Psichologinis testas, atskleisiantis tavo slapčiausius norus ir baimes

 Jei norėtum geriau save pažinti, patariu išbandyti šį testą! Viską įsivaizduok ir sužinok, ką tai reiškia.


1 užduotis
 Tarkime, tu stovi didžiuliame lauke. Kuo smulkiau aprašyk kaip jis atrodo. Paminėk viską: ir augalus, ir dangų, ir gyvūnus - žinoma, jei jų yra. Kur tu stovi, į kurią pusę žiūri? Ką jauti matydama šį vaizdą ar jis tau patinka?

Interpretacija
Laukas - tai tavo gyvenimas, kokį tu jį įsivaizduoji. Vieniems tai saulės užlieta pieva, vadinasi gyvenimas jiems patinka, jaučiasi laimingi. Kitiems priešingai - tai tik plika žemė, vadinasi, šie žmonės jaučiasi vieniši, dažnai liūdi. Prisimink savo potyrius pamačius vaizdinį. Ar jis tau patiko?

2 užduotis
Pačiame lauko gale, toli nuo tavęs matyti tamsus miškas. Ką jauti žiūrėdama į jį, ar tave traukia tenai?

Interpretacija
Miškas simbolizuoja mirtį, o tavo požiūris į jį atitinka požiūri į mirtį. Ar bijai jos, ar žiūri į ją su pagarba ir nuolankumu? Jei tave ten traukia, šiuo metu tavo gyvenime ne viskas gerai. Galbūt tau kažkas nesiseka, esi visiškai nusivylusi dabartine padėtimi. Tačiau pagalvok, gal ne viskas taip jau blogai?


3 užduotis
Dabar tau reikia pereiti lauką. Kuriuo keliu eisi? Įsivaizduok ir apibūdink jį: kas šalikelėje, kur jis veda? Ar tolumoje jis nesuka į mišką? O gal jį apšvietusi saulė? Ar kelias tiesus ir lygus? O gal nusėtas įdubų ir iškilimų? Pasistenk apibūdinti jį kuo smulkiau.

Interpretacija
Kelias - tai tavo gyvenimo kelias. Jis gali būti siauras, tačiau labai erai pramintas takelis, ar plati autostrada. Kad ir koks jis bebūtų, tai tavo pačios pasirinkimas. Galbūt keliu, kokį tu pasirinkai mažai kas ėjo, o galbūt atvirkščiai, takas gerai pramintas. Pamėgink suprasti, kodėl tokį kelią pasirinkai. Ar tau lengva, ar sunku juo eiti?


4 užduotis
 Staiga tiesiai virš tavęs pakimba debesis ir pradeda lyti šaltas lietus. Jis baigiasi. Kokie bus tavo veiksmai? Ar ir toliau ramiai eisi, ar pulsi bėgti? O gal pasielgsi kaip nors kitaip?

Interpretacija
Debesis ir lietus - tai visuomenės nuomonė, apkalbos ir intrigos. Atkreipk dėmesį į tai, ar tu norėjai nuo jo pabėgti, ar elgeisi abejingai? Jei nuo stichijos tu prisidengei skėčiu ar lietpalčiu, tai ir realiame gyvenime sugebėsi atlaikyti įvairius užpuolimus bei apginsi save nuo piktų liežuvių. Jei patekusi į lietų tu kiaurai permirkai, tai, ko gero, tau labai svarbi aplinkinių nuomonė. Galbūt, bijodama kitų pasmerkimo, tu nesistengi rodyti iniciatyvos, esi niekuo neišsiskirianti.


5 užduotis
 Toliau eini lauku ir netikėtai prieš tave išnyra katė. Kaip ji atrodo? Graži ar nelabai?  Lygaus plauko ar pūkuota? Sveika ir ligota? Apibūdink ją kuo smulkiau. Kaip ji reaguoja į tave, kokios tavo emocijos ją pamačius? Ar tau norisi ją pašerti, paglostyti? O gal ji tau sukelia nemalonius jausmus?  Kaip tavo manymu ji jaučiasi šiame lauke?

Interpretacija
 Katė rodo tavo požiūri į moteris, ir į save pačią. Svarbiausia tai, kaip ji atrodo. Jei ji pūkuota, simpatiška ir išpuoselėta, tuomet tu rūpiniesi išvaizda. Jei katė būdama vidury lauko jaučiasi puikiai, vadinasi ir tu savo gyvenime jautiesi adekvačiai. Jei ji negraži ir nelaiminga - verta susimąstyti. Gali būti, kad šiuo metu nesijauti tvirtai ir laisvai.


6 užduotis
 Po kiek laiko savo kelyje sutinki vilką. Kaip jis elgiasi tavo atžvilgiu? Nusiteikęs agresyviai ar draugiškai? O kaip jis atrodo? Apibūdink vilką. Ar bijai jo, o gal jauti simpatiją? Kaip jūs susitikote? Kaip vilkas čia atsidūrė ir kaip jaučiasi čia būdamas? Link kur jis juda?

Interpretacija
Kaip jau galbūt supratai, vilkas simbolizuoja vyrą, ir tai, ko tu iš jo tikiesi. Kokie plėšrūno bruožai pirmiausia krito tau į akį? Jei tai - aštrios iltys ir tvirti raumenys, iš vyro pirmiausia pageidauji užtikrintumo ir dominuojančio elgesio. Bet tik tuo atveju jei vilkas tau nekelia neigiamų emocijų.  Jei tau baisu, o vilkas prilygsta pabaisai, vadinasi tu jauti šiokią tokią baimę vyrams. Iš kur jis atsirado, žinai tik tu pati. Ypač dėmesio vertas atsakymas kur eina tiek vilkas, tiek katė. Tai paaiškina, kaip tu supranti vyrų ir moterų išsikeltus gyvenimo tikslus. Kaip taisyklė, abiejų gyvūnų tikslai skirtingi, o ir atsidūrę lauke jie nevienodai jaučiasi.
1 Komentarai