Šukuosenos pagal jūsų veido formą


Plaukai – tai neatskiriama daugumos paauglių merginų dalis. Dauguma plaukus tiesiog pasileidžia, susiriša į „arklio uodegą“ ar išbando naujas šukuosenas. Tačiau dažnai pastebi, jog kartais bandydamos naują, madingą šukuosena, su kuria draugė atrodė kaip modelis, mes atrodome visiškai priešingai. Visa tai priklauso nuo to, koks mūsų veidas ir kokia jo forma. Tad kokios šukuosenos tinka būtent tavo veido formai?

Dažniausiai veido formą skirstoma į apvalų, širdelę, kvadratą ir ovalų. Tačiau kaip nusistatyti, kuriam tipui priskiriamas tavo veidas? Tai visai paprasta. Susirišk plaukus į „arklio uodegėlę“, atsistok prieš veidrodį ir su lupų kontūro pieštuku apversk savo rimto veido siluetą. O tai atlikusi, atsitraukti ir pažvelk, į kokią formą jis panašus. Taigi, kai jau nusistatei savo veido formos tipą, laikas eiti prie šukuosenų! Tad kokios šukuosenos tinka, o ko kaip tik reikėtų vengti?


Apvalus veidas

Jei vis dėlto to neaišku, ar tavo veidas toks, štai keletas jo būdingų bruožų:
Apvalūs skruostai, aukšta ir plati kakta, atstumas nuo kaktos iki smakro (beveik lygūs atstumui tarp tolimiausių skruostikaulių taškų).
Turint apvalų veidą, reikia stengtis, plaukais jį padaryti labiau ovalo formos. Pasak plaukų stilisčių, tau tinka: iškarpytų ilgų plaukų šukuosenos, labai madingos lengvai krintančios garbanos, kelių skirtingų tonų plaukai, ypač dažyti sruogelėmis ar ombre stiliumi. Tačiau turėtum vengti ypač tvirtų, spiruoklinių garbanų, nes jos tik paryškina veido apvalumą. Taip pat tiesūs plaukai, sklastymas per vidurį ir labai trumpas (berniukiškas) kirpimas, o jei nori kirpčiukų, turiu pranešti, jog dauguma stilisčių teigia, jog jie apvalaus veido savininkėms atrodo ne kaip.

Širdelės formos veidas
Būdinga:
Plati ir dažniausiai žema kakta, siauras ir smailas smakras, nedidelės lūpos, siauroki žandikauliai.
Jūsų plaukai turi subalansuoti platesnio veido ir siauresnio smakro proporcijas. Jums tinka griežtas kirpimas, aukštai surišta „arklio uodega“, lengvai krintančios garbanos, ir tas populiarus mažas kuodukas su likusiais palaidais plaukais. Beje, nebijokite eksperimentuoti su plaukų sklastymu, tačiau venkite jį daryti per vidurį. Na, taip pat kaip ir apvaliojo veido savininkės venkite kirpčiukų, mat jie dar labiau vizualiai praplatina jūsų kaktą.

Širdelės formos veido savininkė Lucy Hale

Kvadratinis veidas
Būdinga:
Ilgas ir vienodai platus veidas (dažniausiai su iškiliais skruostikauliais). Beje, tai vienas dažniausiai egzistuojančių veido formų.
Jūsų tikslas yra sušvelninti veido bruožus. Jums labiausia tinka ilgi kirpčiukai, taip pat puikiai atrodo švelnios bangelės ir asimetriškas sklastymas. Tačiau venkite griežtų geometrinių kirpimų, griežtų kuodų ar „arklio uodegų“.

Ovalus veidas
Būdinga:
Kakta ir smakras – vienodo pločio, proporcingai siauresni nei skruostikauliai.
Pasak stilistų, jums tinka dauguma šukuosenų. Tad nebijokite eksperimentuoti, išbandysite naujus kirpimus, spalvas, tačiau venkite sunkių kirpčiukų, bei stenkitės plaukais neuždengti veido ir ne slėpti savo veido formų.

Ovalao formos veido savininkė Cara Delevingne

Taigi, štai keletas patarimų, kokios šukuosenos jums tinka ir ko reikėtų vengti. Tačiau nepamirškite, jog taip pat daug kas priklauso ne tik nuo veido formos, bet ir nuo plaukų tipo. Ir, beje, nepamiškime, jog nepaisant kaip šukuosime savo plaukus ir su kokiomis šukuosenomis vaikščiosime, esame visos nuostabios, nepaisant jūsų veido formos!
2 Komentarai

  1. Visiškai sutinku su tavo įžanga! Kiekviena šukuosena ant skirtingų žmonių žiūrisi visai kitaip. Tik man niekaip nepavyksta nusistatyti savo veido formos, kiekvienas žmogus sako skirtingai, o aš pati visai nežinau, bet straipsnis rimtai gerai. Matosi, kad ne per penkias minutes paruoštas.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Ačiū! Pabandyk tą būdą su veidrodžiu, manau tikrai pavyks nusistatyti tikslų veido formos tipą! :)

      Panaikinti