Auskarai: istorija ir 2018 trendai

pinterest: @AWIPmegan

Koks populiariausias ir mėgstamiausias tavo papuošalas? Dauguma merginų, tarp jų ir aš, įvardintų auskarus. Tai išties puikus aksesuaras ir būdas pagyvinti ir išbaigti įvaizdį. Tačiau ar žinojai, kad auskarus moterys nešiojo jau prieš 7 tūkstančius metų senovės Azijoje. Egiptiečiai ir asirai nešiodami auskarus parodydavo savo statusą ir priklausymą aukštesnei klasei. Šiuos papuošalus ypač dievino merginos Indijoje ir Kinijoje.  Taigi, kaip matai, auskarus moterys segėdavo visais laikais. 13 amžiuje Europoje katalikų bažnyčia uždraudė segėti auskarus, nes tai - Dievo sukurto kūno žalojimas. Šios taisyklės nesilaikė vagys, piratai ir žemesnio sluoksnio atstovai. Tačiau šiais laikais daugumai mergaičių dar vaikystėje praveriamos ausys, o auskarai vis dar išlieka (ir turbūt dar ilgai išliks) populiariausiu papuošalu, kuriuos vienodai mylime tiek mes, gyvendamos Europoje, tiek merginos kokioje nors Tanzanijoje. 
Beje, papasakok komentaruose, ar esi prasidūrusi ausis ir, jei taip, kelerių metų tai nutiko? Man ausis pradūrė, kai buvau 8 ir aš iki šiol prisimenu tą dieną. Labai jaudinausi, bet kartu ir norėjau segėti auskarus. Jaučiausi tokia suaugusi, graži ir nepaprastai didžiavausi savimi, kad buvau drąsi mergaitė, viską ištvėriau (nors, tiesą pasakius, nelabai ir skaudėjo), o pakeliui namo visą laiką liečiau ką tik įvertus gydomuosius auskarus norėdama įsitikinti, kad jie tikri ir nenukrito. Man tai buvo nepaprastai svarbus ir reikšmingas įvykis. Tačiau ne visi žmonės pritaria auskarų vėrimui, nes tai - jų manymu, nereikalingas kūno žalojimas. Ką manai tu? 

          @ʟɪʟɢʟᴏɢɪʀʟ       


Pasikalbėkime apie tai, kokie gi auskarai bus madingi 2018 metais. Ką rinktis, kad atrodytum ne tik gražiai, bet ir stilingai, ką su kuo derinti ir kaip pasirinkti. 

Studs 
Arba, paprastai tariant, auskarai už užsegtuku. Klasikinis variantas, puikiai tinkantis merginai, mėgstančiai minimalistinius papuošalus. Gali rinktis iš pagamintos iš aukso, sidabro, su rubinais, safyrais arba jų imitacijomis. Tavo įvaizdis bus neužkrautas ir klasikinis, kas puikiai tiks einant į mokyklą ar universitetą. 

Kendall Stud Earrings from Vinnie Louise vinnielouise.com #studearrings #earrings AEO 18-Pack Stud Earrings , Multi | American Eagle Outfitters Black studs 8 mm matte black stud earrings mens by Lelandjewelry Ring Circle Silver Stud Earrings minimalist by ChanyaAndFriendsHoops (arba žiedai)
Išpopuliarėję 7 praeito amžiaus dešimtmetyje, pozicijų neužleidžia iki šiol. 2018 tokie auskarai taip pat bus populiarūs, ir kuo žiedai didesni, tuo geriau. Beje, būtent tokios formos auskarai paryškina tavo žandikaulio liniją ir skruostikaulius. 

       ☆ @iolandapujol Equinox Hoops #anthropologie Slide View: 1: Galactic Hoop Earrings Image result for hoop earrings


Ear Chains
Tokie "ausų grandinėlių" tipo auskarai tiks idealiai, jei nori kažko neįprasto, ir tam visai nebūtina vertis papildomų skylių ausyje: prie kitų ausies vietų grandinėlė yra pritvirtinama. Man asmeniškai labai gražu, tikrai pažadu įsigyti. 

     Cross X ear cuff with 3 Chains No Piercing Cartilage by TakeOnMe7 Silver chain and leaf ear cuff ear cuffs. oh these are gorgeous Craft ideas 2454 - Pandahall.com


Plunksnos
Taip, madoje bus auskarai su plunksnomis ir jų elementais, tad pirmyn: rinkis, kokių tik nori spalvų, derink prie džinsų arba vasarinės suknelės ir susikurk prabangų Boho stiliaus įvaizdį. Man asmeniškai atrodo labai gražiai ir vasariškai, tačiau būk atsargi: rinkdamasi tokius auskarus gerai apgalvok, kokiais drabužiais vilkėsi ir kokius dar aksesuarus pasirinksi. Nepadaugink plunksnų, raštų ir spalvų. Juk nesi hipių judėjimo atstovė. 

      The More Feathers the Better Earrings I love this!!! I want earrings like this! This is just simply beautiful!! Antiqued copper discs with a small feather drop accent and African opals. Very light weight and perfect colors for your fall wardrobe! Approx 2" in total hanging length. Intrepid Jewelry - "MAYA" Gold and Black Small Aztec Leather Feather Earrings by BellaDrops, $34.99 (http://www.intrepidjewelry.com/maya-gold-and-black-small-aztec-leather-feather-earrings-by-belladrops/)


Perlai
Niekada nesenstanti klasika. Ilgesni ir kabantys auskarai su perlais puikiai tiks iškilmingoms progoms (vestuvės, išleistuvės ir t.t), o mažyčiai auskarai su perlais atrodys idealiai kasdieniame gyvenime ar net ruošiantis į vakarėlį. Labai gražiai ir stilingai atrodys su klasikinio stiliaus drabužiais (pvz. juoda suknele arba balta palaidine). 

pinterest // @caitlinhellmers 20s inspired, The Great Gatsby, Art Deco, bridal, wedding, accessories, diamante, earrings, Sophie Bille Brahe | 14-karat gold pearl earring | NET-A-PORTER.COM Rose Earrings, Pearl Drop, Swarovski Beads, Dusty Rose Pink Floral Dangle, Leverback, Shabby Chic Garden, Bridal Wedding, Flower Jewellery


Tassels
Vadinamieji tassels - auskarai su kutais - neabejotinai tapo trendu dar 2017, tokiais išliks ir šiais metais. Prisipažinsiu, kai pirmą kartą juos pamačiau, nebuvau labai sužavėta, tačiau kartais mūsų požiūris į kažkokias naujas tendencijas gali keistis, tai ir nutiko. Tokio tipo auskarai išties turi savo žavesio ir gali būti tavo įvaizdžio akcentu. Tačiau nepamiršk, kad tokie papuošalai gana ryškūs ir masyvūs, tad, mano nuomone, gražiausiai atrodysi, jei segėdama šiuos auskarus pasirinksi natūralesnį makiažą ir atsisakysi kitų papuošalų (auskarų šiuo atveju, manau, visiškai pakanka). Tad jei ruošiesi į vakarėlį ar kokį nors renginį, atkreipk dėmesį į šiuos auskariukus. Beje, gali rinktis įvairias jų variacijas. Pvz. žiedai ir kutai, didesni ar mažesni, kutai iš perlų ir t.t. 

           Trimble Tassel Earrings | HouseOfUrbanNYC on Etsy Winona Embellished Tassel Earrings Brushed Gold Tassel Earrings – The Frankie Shop Anthropologie Pearl Tassel Drop Earrings


Etniniai motyvai
Kodėl gi ne? Žinoma, jei moki juos derinti, nes juk nenori atrodyti lyg žolininkė arba genties šamanė. Tiesą pasakius, informacijos ieškojau užsienio šalių straipsniuose ir tinklalapiuose, tačiau tai nereiškia, kad negali puoštis ir lietuviškais etniniais motyvais. Tačiau jei tu jautiesi pasaulio piliete, kodėl gi neišbandžius skirtingų tautų ir kultūrų raštus? Rinkis, ką tik nori: maorių ar Amerikos indėnų, Afrikos genčių ar Indijos mene vyraujančius raštus. Viskas priklauso nuo tavo noro ir fantazijos.

 Long ethnic earrings made of high quality Czech beads Preciosa, Size: 8,3 inches in length (with hooks) (21 centimeters) authors work All jewelry presented in this store handmade. I accept custom orders. Please do not hesitate to contact if you have any questions or comments regarding Free Shipping Material: Resin Metals Type: Zinc Alloy Ethnic Earrings, Boho Jewelry, Etched Copper Hoops African Earrings | Afriquelachic - Africultures African Earrings 

 Asmeniškai aš tiesiog dievinu auskarus, o tu? Labai mėgstu juos pirkti ir jais puoštis, artimiausiu metu planuoju įsigyti naujų ir pati išbandyti 2018 tendencijas. Ką tu apie jas manai? Ar dažnai puošiesi auskarais? Būtinai išsakyk savo nuomonę komentaruose, bus labai įdomu paskaityti. 
Beje, ar jauti, kad žiema netrukus baigsis? Ateis pavasaris ir tu net neįsivaizduoji, kokia aš dėl to laiminga. 
Pagarbiai Viktorija


1 Komentarai

  1. Labai įdomus straipsnis. Gal galėtumėte pateikti informacijos būtent ir apie nosies auskarus? Būtų labai įdomu susipažinti su viskuo apie juos.

    AtsakytiPanaikinti