TD BLYKSTĖ: CutiePieMarzia - mergina, mokanti būti savimi

 Ar ir tu nemažą laiko dalį praleidi youtube, žiūrėdama įvairius vaizdo klipus? Ten knibžba įvairių vaizdelių ir ne ką mažiau jų kūrėjų. Šiandien norėčiau tave supažindinti su mergina, kuri išmano madą, skaito daugybę knygų, net pati yra parašiusi romaną.

CutiePieMarzia, kurios tikrasis vardas Marzia Bisognin gimė 1992 metų spalio 21 dieną nedideliame Italijos mieste Vičencoje. Vaikystė ji buvo paprasta, drovi mergaitė, niekuo nesiskyrė nuo draugų. Bet kartą draugė jai parodė interneto sensaciją - atsiuntė vieną vaizdo klipą, kuriame ,,kažkoks idiotas žaidžia videožaidimus". Pasirodo, šis idiotas buvo visai mielas švedas Feliksas Kjelbergas, žinomas kaip PewDiePie.
  Kadangi merginai jis patiko, Marcija jam parašė elektroninį laišką, kuriame papasakojo, kad jai patinka jo vaizdo klipai, nes yra labai juokingi. Po kiek laiko mergina gavo atsakymą. Tada vėl jam parašė, ir taip laiškas po laiško, kol po dviejų mėnesių mergina atsikraustė pas PewDiePie į Švediją. Tačiau jiems nesisekė. Kadangi Marcija nemokėjo švedų kalbos, ji negalėjo gauti darbo, o porai trūko pinigų. Tada mergina ir nusprendė, kad reikia atsidaryti Youtube kanalą.

 Pirmieji jos sekėjai Youtube buvo artimiausi merginos draugai, o priešai virto aršiais heiteriais. Ir sekėjų, ir heiterių vis daugėjo, bet dėl to turbūt reiktų dėkoti jos vaikinui. Marcija vis dažniau pasirodydavo jo vaizdo klipuose ir kai kuriems PewDiePie garbintojams tai netiko. Kodėl jų dievuko vaizdo klipuose vis dažniau pasirodo kažkokia mergina ir dar be emocijų?
Nors iš pirmo žvilgsnio savo vaizdo klipuose ji gali atrodyti tarsi miela, gera mergaitė, taip nėra. Ji negeria, nerūko, nesikeikia, jos balsas švelnus ir vaikiškas, tačiau ji turi silpnybę, sunkiai suderinamą su geros mergaitės įvaizdžiu... Ji mėgsta tatuiruotes. Merginos manymu, tai meno rūšis ir ji tą meną nori matyti ant savo kūno.

Priežastys, dėl kurių ji sulaukia daugiausia neapykantos

Nemažai heiterių mano, kad ją išlaiko vaikinas. Vieną kartą tai ją taip suerzino, kad Marcija sukūrė
vaizdo klipą, kuriame atsakė į visą kritiką ir prieš kamerą parodė savo piniginės turinį: ,,Štai, turiu pinigų, kreditinę kortelę su savo vardu. Turbūt jums sunku patikėti, kad turiu šį tą savo."

Taip pat yra norinčių merginą įskaudinti dėl išvaizdos. Jie sako, kad mergina per daug vyriška, jai reikia geresnio makiažo, jos šypsena negraži... Kai pasirodo be makiažo, tuoj pasipila kritika, tvirtinimai, jog ji turėtų dažytis. Kai prieš kamerą stoja pasidažiusi, neįtinka kitiems, makiažo būna per daug, jis turėtų būti kitoks.

,,Beveik 90 procentų žmonių internete pažįsta mane kaip PewDiePie merginą ir net nežino, koks mano vardas. Po kiekvienu mano vaizdo klipu atsiranda tokių, kurie pabrėžia mano nesavarankiškumą. Svarbiausia, kad yra daugybė youtuberių porų, bet kažkodėl tik manęs nevertina kaip individualios asmenybės. Šis faktas mane tikrai žeidžia". Tokia savo nuomone ji pasidalino viename vaizdo klipe ir dar kartą pasipriešino heiteriams.

Yra manančių, kad ji - tinginė. Taip pamanyti visai nesunku, kai jos vaikinas per savaitę sukuria po keturioliką vaizdo siužetų, o Marcija - tik du ir tai vos kelių minučių trukmės. Kai kurie gerbėjai susirūpino - ką ji veikia likusį laiką? Tačiau youtuberė pasakoja, kad į tuos du vaizdo klipus įdeda labai daug darbo.

Įdomūs faktai

• CutiePieMarzia yra daugiausiai sekėjų turinti italų blogerė

•Savo gerbėjus ji vadina Marcipanais

•Marcija augina du mopsus, kurių vardai - Edgaras ir Mija

•Kartais savo gerbėjus ji moko italų kalbos

•Ji mėgsta gąsdinti savo vaikiną
Jei dar neapsisprendei, verta pažiūrėti šios merginos video ar ne, mano patarimas tau - verta! Ji pažeria įvairių patarimų ir, patikėk, yra tikrai tvirta mergina. Juk ne kiekviena sugebėtų išlikti savimi, kai visi tave lygina su tavo vaikinu, tiesa?
2 Komentarai

  1. Marzia iš tikrųjų labai įdomi asmenybė. Jos filmukai išties labai įdomūs. Buvo įdomu apie ją sužinoti daugiau ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ji yra ne blogerė, o vlogerė. Pataisyk ten prie įdomių faktų. O šiaip buvo labai idomu

    AtsakytiPanaikinti