2018-ųjų metų trend'ai

  Nauji metai – nauja... mada? Nors per metus, žinoma, tendencijos drastiškai nepersimaino, tačiau kiekvienas sezonas atneša kažką naujo į miesto gatves ar šou pasaulį. Tad nepavėluok šokti į 2018-ųjų metų mados karuselę! Štai 10 aprangos detalių,su kuriomis galėsi atrodyti lyg instagram'o diva.1.Beretė Beretė - viena unikaliausių 2018-ųjų metų stiliaus detalių. Šis aksesuaras neretam asocijuojanti su prancūzų elegancija, idealizuotais dailininkais iš paveiksliukų ar... Kariuomenės uniforma! Būtent šis beretės visapusiškumas neįpareigoja ypatingai prie jos derinti aprangos. Gali apsirengti labai kasdieniškai ar ypač elegantiškai – šis aksesuaras negali netikti, o atrodysi labai madingai ! Beretė pagyvins įvaizdį bei suteiks aprangai unikalumo.


2. Metų spalva – violetinė

 Mados guru šiais metais taria ,,TAIP’’ ultra, levandų ir rožinių atspalvių violetinei!  Išties, vasarą madingos šviesios bei ryškios spalvos, tačiau įprasta rožinė, balta, ko gero, akiai pabodę, todėl atėjo metas ir kitiems atspalviams. Beje, ši paslaptinga  spalva, pasak ezoterikų, yra  įkvepianti bei raminanti. Tad nebijok ekspermentuoti ir jau šį pavasarį leisk įvairesnėms spalvoms spinduliuoti gaiva, ramybe ir originalumu. 3.Velvetas? Plastmasė!

Pamiršk 2017-ųjų švelnų velvetą ir zomšą. Atėjo... plastmasės era! Tiesa, tendencija kiek keistoka, ekologiškumu nepasižyminti. Tačiau tokia praktiška! Ar kada pagalvojai, kad per lietų galėsi jaustis ir fiziškai ir dvasiškai komfortabiliai? Atrodysi madingai, o odos neerzins lietumi permirkę rūbai. Tiesa, čia praktiškoji šios tendencijos pusė. Tačiau iš plastiko pagamintus rūbus ir aksesuarus gali nešioti ir paprastą, gražią dieną.
4.Papūstos rankovės

 Šio tipo apranga, greičiausiai, asocijuojasi su Disney princesėmis, lyg stilius – ne kasdienai. Galbūt kažką tai versdavo pasijusti ir nejaukiai – per puošnu paprastai dienai.Tačiau dėka instagram'o vintažo mylėtojų, papūstų rankovių tendencija ateina į kasdienines miesto gatves. Beje, vintažas 2018-aisiais metais grįžta su trenksmu. Daugiau jokių limitų rankovių puošnumui!

5. Vintažiniai akiniai 

 Vintažas, vintažas ir dar kartelį vin-ta-žas. Tiesa, katės akys iš mados neišeina, tačiau neprašausi rinkdamasi ekstravagantiškesnių formų rėmelius. Jeigu toks katės akies kampas tau kiek per dramatiškas, gali rinktis stačiakampio formų variacijas. Madingi išlieka ir apvalūs akiniai. Beje, nors oversize rėmeliai vis dar nepaliks parduotuvių lentynų, pastebima mažesnių akinių tendencija. 6. Plačios kelnės

 2018-aisiais metais plačios kelnės išliks madingos. O, greičiausiai, ne tik, kad išliks, tačiau ir dar labiau išpopuliarės. Juk toks universalus ir patogus rūbas! Su jomis gali susikurti be galo elegantišką, romantišką bei minimalistinį stilių arba tiesiog dėvėti jas nerūpestingai,sportiškai. Beje, nesijaudink, šios kelnės negali netikti. Tinka ir obuolio, ir kriaušės figūrai: gali pridengti atsikišusį pilvuką ar nukreipti dėmesį nuo didesnių klubų.


7.Šiaudiniai aksesuarai

 Aksesuarai iš šiaudų – aprangai neišrankūs. Ar dėvėsi juos nuoga nudistų paplūdimy, ar miesto gyvenimo sūkuryje – jie atrodys skoningai. Tikimasi, kad ši tendencija gyvuos mažiausiai dar du sezonus. Žinoma, kuo įdomesnės formos aksesuarai – tuo unikaliau bei įdomiau. Tad oversize skrybėlės, įvairių formų šiaudinės rankinės – į trasą ! (Žinoma,  oversize proto ribose. Būtų nesmagu netilpti pro durų staktą...)
8. Logotipai

Taip. Stilingi, skoningi, bei populiarūs logotipai – šių metų tendencija. Nors, ko gero, su tokiais rūbais tau teko užaugti,  dabar tai – aukštosios mados atributas. Tad išsirink drabužį su ikonišku, stilingu logotipo dizainu ir šią vasarą būk kieta !


9. Gėlės

Vasara be jūros, gėlių – ne vasara. Tad prognozuojama, kad 2018-ųjų metų vasaros gatvėse dominuos gėlės ir dar daugiau gėlių. Kaip supratote,  gaivos netrūks. Galima derinti gėlėtas detales prie įprastų drabužių, arba dar madingiau – maišyti gėlėtus raštus tarpusavyje
10. Masyvūs auskarai

 Kuklūs auskarai – ne šio sezono varikliukas. Tad jei deriniui trūksta puošnumo, šiais metais į pagalbą pasitelk kiek didesnius aksesuarus. Atrodysi madingiau, pritrauksi aplinkinių dėmesį. Beje, nepamiršk, kad madingi aksesuarai yra lygiaverčiai žaidėjai aprangoje kaip ir madingos kelnės ar kt. Įvairūs aksesuarai tą patį derinį gali nuspalvinti visai kitomis spalvomis, tad nebijok išsiskirti.

Kaip pastebėjai, 2018-ųjų metų tendencijos labai įvairios. Nuo berečių, iki šiaudinių skrybėlių. Kiekvienas atras sau tinkamą. Tačiau nepamiršk, kad mados karuselė – ateina ir praeina. Tad svarbiausia gyvenimo tendencija yra būti savimi bei išlaikyti ir tobulinti savo stilių, naujovėms tik padedant, o ne jomis aklai sekant. 

10 Komentarai

 1. WOW!Labai patiko straipsnis,pasisėmiau idėjų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnį perskaičiau be galo greitai ir lengvai - patiko‼ :) Tik norėtųsi, jog teksto linijos visos lygiuotų kartu. Daug kur jos tiesiog kiekviena sau. Sėkmės rašant‼

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražiai parašei, ir išvadą labai gerą parinkai,tikrai puikus straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. nedaug domiuosi mada, bet metų trend'us visada pravartu žinoti. puikiai išpildytas straipsnis, liuks!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man absoliuciai netinka tos madingos placios kelnes. Todel busiu tiesiog savimi :)

  AtsakytiPanaikinti