Šventinis aktyviausios skaitytojos konkursas!

Šventinė nuotaika tiesiog tvyro ore: visur girdima Kalėdinė muzika, akys raibsta nuo lempučių šviesų gausos, o žmonių gerumas nenustoja stebinti. Parduotuvės įvairiais būdais bando pritraukti savo dovanų idėjomis ir akcijomis, o nuo tokios aibės pirkėjams net galva sukasi: ką išrinkti ir padovanoti artimiesiems? Tačiau šįkart Teenage Dreams portalas nusprendė padovanoti ką nors ir Jums, mielos skaitytojos! Šiais metais buvo daug pakilimų ir nuosmukių, tačiau Jūs nenustojote mumis tikėti. Tad atsidėkodama portalo komanda skelbia aktyviausios skaitytojos konkursą!

KAIP LAIMĖTI?

Viskas, ką turėsi padaryti, tai tik būti pavyzdinga skaitytoja. Aktyviai dalyvauk rubrikose, konkursuose, pokalbiuose bei - svarbiausia - nepamiršk komentuoti. Nebijok išsakyti savo nuomonės, kritikuoti, patarti bei girti. Būtent tai ir yra didžiausia motyvacija, skatinanti Teenage Dreams komandą tobulėti ir nesustoti. Ar gali būti kas nors paprasčiau?! Vis sužinai ką nors naujo, sugaišti vos keletą minučių, o dovanomis džiaugiesi kur kas ilgiau!

PRIZAS


Sausio keturioliktą dieną Teenage Dreams komanda išrinks skaitytoją, kuri labiausiai atkreipė mūsų dėmesį savo aktyvumu, ir padovanos jai mėtinę Minglemoose gertuvę. Tai - puikus įrankis formuoti sveiko gyvenimo bei vandens vartojimo įpročius. Būtent Minglemoose gertuvės suteikia galimybę greitai ir kūrybiškai pasigaminti skanaus, prisotinto vandens. Bet tai - dar ne viskas! Aktyviausia skaitytoja taip pat turės galimybę pasipuošti Kukuru rankų darbo apyranke. Ji - unikalus papuošalas, sukurtas iš natūralių akmenų, medžio bei tam specialiai skirto molio. Karoliukuose slepiasi tokie žemiški ir nežemiški dalykai kaip jausmas, emocija, grožis ir savitumas. Už prizus dėkojame savo remėjams Minglemoose bei Kukuru. O kadangi dovanos tokios įspūdingos, dalyvauti ir stengtis tikrai verta!

SĖKMĖS!

4 Komentarai

  1. Apyrankė - skonio reikalas.
    Bet šitos gertuvės jums tikrai reikia! Nereali, pati turiu tokią juodą. Nuo jos įsigijimo vandenį tapo gerti kur kas skaniau ir lengviau, daugiau išgeriu, odą susitvarkiau ir šiaip smegenys nebe taip kaista. :D Jums jos reikia!!!

    AtsakytiPanaikinti