30 dienų iššūkių idėjos

Turbūt pastebėjai, kad šiuo metu gana populiaru vykdyti įvairius iššūkius. Ne, galvoje turiu ne tuos siaubingus skalbimo kapsulių valgymo ar kitus, rodomus per žinias, o įdomius skirtingų tematikų iššūkius, kuriuos turi atlikti per 30 dienų. Tad šiame straipsnyje pateiksiu keletą įdomesnių ir spalvingesnių - galbūt atrasi savo širdžiai mielą!


Piešimo iššūkis

Šis iššūkis skirtas meniškam ir kūrybiškam žmogui, nes viskas, ką tau reikės atlikti - piešti ir kurti. Kadangi meno srityje galima išlieti savo mintis pačiais įvairiausiais ir unikaliausiais būdais, kiekvienos dienos tema abstrakti. Taip galėsi išreikšti savo originalumą ar kitokią sampratą.

Fotografijos iššūkis

Šis iššūkis skirtas asmenybėms, mėgstančioms ir gebančioms fotografuoti. Fotografijoje, kaip ir piešime, nėra ribų fantazijai. Galbūt kai kurios temos gali atrodyti sunkios ar nesuprantamos, pavyzdžiui, svarstai, kaip nufotografuoti vaivorykštę, jei jos tą dieną nėra? Tiesiog išlaisvink vaizduotę ir sukurk vaivorykštę iš spalvotų lapų ar kitų daiktų! Šitaip kurk originalią bei savitą aplinką ir kitoms temoms.

Lankstumo iššūkis

Šiame lankstumo iššūkyje pateikta 30 pratimų, todėl atrodo, kad reiktų atlikti kiekvieną kasdien, tačiau, mano nuomone, viskas turėtų būti kitaip. Iš patirties galiu teigti, kad naudinga iš pradžių išsirinkti kelis lengvesnius pratimus, vėliau - sunkesnius ir juos atlikti kasdien. Pradžioje kiekvienam pratimui gali skirti po 30 sekundžių, paskui - 40 ir taip ilginti laiko trukmę. Tik atmink - jausk savo kūną ir nepersistenk!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „journey to splits“Laimės iššūkis

Šį iššūkį pavadinau laimės iššūkiu, tačiau jam galėtume priskirti ir kitokių pavadinimų. Čia paminėti įvairūs pozityvūs dalykai, kurie visi telpa į žodį "laimė". Vienos dienos užduotis gali sukelti smagių prisiminimų, antros - malonius jausmus, o trečios - pakelti nuotaiką! Kiekviena diena suteiks tau vienokio ar kitokio gėrio!

Rašymo iššūkis

Šis iššūkis - rašytojoms. Temos spalvingos ir įvairios, tad gali atskleisti savo požiūrį, mintis, nedideles paslaptėles bei rašymo įgūdžius. Tik, žinoma, stenkis rašyti ne dviem ar trim žodžiais, o išsamiai, įdomiai bei vaizdingai!Štai ir viskas! Galbūt susimąstei, kodėl nėra žymiųjų sporto iššūkių? Na, manau, kad nebuvo verta vieną aprašinėti, nes tokių internete šimtai pačių įvairiausių. O pakanka tik išsiversti vieną kitą žodį, kaip pritūpimai, atsispaudimai ir viskas. Džiugu, jei bent vienas iššūkis sudomino tave, o jei ir ne - tikiuosi, kad straipsnis patiko!

8 Komentarai

 1. Super tema ir puikūs pavyzdžiai!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tobulas straipsnis, rimtai žiauriai geros ir įdomios idėjos!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai ačiū jums! :) Širdį užlieja šiluma, kai sulauki tokių smagių komentarų :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. vis bandau imtis tokių ir panašių iššūkių, bet niekaip nesugebu pabaigti. :D nemažai panašių tikslų išsikėliau kiekvienam 2018 metų mėnesiui, taigi kai kurias Tavo idėjas tikrai mėginsiu pritaikyti. ačiū, puikus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Atsakymai
  1. Na, aš idėjų sėmiausi iš įvairių iššūkių ir verčiausi lietuviškai temas, taip pat pridėjau ir savo sugalvotų :)

   Panaikinti