Įveik baimes ir abejones!

Perlipimas per save ir drąsos įgijimas - manau, kad mums tai itin aktuali tema. Tikrai dažnai girdime įvairius patarimus apie tai, bet aš labai noriu pasidalinti savaisiais, kaip nugalėti save ir tapti labiau savimi pasitikinčiu, drąsiu žmogumi. Jie man tikrai padėjo, labai viliuosi, kad ir tau jie pagelbės!1. Išnaudok pasitaikiusias progas!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „being happier“Mano nuomone, šis patarimas itin vertingas, nes man jis labai padeda pamažu augti ir tapti drąsesne. Tu turi išnaudoti pasitaikiusias progas ir neabejoti savimi. O jei kažkas ir nepavyks, na ir kas? Gyvenimas nė vienam nėra rožėmis klotas. Tu jau turėsi patirties ar žinosi padarytas klaidas. Neabejodama tark taip, kai tave kviečia padėti organizuoti renginį ar net jį pravesti, pasiūlo atstovauti mokyklai, kviečia viešai pasakyti tam tikrą kalbą ar kažkur dalyvauti. Šie žingsniai tave veda prie drąsesnės ir labiau pasitikinčios savimi tavęs. Pasikliauk manimi ir šiuo patarimu!

2. Pamąstyk apie ateitį!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „changing yourself“Pagalvok, kad tai gali užimti svarbią vietą ateityje! Galbūt tau pasiūlė tapti šventės organizatore ir tu sutikai. Pabandžiusi tu jau ir pati pasisiūlai vesti ar organizuoti renginį kitąkart ir suvoki, kad be tavo pagalbos negali įvykti jokia šventė! O gal tave kviečia išmėginti jodinėjimą, bet tu nerimauji, kad gali nepavykti, gali nemokėti elgtis su žirgu, tu apsijuoksi ir panašiai. Mesk šias mintis iš galvos ir išbandyk! Aš jokiu būdu nesakau, kad tai būtinai turi tau patikti ir tapti hobiu, bet... kas žino, gal taip ir nutiks?...
3. Pabandyk, kad netektų gailėtis!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „BELIEVE IN YOURSELF“Tarkime, draugė pakvietė tave į gimtadienį ir nurodė apsirengti pagal kažkokią temą. Supranti, kad šventėje gali būti pilna tau nepažįstamų žmonių, o dar ir neįprastai apsirengti teks! "Viskas, niekur neisiu, nes pažindintis tikrai nemoku ir nenoriu, o jei dar ir apsirengsiu kvailai, ne taip kaip kiti..." Mesk baimes šalin! Pirma, tu susipažinsi su naujais žmonėmis, galbūt net surasi tavo širdžiai artimą žmogų ir įgysi daugiau drąsos. Antra, tavo kostiumas gali tapti originaliausiu ar visus stebinančiu. O jei jis stebina, nes tau atrodo gana juokingas ir jau nebegali nieko pakeisti - gebėsi pasijuokti iš savęs ir vistiek būsi originali! Tačiau, galiausiai, gal tik tau apranga atrodo juokinga?...
Todėl bandyti verta, kad netektų gailėtis, kai draugė pasakoja, kaip buvo smagu gerti gardžius kokteilius, šokti iki nukritimo, žaisti žaidimus, rinkti šauniausią ar juokingiausią kostiumą.

4. Nesibaimink paklausti ar suklysti!

Dažnai būdamos viešoje vietoje, žmonių minioje ar net toje pačioje mokykloje, bijome paklausti. O to priežastis: baimė pasiteirauti "kvailų" dalykų ar suklysti. Jei dar ir nesuprantame, kažko nemokame, pradedame nervintis ir jaudintis. Todėl tikrai nereikia bijoti! Kvailų klausimų nėra, kaip ir kvailų atsakymų. Esu tuo įsitikinusi, pasiteiravusi tu gausi tašką savo naudai. Jei kažko nesupranti, būtinai klausk ir gilinkis. Jei nežinai, kaip atlikti darbą, drąsiai prašyk pagalbos ir niekad nemanyk, kad tu viena nemoki to padaryti. Galbūt kiti irgi nesugeba bei nedrįsta paklausti. O tu būsi šaunuolė, kuri išdrįso ir didžiuosiesi savimi! Galiausiai pradėsi suvokti, kaip buvo nesunku suprasti ar padaryti darbą: tereikėjo paprašyti pagalbos.
5. Nebijok pakovoti už save!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „being brave“Gyvenime mums dažnai tenka ir dar teks apginti save. Jei kažkas įžeidžia tave, kartais nepabijok ir atsakyti, taip sakant, atsikirsti tam žmogui. Jei kažkas tau daro įtaką, bet supranti, kad tai blogas dalykas ir reikia atsispirti, pasistenk negalvoti, kad tu liksi lyg balta varna, nedaranti kažko kartu su ta draugija. Pamąstyk apie save, prisimink savo įsitikinimus, apgink savo nuomonę ir nedaryk to, ko tikrai nenori ir tau neleidžia sąžinė. Atsakyk jiems!

Taigi, aš palaikau tave ir tikiuosi, kad šie patarimai tau pagelbės, nes labai noriu pasidalinti patirtimi ir pasikartoju, kad man pačiai jie suteikė daug drąsos. Prisimindama save, galiu teigti, kad patarimai tau tikrai padės tapti drąsesne, labiau savimi pasitikinčia ir svarbiausia - pozityvesne!


TAD NEBIJOK KLYSTI IR IŠREIKŠTI SAVE!


0 Komentarai