TD BLYKSTĖ: Lele PonsTurinti milijonus gerbėjų ir žiūrovų iš viso pasaulio, jauna ir perspektyvi asmenybė, karjeros aukštumų pasiekusi vos 21 metų. Kas ji? Eleonora Pons Maronese- interneto įžymybė ir aktorė, greitai išpopuliarėjusi internetinėje platformoje ,,Vine‘‘ su savos kūrybos, linksmais ir kasdieninį gyvenimą, draugus ar šeimą pašiepiančiais trumpametražiais filmukais bei fraze ,,do it for the Vine‘‘. Per kelerius metus sukaupusi didelį sekėjų užnugarį Lele ir toliau nenustoja aktyviai dalyvauti socialinėje veikloje. Kaip ji išgarsėjo?BIOGRAFIJA
Lele gimė 1996 m. birželio 25 d. Venesueloje, Karakase. Eleonoros tėtis Luis Pons - architektas, o mama Anna Maronese- gydytoja. Mergina yra vienintelis vaikas šeimoje. Žvaigždutės mama viename iš merginos filmukų paklausta, kodėl Lele neturi brolių ar seserų juokais atsakė, jog pagimdžiusi Eleonorą daugiau vaikų nebenorėjo: ,,Kai tu gimei aš buvau išsigandusi. Man jau užteko ir tavęs patrakėlės‘‘. Lele tėvai dažnai filmuodavosi kartu su dukra. Būdama 5 metų su šeima persikėlė į Majamį, Floridą. Čia baigė ,,Miami country day‘‘ vidurinę mokyklą ir persikėlė į Los Andželą. Mergina kalba anglų, ispanų ir italų kalbomis, tačiau vaizdo įrašus dažniausiai filmuoja anglų kalba. Lele nėra linkusi daug pasakoti apie savo šeimą ir artimuosius. 

KARJERA
Mergina į ,,Vine‘‘ programėlę kelti vaizdo klipus pradėjo 2013 metų balandžio 4d. Lele išgarsėjo tapusi pirmuoju programėlės vartotoju, sukaupusiu virš 1mlrd. peržiūrų. Žvaigždutei priskiriamas frazės ,,do it for the Vine‘‘ sukūrimas. Mergina 2015 net gi buvo pakviesta susitikti su buvusia pirmąja šalies ponia Michele Obama, su tikslu sukurti Vine filmukų, remiančių jaunimą kuris dėl sunkios gyvenimo padėties negali sau leisti lankyti koledžo. 2016 metų birželio 13 d. savame profilyje mergina buvo sukaupusi jau apie 8.4 mlrd. peržiūrų ir 11.1 mln. sekėjų. Interviu su ,,Teen Vogue‘‘ metu mergina pridūrė, jog jai vis labiau populiarėjant bendraklasiai ir aplinkiniai pradėjo ją dažniau pastebėti: ,,Žmonės iš mano mokyklos pradėjo mane labiau gerbti, kas buvo labai nesuprantama ir keista. Aš nekreipiau į tai dėmesio, tačiau tai mane džiugino ir skatino toliau daryti tai, kas patinka.‘‘ Po platformos uždarymo ji persikėlė į Youtube ir Instagram. 2016 m. ,,Time’’ žurnalas priskyrė Lele prie 30 žinomiausių ir įtakingiausių žmonių internete. Taip pat mergina užėmė 8-ąją vietą Forbes sudarytame ,,Įtakingiausių 2017m. žmonių pramogų industrijoje‘‘ sąraše. Jaunoji įžymybė turi virš 300 gerbėjų puslapių. ,,Aol.com‘‘ pridėjo panelę ir prie ,,10 linksmiausius Vine kuriančių ispanų‘‘ sąrašo.  2017 metais Lele buvo įvardinta kaip asmenybė, kurios ,,Instagram story‘‘ buvo peržiūrėta daugiausiai kartų.

2015 metais Lele kelis kartus buvo nominuota skirtingos nominacijoms ,,Teen Choice‘‘, ,,Shorty‘‘ ir ,,Streamy‘‘ apdovanojimuose. 2016 metais mergina ,,Teen Choice‘‘ apdovanojimuose laimėjo nominaciją ,,Geriausia Viner ‘‘, o ,,Streamy‘‘ apdovanojimuose kaip geriausia aktorė ,,Escape the night‘‘ internetinėse serijose.

Mergina filmavosi tokiuose filmuose kaip ,,My big fat hispanic family‘‘, ,,Latino hunger games‘‘ ar ,,Airplane mode‘‘. Taip pat serialuose ,,The walking dead: No man‘s land‘‘, ,,Scream‘‘ 2-ojo sezono 1-oje serijoje ir ,,We love you‘‘ . Lele galime išvysti dainininkės Camilos Cabello dainos ,,Havana‘‘ klipe, Marshmello ,,Summer‘‘, Blink 182 ,,She‘s out of her mind‘‘, Anitta/J Balvin ,,Downtown‘‘ ir ,,Youtube Rewind‘‘ vaizdo įrašuose. Taip pat, 2017 metais Lele teisėjavo ,,Miss Universe’’ konkurse ir tapo dekoratyvinės kosmetikos brendo ,,Cover girl’’ atstove.


Lele Pons 2016 metais, padedama autorės Melissos de la Cruz, išleido pačios parašytą knygą ,,Surviving high school‘‘. ,,10 milijonų sekėjų, o aš vis dar sėdžiu per pietus viena‘‘. Pasak merginos, lankydama vidurinę ji patyrė didelį kiekį patyčių: ,,Beveik neturėjau draugų, o ir tie keli iš manęs tyčiodavosi... Buvau apmėtoma maistu, kiti kurdavo daineles apie tai, kokia esu negraži. Dažniausiai buvo juokiamasi iš mano akcento ir nosies. Savo knygą parašiau tikriausiai todėl, kad tuo metu pati neturėjau to, kas pagelbėtu išgyventi mokykloje, kurią laikiau pragaru.‘‘ Savo novelėje Lele entuziastiškai, su lašeliu humoro ir komedijos apkalba visiems paaugliams žinomus sunkumus ir problemas, teigia, jog mokykla tai tik maža kelionės dalis ir kiekvienas paslydimas nėra pasaulio pabaiga. Interviu su žurnalo ,,Teen Vogue’’ atstovais mergina neslėpė: ,,Aš nebuvau kieta ar garsi mergina, aš buvau kitokia. Iš esmės nuoboda ir vėpla, tačiau tuo didžiavausi.’’  Mergina skatina siekti savo tikslų ir pasitikėti savo jėgomis. Žvaigždutė komentuoja gyvenimo pokyčius po išgarsėjimo, vaikystės norą įtikti tėvams ir aplinkiniams. ,,Aš turėjau problemų dėl susikalbėjimo ir bendravimo su žmonėmis. Aš nežinojau kaip ir nemokėjau skaityti bei kalbėti angliškai. Tačiau aš tai įveikiau ir išmokau.‘‘ teigė Lele, kalbėdama apie vaikystės sunkumus su ,,Young Hollywood‘‘ laidos vedėja.ĮDOMŪS FAKTAI

* Zodiako ženklas- Vėžys.
* Mėgstamiausias skaičius- 3
* Mėgstamiausia spalva- raudona.
* Didžiausia vaikystės baimė- adatos.
* Mėgstamiausias maistas- itališkas.
* Mergina yra dešiniarankė.
* Mėgstamiausia daina- Daddy Yankee ,,Gasoline‘‘.
* Mėgstamiausias TV šou- ,,Gossip Girls‘‘ ir ,,Friends‘‘.
* Mėgstamiausias merginos saldumynas- šokoladas.
* Mėgstamiausias filmas- Titanikas.
* Lele neturi tatuiruočių .
* Lele vaikystėje buvo pagrobta.
* Komikė nelankė universiteto.
* Savo pirmąjį mobilų telefoną mergina gavo tik 15 metų.
* Slaptas merginos talentas- piešimas.
* Už vieną iš savo ,,Vine‘‘ filmukų mergina buvo areštuota.
* Besifilmuojant Lele yra susilaužiusi nosį.
* Garsi amerikiečių aktorė ir atlikėja Selena Gomez yra minėjusi, jog mėgsta Lele vaizdo įrašus.
* Lele labiausiai įkvepia dainininkė Shakira.
* Jei nebūtų komikė, mergina dirbtų aligatorių fermoje.
* Lele nemėgsta kai žmonės būna pesimistiški ir negatyvūs.
* Kai mergina gimė, jos mama nupiešė mažą taškelį ant jos rankytės, kad kūdikis nebūtų sumaišytas su kitais.
* Lele dažnai gauna žinučių su kvietimu susitikti iš žmonių, besityčiojusių iš jos vaikystėje.
* Pasak merginos, įsimintiniausias jos vaikystės prisiminimas- laipiojimas medžiais.
* Lele yra demonstravusi Dolce&Gabbana firmos drabužius dizainerių pristatyme. 

Mergina nestovi vietoje ir kasdien tobulėja vis daugiau. Bene kas 3-4 dienas žvaigždutė pateikia žiūrovams po naują filmuką, o Instagram profilis netyla nuo linksmų ir akis prie ekrano prikaustančių šokių vaizdo įrašų. Mano nuomone, įžimybės pasiekimai yra vieni iš geresnių pavyzdžių žmonėms kurie dėl tam tikrų priežaščių bijo daryti tai, kas jiems patinka. Mergina nenustojo pasitikėti savimi. ,,Jeigu nori, kad tave mylėtų, pradžioje pats turi išmokti mylėti save ‘‘. O Jūs, ar sekate šią merginą? 


11 Komentarai

 1. Labai patiko straipsnis, dinamiškas ir įdomus. Tikrai perskaičiau greitai, nors net nebuvau girdėjusi apie šią merginą, tačiau sprendžiant iš Tavo straipsnio, tai išties įdomi asmenybė.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai malonu, jog patiko. Aš pati sužinojau apie ją ne taip ir seniai. 😄

   Panaikinti
 2. Labai puikus staipsnis. Sužinojau daug naujo apie Lele Pons. Norėčiau sulaukti daugiau panašių straipsnių, nes šis labai patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis neblogas, tik vietomis teko praleisti šiek tiek teksto , nes labai daug informacijos. Esu girdėjusi apie Lele Pons, tik dar nė karto jos nežiūrėjau

  AtsakytiPanaikinti
 4. Lele Pons filmukai yra be galo įtraukiantys, linksmi. Buvo labai įdomu daugiau sužinoti apie ją, nors retkarčiais pažiūriu jos filmukų, bet apie ją niekuomet nesidomėjau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Smagu, jog straipsnis buvo naudingas. Kiek laiko jau žiūrite jos filmukus? 😊

   Panaikinti
  2. Galbūt kažkur apie puse metų. Pamačiusi jos filmukus iš karto paspaudžiau subscribe ;)

   Panaikinti
 5. Tikrai įdomus straipsnis! Galėjai dar pridėti savo patirtiesvar nuomonės apie Lele Pons, bet čia tik patarimas:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už komentarą! Mąsčiau apie tai, bet nusprendžiau, jog tiesiog viską baigdama parašysiu kuo ši asmenybė įkvepia kitus. Bet ačiū, turėsiu omeny 😉

   Panaikinti