop Tree!!! This is truly a beautiful Christmas tree.  I can hear "The Nutcracker" playing in the background and see the Sugar Plum Fairy dancers spinning and jumping around this lovely tree.Kalėdinė eglutė. Ne, aš nekalbu apie didžiulę gyvą ar dirbtinę kalėdinę eglę. Turbūt nepasakysiu kažko negirdėto, bet manau, kad visai gera dovana - eglutė iš saldainių. Ypač, jeigu žmogus, kuriam dovanosi - smaližius. Iš pradžių atrodo ganėtinai paprasta, bet pamėgink derinti skirtingų dydžių ir formų saldainius, galbūt net į tarpus įdėk papuošimų? 

Sniego rutulys. Apversk ir išvysi stebuklus. Štai tokiu sakiniu aš apibūdinčiau šį daiktą. Argi tai nebūtų puiki dovana? Juk laikotarpiu, kai viskas yra paremta mokslu, taip mažai stebuklų mes pamatome, o juk kartais taip gera vėl pajusti tą jausmą...

Imbierinių sausainių rinkinys. Jeigu nežinai, kokia dovana labiausiai tiktų kitam žmogui, visuomet gali dovanoti sausainių rinkinį. Tai ir atspindės kalėdinę dvasią, ir tikrai apsaugos nuo bet kokios galimybės padovanoti ką nors netinkamo. O jeigu dar pati sausainius keptum... 
Cookies, penguin, and pink image
Dekoruoti puodeliai. Žinoma, tai turbūt pati akivaizdžiausia paskutinės minutės dovana, bet kodėl jos nepavertus kuo nors įdomiu? Puodelį gali dekoruoti įvairiausiais raštais (ne tik primenančiais Kalėdas), užrašyti kokią nors citatą ar frazę, kuri yra svarbi judviem.

Siurprizas indelyje. Paruošti šitai dovanai tau prireiks tik pasirinko dydžio indelio/dėžutės ir įvairiausių smulkmenų, kurios gali atspindėti žmogaus pomėgius. Pavyzdžiui, jei asmuo, kuriam bus skirta ši dovana, mėgsta piešti, gali pridėti įvairiausių pieštukų, piešimo knygelių. Tiesa, šią dovaną galima skirti tik tiems, kuriuos gerai pažįsti, nes turi žinoti, ką žmogus mėgsta. Juk per šventes nori išvengti nesusipratimų, ar ne?

Image by rashmidubey978
Laiškeliai. Dar viena idėja, kuri man pasirodė visai įdomi - tai laiškeliai. Įsivaizduok, kaip smagu būtų gauti, pavyzdžiui, 12 laiškelių (kiekvienam metų mėnesiui)... Taigi, netingėk ir pati parašyk, galbūt pradėsi tradiciją, o kitais metais ir pati turėsi, ką skaityti. 
Štai ir visos idėjos, kurias tau galiu pasiūlyti. O gal tu žinai ir nori pasidalinti jomis su visais? Lauksiu tavo pastebėjimų komentaruose!

2 Komentarai

  1. Galėjai parašyti daugiau idėjų, bet šiaip įdomus, turiningas, vertingas straipsnis;)

    AtsakytiPanaikinti