Dalykai, kuriuos turi padaryti prieš įsibėgėjant 2018 metams


   Jau prasidėjo, nauji 2018 metai, o tai daugumai reiškia naują pradžią. Tad šiandien nutariau duoti keletą patarimų, kaip metų pradžią padaryti tinkamą, jog visi metai vėliau viskas eitųsi lyg sviestu patepta!

1. Pasivaikščiok
Gali eiti bet kur, į savo miestelį, kaimelį, o gal į mišką. Bet būtinai neskubėk, bandyk įžvelgti kiekvieną detalę, kurios galbūt nepastebėjai. Tai leis tau iš naujo pažvelgti į savo gyvenamąją vietą ir suprasti, jog nors čia buvai visą gyvenimą, tačiau vis dar yra daugybė dalykų, kurių nepastebėjai ir kurie iš tiesų yra gražūs. Beje, gali griebti ir fotoaparatą ir visą tą grožį įamžinti!


2. Paaukok
Aš labai stipriai tikiu Karma ir jos galia. Todėl auka, nesvarbu, kokio dydžio ir kam: labdaros fondui, drabužių atidavimas, ar nupirktas maistas benamiams, labai svarbi. Juk gėris grįžta gėriu, o tai puiku, norint pradėti 2018 metus tinkamai!

3. Praleisk laiko su gyvūnais
Nesvarbu, tai šuniukas, kačiukas ar net žuvytė. Svarbiausia, jog tai suteiktų džiaugsmo. Praleidusi laiko su gyvūnais, užsikrėsi geromis emocijomis bei pozityvumu, o tai visada gera idėja norint pradėti naujus metus!


4. Prisimink praėjusius metus
Paimk popieriaus lapą, padalink jį per pusę. Vienoje pusėje užrašyk viską, kas nutiko per metus gero, tai ne būtinai turi būti dideli, gyvenime svarbūs dalykai, tai gali būti ir smulkmenos. Viskas, kas per metus priversdavo tave džiaugtis, o kitoje užrašyk blogus dalykus. Rašyk viską, kas šauną į galvą. Užpildžius abi puses perskaityti viską ir pamastyk, ką visi šie dalykai tau parodė ir ko išmokė. Tokiu būdu išmokai net ir blogyje įžvelgti gėrį ir suprasti, jog nors galbūt šie metai ir nebuvo patys geriausi, tačiau įvyko dalykų, kuriuos tikrai nori įsiminti.

5. Išsikelk tikslą
Tai, manau, viena mėgstamiausių veiklų sulaukus Naujų metų. Dauguma išsikeliame sau tikslus, kuriuos, atrodo, pasieksime, nors giliai viduje žinom, jog pasiduosime vos praėjus savaitei. Tačiau norint, jog taip nenutiktų, apgalvok viską, ką iš tiesų nori nuveikti šiais metais, ir, svarbiausia apsvarstyti, kodėl nori būtent to ir ką tai tau duos. Tokiu būdu išsikelsi tikslus, kuriuos IŠ TIESŲ norėsi pasiekti. Tačiau nepamiršk, jog tikslus gali kelti ir labai paprastus, kuriuos tikrai pavyks įgyvendinti. Keletą jų gali rasti straipsnyje čia.

   Taigi, čia keletas patarimų, kuriuos turėtum įgyvendinti prieš įsibėgėjant 2018 metams. Padarykite šiuos Šuns metus pačius geriausius ir įsimintiniausius!6 Komentarai