Įdomūs stalo žaidimai jaukiam bei nuotaikingam vakarui

 Kartais sugalvoti ką galima veikti vakare su draugais ar šeima tampa tikru išbandymu, nes visiems turi būti ir gera, ir linksma. Šiame straipsnyje pateiksiu keletą nuotaikingų bei tikrai įdomių stalo žaidimų, tinkančių visai šeimai bei draugų būreliui.
 • ,,Ticket To Ride"
  Šis žaidimas yra vienas mano mėgstamiausių. Žaidimo tikslas - kuo daugiau surinkti taškų įvykdant įvairias misijas - maršrutus nuo vieno Europos miesto iki kito, naudojant traukinių vagonus. Bet neapsirikite, jis nėra toks paprastas kaip skamba. Traukiniams nutiesti kelius reikalingos kortelės, su pažymėtomis spalvomis, o kiekvienas maršrutas naudoja tikrai  ne vieną spalvą. Žaidimas puikiai tiks ir pasukti galvą, ir smagiai praleisti laiką.
 • ,,Monopolis"
 Jau visi žinome kas yra Monopolis. Jis jau tapęs legenda, ir pripažinkime - ne be reikalo, tiesa? Manau taisyklių net nereikia aiškinti - laimi tas, kas yra turtingiausias. Tiesa, šiam žaidimui nepagailėkite laiko, nes galite užtrukti ir virš valandos!
 • ,,Lietuva"
 Žaidimas ,,Lietuva" padės jums praplėsti akiratį, sužinoti daug įdomių faktų, pažinti naujas Lietuvos vietas. ,,Lietuvos" tikslas - surinkti visų tipų korteles ir patekti į lentos vidurį. Jei bent kiek nusimanote apie Lietuvą, šis žaidimas kaip tik jums. Be to, šiame žaidime galima susikurti ir kelias savo taisykles...
 • Dėlionės
 O taip, tai taip pat yra geras praleidimo būdas. Dėlioti detales visiems kartu tampa tikru išbandymu. Žaidžiant galite pastebėti kas yra kantrus, o kas ne, kaip kas moka dirbti komandoje ar panašiai. Tiesa, gali vyrauti tyla, bet tai tikrai nebus ta "nejaukioji", nes visi bus susikaupę. Dėliojant dėlionę gera idėja yra pasileisti savo grojaraštį, taip nebus tos tylos ir visi pasijus žymiai jaukiau.
 • ,,Dixit"
 Tai kolkas vienas populiariausių žaidimų. Jis yra tikrai nuotaikingas, priverčiantis ir pasijuokti, ir pakonkuruoti tarpusavyje. Žaidimo tikslas - surinkti kuo daugiau taškų. Kiekvienas žaidėjas paeiliui turi apibūdinti vieną iš savo kortų taip, jog atsakymą, apie ką kalbama, suprastų bent vienas žmogus iš visų, bet nevisi iškart, nes kitaip žaidėjai gaus taškų už teisingą atsakymą, o tas, kas turėjo apibūdinti kortelę, liks be nieko.

 Tikiuosi šie žaidimai jums tiks ir patiks, taip ne tik praleisite laiką su draugais, bet dar ir kažko išmoksite arba prisipildysite teigiamų emocijų! Jei norite juos nusipirkti, jie tikrai brangiai nekainuos, juk verta turėti bent vieną žaidimą namuose, tiesa?


5 Komentarai

 1. Esu žaidusi visus iš minėtų žaidimų ir kiekvienas iš jų tikrai vertas dėmesio.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai smagūs žaidimai jaukiam vakarui su šeima ar draugais :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai įdomūs žaidimai, o tuos, kurių aš nebandžius tikrai pabandysiu:)

  AtsakytiPanaikinti