,,Tropical islands" - vasara visus metus

  Turbūt ne kartą žiemą ar rudenį pagalvojai ,,kaip norėčiau, kad dabar būtų vasara, galėčiau degintis, maudytis, nereikėtų į mokyklą..." Taip galvoja daugelis iš mūsų, tačiau vienam žmogui taip galvoti atsibodo. Jis sumanė įkurti tokį pramogų parką, kur visus metus būtų vasara. Ir dar ne šiaip kokia, o tropikų vasara! Tad pasižvalgykime po šį vandens parką ir susipažinkime su juo smulkiau.

,,Tropical islands" yra įsikūręs netoli Berlyno, buvusiame lėktuvų remonto angare. Šis parkas, atidarytas 2004 metais - didžiausias vandens parkas pasaulyje. Jame telpa du baseinai, atogrąžų miškai, žaidimų kambarys vaikams ir gyvenamasis miestelis. Taip pat už papildomą mokestį čia galima paskraidyti oro balionu.


Atogrąžų miškas

 ,,Tropical islands" vandens parke yra didžiausios džiunglės, gyvuojančios patalpoje. Vaikščiodama po džiungles gali sutikti įvairių paukščių, pamatyti flamingus, žuvis, vėžliukus ir net vorą paukštėdą. Šalia džiunglių galima apsigyventi, užsisakius čia stovinti namuką.

 Paplūdimys

 Taip, supratai teisingai. Vandens parkas turi ir paplūdimį su tikru smėliu bei gultais. O vasarą, esant geram orui, angaro stiklinis skliautas prasiskiria ir į vidų laisvai plūsta saulės šviesa, todėl galima degintis. Pats baseinas nėra ypatingas, tiesiog gana didelis, kad nors truputį atitiktų jūrą. Jame galima išmokti nardymo pagrindų, yra įrengtos dvi čiuožyklos vaikams ir, žinoma, galima plaukioti.Vandens kalneliai

 Vienintelis dalykas, kuriuo šis parkas negali didžiuotis - vandens kalneliai. Jų yra keturi! Pirmasis - paprasta čiuožykla su dvejomis ,,bangomis". Antrasis - susuktas kaip gyvatė, bet jei tavo svoris nedidelis, gali tekti stumtis rankomis. Trečiuoju galima čiuožti tik su ,,padanga", tad čia visų greitis vienodas. Ketvirtasis kalnelis skirtas tikriems ekstremalams. Nors jis nėra ilgas, bet pradžioje staigiai sminga žemyn, dėl to išsivysto didelis greitis.

Lauko baseinas ,,Amazonė"

 ,,Amazonė" - tai karšta ir srauni upė, kuri teka lauke. Jos srovė bėga ratu, o viduryje yra burbuliniai baseinai ir kaskados. Vasara šalia baseino veikia pora čiuožyklų, nemažai kaskadų. Taipogi lauke yra baseinas - čiuožykla, veikianti visus metus, kaip ir upė. Norint pajusti tikrą upės efektą, patarčiau čia vykti žiemą. Tada upės vanduo atrodo labai karštas, o veidui - šaltoka.
Lagūna

 Lagūna taip pat yra baseinas, tik šiek tiek mažesnis ir pasislėpęs atogrąžų miške. Baseine yra pora mini kroklių, šalia stovi keli gultai ir namukai, tik vietoj smėlio čia yra akmenys, tad gaila, tačiau smėlio pilių pastatyti nepavyks.
Gyvenamasis miestelis

Gyvenimui ,,Tropical islands" skiria nemažai ploto. Galima apsigyventi ant smėlio stovinčiose palapinėse, arabiško ar ispaniško stiliaus namuose. Taip pat yra ir Azijos miestelis, kuriame yra parduotuvių, kavinių, taip pat namelį nakvynei. Labai tikiuosi, kad man pavyko perteikti nors dalelę vandens parko nuostabumo. Jei planuoji kelionę į Vokietiją, į savo planus turėtum įtraukti apsilankymą ,,Tropical islands", kur vasara niekada nesibaigia.


5 Komentarai

 1. Tikrai pavyko, skaitant pradžią labai užsinorėjau jame apsilankyti, bet viską sugadino tai, kad jame tik keturi vandens kalneliai. Man vandens parke jie patys svarbiausi ir tai kad jų nėra, mane labai nuvylė, bet tau tikrai pavyko perteikti visus vandens parko vaizdus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikos blogerės, labai reikia informacijos apie buvusią Jūsų blogerę Rūtą Strašinskaitę dėl apgavystės. Prašau susisiekite su manimi per el.paštą: gintare.greiciute@vinted.lt

  AtsakytiPanaikinti
 3. Niekada neesu girdėjusi apie šį pramogų parką. Man jame visa ta laukinė gamta, paplūdimiai, džiunglės, labai sužavėjo, o dar juo labiau galima ten užsisakyti nakvynę! Tiesiog nuostabu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šauniai padirbėjai! Patas straipsnis tikrai geras, tačiau galbūt reikėjo pridėti šiek tiek daugiau informacijos ir pakoreguoti pačią straipsnio išvaizdą! O pati vietovė, kurią aprašei, mane labai sužavėjo, nes be galo mėgstu tokius dalykus! :)

  AtsakytiPanaikinti