Simuliaciniai žaidimai

  Yra daugybė žaidimų rūšių: veiksmo, šaudymo, nuotykių, sportiniai, mąstymo ir t.t. Viena iš žaidimų rūšių - simuliaciniai žaidimai. Jie skirti simuliuoti įsivaizduojamą realybę bei gerai ir naudingai praleisti laiką. Šie žaidimai remiasi tikrais faktais ar objektais, subjektais, pvz. NBA žaidime galime išvysti egzistuojančius realybėje žmones. Šiame straipsnyje pateiksiu galbūt negirdėtų, bet įdomių bei naudingų simuliacinių žaidimų.


 • Euro Truck Simulator
  Šis žaidimas yra skirtas lavinti šiek tiek geografijos žinias, pagilinti eismo taisyklių supratimą bei vairavimą. Pripažinsiu, buvau juo sužavėta, nes labai mėgstu žaidimus, kuriuose galėčiau vairuoti kaip kad tikrame gyvenime - sustoti prie šviesoforų, aplenkti kitas mašinas bei tuo pačiu vykdyti kažkokią ypatingą misiją. Šis žaidimas yra kompiuterinis, reikia jį įsirašyti, bet daug vietos tikrai neužims.
 • Gravify
  Tai naujai sukurtas simuliacinis žaidimas, kurį galime parsisiųsti ,,Google Play" parduotuvėje nemokamai. Žaidimas moko suprasti medžiagų sudėtis, kaip kiekvienoje tam tikroje sferoje juda daiktai, pvz. Jupiteryje kamuoliukai judės labai greitai,  juos bus sunku sugaudyti akyse. Tai tikrai vertas dėmesio žaidimas, nes aplinką gali susikurti tu pati! Kad ir kas tai bebūtų - Žemė, Jupiteris, kosmosas, o gal mėnulis? Laisvė tau! Šis žaidimas - vienas mėgstamiausių, nes jam nereikia interneto ryšio, o judantys ir šokinėjantys kamuoliukai kartais labai atpalaiduoja po sunkios dienos. Be to, verta paminėti, jog jį sukūrė lietuviai dvyliktokai! 


 • Ship Simulator
  Šis žaidimas skirtas valdyti laivus. Tai gana panašu į Euro Truck Simulator, tik šiame žaidime valdysite ne sunkvežimius, o įvairius laivus. Žaidimas praplės jūsų akiratį. Juo žaidžia virš 650 000 žmonių visame pasaulyje! Pabandyti tikrai verta, galbūt ,,užsikabinsite" ir jūs?
 • Deer Hunter
  Jį galima rasti ,,Google Play" parduotuvėse. Žaidimas lavina greitą reakciją bei sumanumą. Tiesa, jame reikia medžioti elnius, vilkus ar antis, bet jį pabandyti pažaisti tikrai verta, nes daugiau galima išmokti ne tik apie ginklus, bet ir gyvūnų rūšis. Žaidimas netinka labai jautrioms merginoms, nes visgi - reikia nušauti žvėris, kurie kartais žaidime tave puola. Taip pat verta paminėti, jog žaidimas tiek supažindina su gyvūnų kūno sandara, tarkim, kur yra širdis arba kepenys, šlaunis.
 • Spore
  Galiu iškart pasakyti - esu jį žaidusi nesustodama ištisus metus. Kodėl? Atsakysiu: labai įdomus ir realistiškas žaidimas. Galima susikurti norimas būtybes: kaip jos atrodys, kuo mis, net su kuo bendraus, keliese gyvens, kokius pastatus turės. Tai tarsi evoliucinis žaidimas, parodantis jog nuo nieko galima pasidaryti ištisus modernizuotus miestus. Verta išbandyti!
 Visi šie žaidimai yra savotiškai įdomūs bei unikalūs. Patariu išbandyti visus juos, jie tikrai duos naudos. Sėkmės žaidžiant!


6 Komentarai

 1. Labai įdomus straipsnis, esu girdėjusi tik Euro Truck Simulator, kurį vaikystėje žaidžiau. Kažkaip taip gavosi, kad priminei ir aš vėl lekiu parsisiųst :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Per kur siųstis pirmąjį žaidima

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mane irgi domina kaip parsisiūsti pirmą žaidimą

  AtsakytiPanaikinti
 4. Parsisiųsti galima internetu per "Linkomanija"

  AtsakytiPanaikinti
 5. Norėčiau sulaukti dar panašių straipsnių, šis tikrai įdomus, manau išbandysiu pirmą ir paskutinį žaidimus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai įdomūs ir naudingi žaidimai! Būtinai išmėginsiu 2, 5 žaidimus :)

  AtsakytiPanaikinti