TD BLYKSTĖ: Katherine Langfold


   „13 priežasčių kodėl“ – tai daugumai paauglių gerai žinomas serialas. Jame pasakojama jaunos merginos savižudybės istorija ir priežastis, privedusias ją prie šio dramatiško sprendimo. Pagrindinę veikėją Hannah Baker vaidina dabar jau gerai žinoma aktorė – Katherine Langfold. Ši mergina tarsi paskendo vaidinamos merginos istorijoje ir dabar visi žino tik Hana, tačiau apie Katherine dauguma žino labai mažai. Tad kokia yra ši mergina?


   Katherine Langfold – tai 21 metų australų aktorė. Kaip jau minėjau, mergina išgarsėjo seriale „13 priežasčių kodėl“ vaidindama Hannah Baker. Aktorė gimė Perf miestelyje. Jos tėvai -  Elizabeth ir Stephen - yra gydytojai. Mergina yra vienturtė dukra, tad nenuostabu, jog tėvai dėjo visas pastangas, jog mergaitė turėtų visas galimybes siekti savų tikslų.
   Katherine yra talentinga ne tik aktorystėje, tačiau 2005 metais ji pradėjo mokytis groti ir dainuoti. Ji mokėsi klasikinės, džiazo. Tačiau mergina užsiiminėjo ne tik tuo. Kai mokėsi paskutinius metus savo mokykloje, ji buvo sporto komandos kapitonė, užsiiminėjo plaukimu, domėjosi politika ir medicina. Jei nors truputį domitės šia garsenybe, jau turėjote girdėti, jog ji didžiulė Lady GaGa fanė. Tad dar kol mokėsi mokykloje mergina nuvyko į jos koncertą ir tai įkvėpė ją išmokti groti pianinu ir mesti plaukimą. Tada ji daug labiau susikoncentravo į muziką ir aktorystę. Katherine net parašė tris dainas, kurių viena buvo pavadinta „Young and stupid“. Ši daina turi labai prasmingą žinutę žmonėms svarstantiems apie savižudybę.


   Po mokyklos baigimo Katherine nusprendė, jog savo gyvenimą nori sieti su aktoryste, tačiau merginos nepriėmė į nei vieną universitetą, į kurį aktorė teikė paraiškas. Laimei, mergina nenuleido rankų. Tad ji užsirašė į aktorystės pamokas ir dirbo parduotuvėje. Mergina sunkiai dirbo, kol galiausiai nusisamdė sau agentą. Ir tai padėjo jai vėliau įstoti į nacionalinį aktorystės institutą.
   Langfold tada vaidino keliuose filmuose: „Imperfect quadrant“, „Daughter“. Pastarajame mergina atliko pagrindinį vaidmenį, o pats filmas buvo pristatytas 2016 metų „Cannes“ filmų festivalyje. Tais pačiais metais Katherine bandė gauti vieną iš pagrindinių vaidmenų filme „Will“, kuriame pasakojama apie jauno Viliamo Šekspyro gyvenimą. Deja mergina šio vaidmens ne gavo, o jis atiteko kitai žinomai aktoriai Olivia DeJonge.
   Tačiau mergina ir toliau vaidino. Nusprendė sudalyvauti kitoje perklausoje „13 priežasčių kodėl“ serialui. Tačiau ši perklausa truputį skyrėsi nuo kitų... ji vyko per Skype! Po šios perklausos ji turėjo 10 dienų įsigyti vizą ir nuvykti į Jungtines Valstijas. Pati mergina neslėpia, jog per trumpą laiką tai suspėti buvo labai sunku, tačiau jai pavyko ir ji nė trupučio nesigaili tai padariusi!


   Na, mano nuomone ši mergina yra tikrai labai užsispyrusi ir puikus pavyzdys visiems siekiantiems savų tikslų! Juk ne kiekvienas tiek kartų nepasisekus vėl stengtųsi viską daryti iš naujo.
   O ką manote jūs? Išsakykite savo nuomonę komentaruose!

0 Komentarai