BLOGMAS #3: Kalėdinės dovanų idėjos

Jei jau kurį laiką suki galvą, ką čia padovanojus draugams ir artimiesiems, bet nėra jokių minčių, gera žinia - idėjų gali pasisemti iš šio straipsnio. Na, o jei jau paruošei dovanas, vis vien paskaityk, galbūt tai pravers kitoms progoms.

Užrašinė su rakteliu

Ši knygelė tikrai gera dovana. Ji pravers ir tau ir draugui. Jei draugas visa, kas bloga, laiko savyje, jam nuo to nepagerės. O į knygelę galėtų išlieti visas savo mintis, ir niekas jų nesužinotų. Taip pat ir iš kitos pusės. Jei draugas mėgsta viską išlieti ant tavęs, o tau tai atsibodo, patark jam rašyti dienoraštį. Juk jame taip pat galima išliet savo mintis nieko neapkraunant. Ir dar geriau - joks pašalinis jų nesužinos! O jei dar ir gerai įpakuosi, parašysi palinkėjimą, žmogus tikrai apsidžiaugs.


Nuotraukų albumas

Nuotraukų albumas - puiki dovana. Pirmiausia, atrink juokingiausias ir linksmiausias visos šeimos nuotraukas. O į albumą gali dėti kaip tik nori. Pagal metų laikus, pagal nuotraukos darymo metus, pagal atstumą nuo namų. Vėliau, kai kas nuliūs, ar tiesiog norės pasilinksminti, gali sugalvoti įvairių žaidimų, susijusių su nuotraukomis, pavyzdžiui, „Atspėk, kokia čia nuotrauka“.

Kosmetika

Ši dovana tinka toms, kurios mėgsta dažytis. Nebūtina dovanoti viso rinkinio makiažo priemonių, užtenka nors dviejų. Tarkim, jei tavo draugė,likus savaitei iki Kalėdų pasiskundžia, kad baigiasi mėgstamiausi jos lūpų dažai, o nueiti iki parduotuvės naujų nėra kada, nes per daug užsiėmusi, štai ir viskas, nereikia net galvoti! Draugei reikia lūpų dažų, tu nori padaryti dovaną. Nueik į parduotuvę, pagriebk prie lūpų dažų derantį nagų laką, gražiai supakuok ir dovana paruošta!


Rankdarbis

Nesvarbu, kaip padaryta,  rankdarbis tikrai gera dovana. Gali numegzti mamai megztinį, pasiūti tėčiui marškinius, nunerti servetėles, išsiuvinėti rankšluostį, iš gipso padaryti Kalėdų eglutės žaisliukus ir begalybę kitų dalykų. Dovanų maišelį ar dėžutę taip pat gali padaryti pati.

Nepasiekiamas daiktas

Situacija: su drauge vaikštinėjate po parduotuves. Ji pamatė nuostabius auskarus, kainuojančius nebrangiai, tačiau nusprendžia, kad geriau už tuos pinigus nusipirks ką kita. Jei tu niekaip nenusprendi, ką jai padovanoti - dovanok šį daiktą. Ir ji apsidžiaugs, ir tau nereikės galvos sukti! Kitas variantas, kaip sužinoti, ko ji nori, ne toks tikslus: nueik su ja į parduotuvę ir paprašyk, kad padėtų išrinkti kam nors dovaną. Tokiu atveju, jei ji nieko nežino, paklausk, ko norėtų ji pati, ir viskas.

Tikiuosi, kad nors viena idėja tau pravers. Taip pat kviečiu pasidalinti savo idėjomis, galbūt jos bus naudingos kitoms.2 Komentarai

  1. Labai mažai patarimų. Galima tikrai labai daug prigalvoti, o ir internete pilna pasiūlymų. Tokią temą galima išplėsti žymiai labiau nei 5 punktai

    AtsakytiPanaikinti
  2. Pritarsiu Gabijai, visos idėjos nuo A iki Z žinomos, o sugalvoti ką nors nauja užėjus įkvėpimui nėra siaubinai sunku,vertėjo labiau padirbėti prie šio straipsnio, toks jausmas, kad straipsnis rašytas ne iš širdies.

    AtsakytiPanaikinti