Ar gali egzistuoti draugystė tarp merginų?

•Pinterest : @vandanabadlani Bff goals, best friend, girl friends, travel, love, image, cute, lush, life, luxury life, Luxe"I may not always be there with you, but I will always be there for you."

Papasakosiu tau trumpą istoriją iš savo gyvenimo. Kartą, kai man buvo kokie aštuoneri, mano močiutė (šiaip jau labai griežta moteris, "su charakteriu", taip sakant) lyg tarp kitko man pasakė, kad "su draugėmis reikia elgtis atsargiai". Kai aš, nelabai supratusi, paklausiau, o ką gi ji vis dėlto norėjo tuo pasakyti, močiutė man paaiškino, kad iš esmės, toks dalykas kaip moteriška draugystė neegzistuoja. Mergina - draugė vis vien ims pavydėti sėkmės, grožio, vaikinų dėmesio... Ir visais įmanomais būdais bandys tau pakenkti (kad ir netiesiogiai). Ir greičiausiai jai tai pavyks, nes ji - tavo draugė ir tu net nesugalvosi jos kuo nors kaltinti. Nuo tada aš tikrai ne kartą ir ne du susidūriau su nuomone, kad draugystės tarp merginų nebūna. Tu, tikiu, taip pat. Bet ar tai tikrai tiesa?

Prisimink savo patirtį. Greičiausiai esi turėjusi kokių nors nemalonių incidentų su savo drauge. Galbūt vaikystėje jūs buvote neišskiriamos, tačiau vėliau kažkas nutiko ir ryšys nutrūko. Arba kažkokioje situacijoje tavo draugė tave nuvylė ar pasielgė ne taip, kaip, tavo nuomone, nederėjo pasielgti. O gal tu pati ne visada buvai labai gera draugė? Asmeniškai aš visiškai sutinku su nuomone, kad mes pritraukiame tai, kuo esame patys. Tad jei tu netiki draugyste, nes niekada neturėjai tikros draugės, gal taip yra todėl, kad pati nemoki būti gera drauge? Tačiau aš taip pat sutinku su nuomone, kad draugystė ir santykiai tarp merginų gali būti kiek labiau komplikuoti, nei tarp vaikinų. Kodėl? Nes vaikinai yra žymiai labiau tiesmuki. Jei kažkas nepatinka, vaikinas dažniausiai pasakys tai iš karto. Merginos gi yra:
1. Žymiai emocionalesnės
2. Ne visada sako, ką iš tikrųjų galvoja.
Juk žinai, kad kartais gali galvoje narplioti kokią nors situaciją valandų valandas, galvoti, kaip gi čia yra, užuot tiesiogiai išsakius visas savo mintis ar abejones. Yra tipai draugių, nuo kurių reikia bėgti kuo toliau, nes tokia "draugystė" nieko gero neduos. Iš ko galima spręsti, kad tavo draugė - visai ne draugė?

1. Ji stengiasi realizuoti save, naudodamasi tavimi. Kaip tai vyksta? Ar kada matei situaciją, kai viena draugė - visiška pilka pelytė, nieko neypatinga, neišskirtinė, tyli ir rami. Pro tokią gali vaikščioti mokykloje visus 12 metų ir nė karto jos nepastebėti. Tuo tarpu kita mergina - grožio ir instagram'o karalienė, populiari, graži, mėgstama ir geidžiama. Atrodo, ką jos abi turi bendro? 9 atvejais iš 10, nieko. Greičiausiai "populiarioji" nori turėti šalia savęs pilką pelytę, nes tuomet gali jaustis lyg deivė ir visuomet būti dėmesio centre. Beje, kartais skirtumas tarp merginų nebūtinai toks hiperbolizuotas ir akivaizdus, tačiau esmė ta pati: tavo draugė tavo fone nori jaustis geresne, gražesne ir laimingesne. Beje, o gal tu pati ir esi tokia draugė? Žinoma, kad tai nėra normalu. Draugės turi palaikyti viena kitą. Draugystė - tai partnerystė. Vienas negali būti aukščiau už kitą.

2. Sakoma: "tik nelaimėje pažinsi draugą". Aš taip nemanau. Priešingai, žmones labai gerai patikrina sėkmė ir tavo laimė. Nes kai tave paliko vaikinas, turi problemų šeimoje arba mokykloje, užjausti ir pasakyti kelis paguodos žodžius nėra sudėtinga. Tačiau atkreipk dėmesį, kaip tavo draugė reaguoja, kai gauni geresnį pažymį, eini susitikti su patinkančiu vaikinu, išvažiuoji atostogų ir tiesiog jautiesi laiminga. Ar ji sugeba nuoširdžiai dėl tavęs pasidžiaugti? Ar padeda išsirinkti tinkamą lūpdažio atspalvį, einant į pasimatymą? Ar pataria, su kuriuo maudymosi kostiumėliu nuotraukose atrodysi lyg Vctoria's secret modelis? Ar vėliau klausinėja detalių, nes jai nuoširdžiai įdomu? Ji rimtai nori, kad tau pasisektų ir kad būtum laiminga. O gal tavo draugė staigiai pakeičia temą ar bando atkreipti dėmesį į save? Arba sumenkina tavo pasiekimus ir bando "nuraminti" tavo laimės jausmą. Na, pvz.: "nežinau, man tai jis niekada nepatiko, nesuprantu, kodėl tu taip džiaugiesi". Arba: "negi skrendi į Italiją? Na, nežinau, aš buvau, nieko ypatingo. O beje, kai buvau Tailande...".

To My Unexpected Friend  ❃for more pins like this follow @julianadawdyyy❃

3. Draugystė "su sąlygomis". Esmė paprasta: jai iš tavęs nuolat kažko reikia. Tai nebūtinai kažkokie tiesioginiai dalykai (pinigai, kažkokios galimybės, kurias gali suteikti ir t.t), bet apskritai tas faktas, kad su tavimi draugaujama tik tuomet, kai išpildai tam tikras sąlygas. Pvz.: jei rengsiesi madingais ir brangiais drabužiais ir palaikysi "prabangios ir fancy" merginos įvaizdį, kad tavo draugei nebūtų gėda su tavimi kur nors pasirodyti. Arba jei tavo draugė, pavyzdžiui, veganė, o tu ne, ir ji tiesiog negali priimti ir gerbti tavo pozicijos, kai tu priimi ir gerbi jos. Arba atvirkščiai. 

4. Tave prisimena tik tuomet, kai aplink nėra įdomesnių variantų. Kai nuobodu, ko nors reikia ar kita draugė negali susitikti. Esi atsarginis variantas. Tave kartais prisimena, tačiau dažniausiai lieki palikta. Tai nėra tikra draugystė, manau, ir taip aišku, tačiau aš iš patirties galiu pasakyti, kad būtent iš tokios draugystės išsivaduoti sunkiausia. Dažniausiai pati negali sau pripažinti, kad su tavimi taip elgiamasi. Beje, būtent tokios "draugės" dažnai labai sėkmingai aptarinėja tave ir tavo gyvenimą su kitais žmonėmis.

= fake friends. Wise words!#QUOTE OF THE DAY #fake friends..

Svarbiausia, ką noriu pasakyti ir ką tu turi suprasti, yra tai, kad tavo neigiama patirtis nereiškia, kad visos draugės - tokios. Patikėk, taip nėra. Jei būsi atvira ir nuoširdi, patikėk, į tavo gyvenimą būtinai ateis žmonės, kurie bus tavęs verti. Asmeniškai man merginos, teigiančios, kad draugystės tarp merginų nėra, ir išvis, jos bendrauja tik su vaikinais, atrodo kažkaip įtartinai. 
 Aš kiekvieną dieną jaučiuosi nepaprastai dėkinga gyvenimui už savo drauges. Ne, mes nebuvome pažįstamos nuo vaikystės.  Jos atėjo į mano gyvenimą ne taip seniai. Bet tai yra vienas iš geriausių dalykų, nutikusių man. Prieš tai buvo pakankamai nusivylimų ir netikrų draugų. Žinau, kad kalbu kaip kokia visko mačiusi, gyvenimo mėtyta ir vėtyta senutė. Anyway, supranti, ką noriu pasakyti. Aš žinau, kad jos mane supras, palaikys ir nepaliks vienos. Jos džiaugiasi dėl manęs taip, kaip ir aš džiaugiuosi dėl jų. Bendri prisiminimai ir nuostabios akimirkos, kurių jau buvo daug ir bus dar daugiau, yra tai, apie ką  taip malonu ir gera galvoti liūdnomis ir sunkiomis akimirkomis. Svarbiausia yra tai, kad aš pagaliau jaučiuosi saugi. Žinau, kad mane mylės visokią: su ir be makiažo, su iPhone'u ar plyta, linksmą ar pavargusią, nesvarbu. Aš nuoširdžiai linkiu kiekvienai merginai turėti tikrą draugę savo gyvenime. Su kuria galima kalbėtis apie vaikinus, drabužius ar keliauti į pasaulio kraštą. Kuri tave mylės ir palaikys taip, kaip tu ją.

Summer Vibes :: Beach :: Friends :: Adventure :: Sun :: Salty Fun :: Blue Water :: Paradise :: Bikinis :: Boho Style :: Fashion + Outfits :: Free your Wild + see more Untamed Summertime Inspiration @untamedorganica  Tahitian Blonde and Brunette Mumu Twins #mumuxtahiti (Coco in the Amanda dress with cut straps, Cam in the Ella Top in Cloud)

"Tikri draugai yra tie reti žmonės, kurie ateina į tavo gyvenimą, randa tave tamsoje ir grąžina į šviesą."
Linkiu kiekvienai iš jūsų tikrų draugių. Tai - vienas svarbiausių dalykų merginos gyvenime.


3 Komentarai

 1. labai patiko straipsnis! tik ne visai su viskuo sutinku - vaikinai nėra jau tokie tiesmuki, kaip atrodo. jie kaip tik dažniau susiduria su sunkumais išreikšt jausmus. :)
  o apie pilkas pelytes ir instagram'o karalienes - draugystė tikrai gali egzistuot tarp priešingybių, esmė tame, kad būtų abipusė pagarba viena kitai ir nebūtų jokio išnaudojimo, tai galėjai labiau išryškint :) o šiaip - liuks!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai Tau ačiū 💓
   Dėl vaikinų tai manau, kad šiaip jie ne tokie jausmingi, gal tame esmė, todėl dramų tarp jų mažiau, štai, ką norėjau pasakyti 😄. Dėl priešingybių: žinoma, kiekvienas turi savo nuomonę, tačiau aš visgi manau, kad žmonės bendrauja ir kuria santykius (įskaitant draugystę) remiantis bendrais interesais ir savybėmis. Kitaip tariant, būtent bendri dalykai žmones suartina ir jie gali vienas kitą suprasti. Tačiau, pasikartosiu, tai tik mano nuomonė.

   Panaikinti
 2. Labai nuostabus ir įžvalgus straipsnis ♡ =)

  AtsakytiPanaikinti