BLOGMAS #5: Kalėdinių tradicijų konkursas

Nors už lango žiemos dar nesimato, mūsų komanda jau pluša norėdama jums, mieli skaitytojai, padovanoti nuostabų ir nenuobodų Kalėdų laukimo laikotarpį.

Galbūt kartu su šeima kepate ypatingą kalėdinį pyragą ar rašote vienas kitam kalėdinius laiškus? Manau, kad visi turi tam tikrų, tik tai šeimai priklausančių, tradicijų. Tad šiais metais kviečiame tomis tradicijomis pasidalinti su visais. 


Konkurso taisyklės:
  1. Ramiai prisėsk ir pagalvok, kokias tradicijas puoselėji tu ir tavo šeima, kuo jos skiriasi nuo kitų.
  2. Nepatingėk savo laiko ir kuo plačiau viską aprašyk. Nepamiršk, kad turi sudominti savo tradicijomis, tad pateik jas kuo įdomiau, išradingiau. Pažadu, kad turėsiu pakankamai kantrybės viską perskaityti, tad neribok savęs ir nesustok ties keliais sakiniais. Žinoma, per daug neišsiplėsk ir neleisk savo mintims kartotis. Kaip sakoma, viskas turi būti su saiku.
  3. Jeigu kepate pyragą ar puošiate savo gamybos žaisliukais Kalėdinę eglutę ir manai, kad tai - jūsų šeimos tradicija, puiku. Nufotografuok ir atsiųsk, galbūt net receptą pridėk. 
  4. Siųsk savo kalėdinių tradicijų istorijas man elektroniniu paštu - aurejatd@gmail.com iki gruodžio 14d. Aš su nekantrumu lauksiu tavo laiško!
O koks konkursas be nugalėtojų?  
 
Kaip jau minėjau, viską stenkis pateikti kuo originaliau, nes koks konkursas be prizų. Nugalėtoją rinks tiek rašytojos, tiek skaitytojos - kiekvienai grupė lems lygiai 50% bendrų balsų. 

Prizai
 
Žiema - tai laikotarpis, kurio metu norisi šilumos, o pagrindinis ir mieliausias užsiėmimas - žiūrėti filmą gurkšnojant arbatą. Tad ir mūsų prizas nugalėtojai - kaip tik. Filmo, deja, mes sukurti dar negalime, bet padovanoti arbatos - kodėl gi ne?
Nugalėtoja gaus net dvi pakuotes „Jadvygos žolių“ arbatos ir lininį maišelį.
  
Jadvygos žolių arbatos - puiki galimybė susipažinti su turtingu augalų pasauliu, o žiema - pats tinkamiausias laikas tokiai pažinčiai. Jeigu negali sulaukti, kol bus atiduotas prizas ar nori platesnės informacijos apie arbatas, apsilankyk Facebook puslapyje - Jadvygos žolės arba www.jadvyga.ltLinkiu kūrybiškumo, nebijoti pasidalinti tradicijomis su kitais.
Nekantriai lauksiu jūsų laiškų. 


2 Komentarai