Filmai - kas naujo šiemet?


Po truputį įpusėja antrasis 2018 metų mėnuo: kažkas apžvelgia naujausias drabužių madas, savo eilės laukiančias knygas ar dienas iki išleidimo datos skaičiuojančią naujos kosmetikos produkciją. O kas vyksta kino pasaulyje? Vieni žiūrovai ir filmų gerbėjai tikisi pamatyti mėgiamų filmų naujas dalis, antri ištroškę naujovių ar pokyčių. Tai kas gi musų laukia šiemet?

Mokslinės fantastikos ir nuotykių kupini filmai šiemet turėtų ypač stebinti savo gerbėjus. 2018 galime visapusiškai vadinti magijos, efektų ir naujų įspūdžių metais - beveik kiekviena kompanija išmėgino savo jėgas atgaivinant visų pamėgtus herojus ir jų istorijas.

Ryan Coogler ,,Juodoji pantera''
,,Marvel Studio'' kompanija šiemet džiugins savo gerbėjus net keliais naujais filmais. Vienas iš jų - ,,Juodoji pantera''. Po kvapą gniaužiančių įvykių, tėvo mirties ir susitikimo su kapitonu Amerika, T'Challas (juodoji pantera) grįžta į technologiškai pažengusią Afrikos karalystę Wakandą kaip lyderis, teisėtas sosto paveldėtojas. Vaikinui reikės apsispręsti, kokiu karaliumi jis nori būti, kokią tautą valdyti. Tačiau busimam karaliui nepavyksta išvengti lyderių maišto ir sukilimo dėl vietos soste. Tarpusavyje sudarę sutartį, du didžiausi karalystės priešai agresyviai mėgina užgrobti vietą prie valdovo stalo. Juodoji pantera žūtbūt privalo sustabdyti maištininkus ir nuslopinti pasaulinio karo užuomazgas. 
Išleidimo data: 2018 m. Vasario 16 d. 
Žanrai: Mokslinė fantastika, drama, nuotykiai, veiksmas.
Anonsą galite pažiūrėti ČIA.
Brad Peyton ,,Rampage''
Šiuo metu ypač populiarėjantis ir į geriausiųjų lentelės viršūnę šoktelėjęs aktorius Dwayne'as Johnson'as sugrįžta su dar vienu filmu. Primatologas Davis nuo pat gimimo augino ypač protingą ir sumanią gorilą. Būdami neišskiriami draugai, bičiuliai nė nemėgino kada nors sugriauti taip ilgai trukusios draugystės. Tačiau paveiktas iš dangaus nukritusių cheminių junginių, mielas ir geras beždžioniukas ima augti beprotišku greičiu. Didėjant gyvūno ūgiui auga ir agresija. Beždžionė tampa viską savo kelyje naikinančia pabaisa. Niokodamas ir žudydamas didysis padaras keliauja per visą Šiaurės Ameriką. Primatologui tenka suburti inžinierių ir kitų pagalbininkų komandą, siekiant sustabdyti ir išgelbėti mylimą draugą nuo jį persekiojančios ir įtartinų tikslų turinčios kompanijos. Bet ar beždžionė vienintelė problema?
Išleidimo data: 2018 m. Balandžio 20 d. 
Žanrai: Nuotykiai, veiksmas, fantastika.
Anonsą galite pamatyti ČIA.

James Wan ,,Aquaman''
Dar viena ypač pažengusi komiksų leidyklą ir kompanija pasaulyje ,,DC Comics'' pristato iš naujo atgimusį ir kinuose pasirodantį personažą Aquaman'ą. Deja, kinuose pasirodančio filmo turėsime laukti ištisus metus - istorija mus džiugins tik per žiemos šventes. Sužinojęs, jog yra teisėtas povandeninės tautos ir karalystės valdovas, vaikinas turi apsaugoti savo žmones nuo artėjančio karo su žemės gyventojais. Be artėjančio mūšio su žemiečiais, būsimas valdovas turi ir daugiau rūpesčių: vandenis pasimetęs tarp savo jausmų, ieško tikrojo savęs. Ar pavyks povandeninio pasaulio gyventojui įveikti sunkumus ir grįžti namo sveikam?
Išleidimo data: 2018 m. Gruodžio 21 d.
Žanrai: Fantastika, nuotykiai.
Anonsą rasite ČIA.

Alex Garland ,,Annihilation''
Ar pasirodžiusi neįprasta jėga siekia sunaikinti žmoniją? O gal tai viso ko pradžia? Gyvenanti ramų ir laimingą gyvenimą, biologė nė nesitiki kažkada viso to išsižadėti. Tačiau staiga pradingęs ir namo nebegrįžęs vyras visiškai sujaukia mylimos žmonos protą. Kas ta keista siena, iškilusi vidurį baltos dienos ir kas slepiasi už jos ribų? Subūrusi kolegų komandą, moteris leidžiasi į kvapą gniaužiančius nuotykius kitame pasaulyje. Ar iš pirmo žvilgsnio nekaltas ir gražus gamtos kūrinys neslepia kažko daugiau? Kažko, kas keltų grėsmę? Sužinoti galėsite jau šių metų Vasario 23 d.
Žanrai: nuotykiai, dramos, fantastika, siaubas.
Anonsas - ČIA

Steven Spielberg ,,Ready Player One''
Ar kada nors pagalvojote ką reiškia gyventi žaidime? Kai visa ta realybė ir kasdienybė - tai vienas ir tas pats virtualus pasaulis, kuriame verda robotų ir herojų gyvenimas? ,,Tėtis davė man šį vardą, nes jis išties skambėjo kaip herojaus''. Tolimoje ateityje gyvenantis Veidas - našlaitis. Vaikystėje mirus abiem vaikino tėvams, jaunuolis nebepamato prasmės gyvenime. Vienintelė vieta kur gali jausti ir būti savimi yra herojinis žaidimas ,,The Oasis''. Čia, naujame pasaulyje vaikinas gali daryti ką nori, būti kuo panorėjęs. Virtualioje realybėje kiekvienas žmogus kažką reiškia, kažko vertas. Deja, mirus legenda tapusiam internetinės platformos įkūrėjui prasideda mirtį ir pavojus nešanti kova dėl galimybės dominuoti žaidime. Žaidėjai, atlikę reikiamas užduotis ir įveikę jų laukiančius sunkumus, galės visiškai valdyti ,,The Oasis'' pasaulį. Ar jaunajam žaidėjui pavyks apsaugoti netikėtai užgimusią meilę ir draugus? Kas gi taps naujuoju žaidimo valdovu?
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 29 d.
Žanrai: veiksmas, nuotykiai, trileris, fantastika.
Anonsą pažiūrėti galite ČIA 

Anthony Russo ,,Avengers - Infinity War''
Geležinis žmogus, Kapitonas Amerika, Žmogus Voras ir visi kiti ,,MARVEL'' komiksų kompanijos sukurti keršytojai ir vėl stoja į kovą su blogiu. Saugojančius žmones nuo mažų ir didelių problemų herojus pasiekia nauja žinia - ilgai besislėpęs galaktikos šešėliuose, mirtinas blogis sugrįžta su dar vienu tikslu - surinkti visus ligi vieno begalybės akmenis, užkariauti naująjį pasaulį ir įtvirtinti nesibaigiančią valdžią. Ar kitų galaktikų sergėtojai ir mūsų keršytojai sugebės įveikti ir laimėti kovą prieš jau artėjančius šešėlius?
Išleidimo data: 2018 m. Gegužės 4 d.
Žanrai: mokslinės fantastika
Anonsas ČIA.

Peyton Reed ,,Ant-Man and the Wasp''
Po pilietinio karo kartu su Kapitonu Amerika, Skotas grįžta namo. Tačiau vyrui iškyla nemenkų sunkumų siekiant suderinti šeimyninę buitį ir savąjį skrusdėliuko gyvenimą. Kaip būti ir žmonijos gelbėtoju ir ,,tėtuku''? Lyg užgriuvusių problemų būtų mažai, herojus paprašomas sudalyvauti dar vienoje misijoje, tačiau šį kartą - su partneriu. Vapsvutė - išskirtinio grožio ir charakterio mergina kartu su ypatingų galiu turinčiu skurdėliuku pasileidžia į paslapčių ir praeities vinginių narpliojimo nuotykį. Ko jie nežino? Ar tikrai žmonijos gelbėtojas išties toks mažytis?
Išleidimo data: 2018 m. Liepos 6 d.
Žanras: fantastika, veiksmas, nuotykiai.
Anonsas ČIA.

Taip pat šiais metais pamatysite:
Hario Poterio, magijos ir burtų įkvėptą David Yates filmą ,,Fantastic Beasts 2''. Anonsas ČIA
Nuotykių,  ir pavojų kupiną Christian Rivers darbą,,Mortal Engines''. Anonsas ČIA


Merginoms, kurios be proto mėgsta žiūrėti jausmų ir įvairių meilės istorijų perpildytus filmus, šiais metais nuobodu būti neturėtų. Nors romantinio tipažo darbų šiemet ne tiek ir daug, keletas tikrai verti Jūsų dėmesio. 

Scott Speer ,,Midnight Sun'' 
Ar kada nors pagalvojote kaip gyventumėte jei niekada negalėtumėte pajausti saulės šilumos? Tektų ištisas dienas sėdėti namuose, o galimybę išeiti į lauką turėtumėte tik naktimis. Kas Jus gelbėtu tuomet? Ramaus būdo ir save muzikoje atradusi Kitė serga reta genetine liga, dėl kurios negali būti dienos šviesoje. ,,Turiu svajonę kada nors pamatyti tikruosius saulės spindulius ir amžinai likti tarp jų''.  Naktimis traukinių stotyje grojanti gitara merginą niekados negalėjo pakeisti ją užvaldžiusios rutinos, o ir nemėgino. Tačiau viskas pasikeitė sutikus tą vienintelį - Čarlį. Nuo pat mažens jį stebėjusi ir paslapčia svajojusi artimiau jį pažinti, Kitė netveria savame kaulyje. Užgimę nauji jausmai ir drugeliai pilve apverčia abiejų jaunuolių gyvenimus. Mergina pradeda gyventi iš naujo, patirti naujus įspūdžius ir vis tvirčiau prisirišti prie vaikino. Tačiau ko ji jam nesako? 
Išleidimo data: 2018 m. Liepos 23 d.
Žanrai: romantika, drama.
Anonsas ČIABethany Aston Wolf ,,Forever my Girl''
Po sėkmingo muzikinio turo po pasaulį, sugrįžusio Liamo kelias persikerta su Džozės - buvusios ir prieš septynerius metus prie altoriaus paliktos merginos. Lyg vien tai nesukeltų nejaukumo abiem jaunuoliams, iš kažkur atbėga maža, septynerių metų mergytė. Liamui ilgai svarstyti neteko - mažoji jo dukrytė. Tačiau kaip vaikinui susigrąžinti tai ką prarado būdamas jaunas ir kaip atgauti mylimosios ir dukros pasitikėjimą. Netikėtai paskambina koncertinių turų kolega ir vadybininkas, tačiau ar vaikinui tai rūpi? Filmas patiks toms, kurios eina iš proto dėl visų Nikolo Sparkso kurtų meilės istorijų.
Išleidimo data: 2018 m. Sausio 19 d. 
Žanras: romantika, miuziklas
Anonsas ČIA.
Ol Parker ,,Mamma Mia 2: Here wo go again''
Legendinė komedija ir miuziklas su trupučiu romantikos sugrįžta į mūsų ekranus . Miuziklas iš spektaklio paverstas filmu, o kartu ir legendinės pop muzikos grupės ABBA muzikiniai takeliai džiugins mus dar kartą. Nuotaikinga, romantiška ir net truputi pamokanti istorija apie meilę, gyvenimo sunkumus ir mus - jaunas merginas. Istorija pasakoja apie Donos, šį kartą jos jaunystės įvykius ir patirtį. Kaip gi ji susipažino su 3 galimais jos dukros Sofijos tėčiais? Dabar, dar būdama visai jauna panelė, laukiasi Donos dukra. Sofija supranta, jog teks sekti motinos pėdomis, tačiau kaip jai elgtis toliau? Ką naujo ji sužinos apie nepaprastai linksmą ir įsimintiną mamos gyvenimą? Dar labiau neįtikėtini ir jausmų perpildyti faktai apie merginas, jau nekalbant apie nuostabią muziką, kuri lydės mus visą filmą. 
Išleidimo data: 2018 m. Liepos 20 d. 
Žanrai: komedija, romantika, miuziklas
Anonsas ČIAMichael Sucsy ,,Every day''
Kaip tektų gyventi jei kasdien nepažinotumėte mylimo žmogaus? Šešiolikmetė Rhianona myli vaiduoklį. Ne permatomą su ore kabančiu baltu apsiaustu, o paslaptingąjį ,,A'', kuris kiekvieną dieną keičia savo pavidalą. Niekada nesužinosi kaip jis atrodys rytoj. ,,Kiekvieną dieną susitinku žmogų, kurį įsimyliu. Ne tokios pačios išvaizdos, charakterio, būdo bruožų, bet tokį patį linksmą, tyros ir geros širdies, suprantantį mane.'' Kasdien porai tenka mėginti surasti vienas kitą ir iš naujo įsimylėti. Tačiau ar įmanoma išlaikyti santykius, kurie kaskart keičiasi?  
Išleidimo data: 2018 m. Vasario 23 d. 
Žanrai: romantika, fantastika, drama. 
Anonsas ČIA. 


Dar vienas romantinis filmas: ,,Overboard'' pasirodantis šių metų Balandžio 20 d. Anonsas ČIA
,,Disney'' kompaniją mėgstančios tikrai turės kur paganyti akis. Be žymiosios studijos filmų, šiemet pamatysime daug darbų, kuriose persipins montažo kurti ir gyvi herojai. Ką mums paruošė animaciją kuriančios firmos?

Raja Gosnell ,,Show Dogs''
Ar dar pamenate mielus šunyčius Čihuahua iš Beverli Hilso miestelio, kurie 2008 metais užkariavo tiek mažų tiek didelių širdis? Šiais metais kūrėjai sugrįžta su dar vienu linksmu ir nuotaikingu filmu apie policijos pareigūną Maksą, kuris su savo porininku turės žūtbūt apsaugoti ir paslėpti slaptąjį šunį vienoje iš garsiausių šunų parodų tam, kad išvengti nelauktos nelaimės. Mėgstantiems linksmai pasijuokti ir mylintiems mažuosius mūsų draugus ilgai laukti neteks - filmas pasirodo jau šį pavasarį.
Išleidimo data: 2018 m. Gegužės 18 d.
Žanras: komedija, animacija, nuotykiai.
Anonsas ČIA.

Ava DuVernay ,,A Wrinkle in Time''
Megė - išskirtinio intelekto ir gabumų mergaitė, talentą paveldėjusi iš žvaigždės mėgusio tyrinėti tėčio. Tačiau neaiškiomis aplinkybėmis jam dingus mergaitė puola į neviltį. Ar jis žuvo? ,,Mano tėtis mėgino paliesti žvaigždes'' - norėdama surasti atsakymus į vis dažniau kylančius klausimus, Megė, kartu su broliu ir draugu leidžiasi į ekstremalią kelionę laiko dimensijomis, kuriose padedama trijų magių: poniomis Who, Which ir Whatsit mėgins rasti tai, kas dingo. Tačiau kas ta tamsa, kuri pasiglemžė ne tik mergaitės tėtį, bet ir kitų pasaulių gyventojus? ..Norint įveikti tamsą reikia tapti šviesa''. Megei teks stoti kovą su pačiu blogiu, įveikti artėjančius pavojus ir nepasiklysti laike. Bet kodėl kovai su blogiu skirta būtent ji?
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 9 d.
Žanras: animacija, fantastika, nuotykiai.
Anonsas ČIA


Genny Tartakovsky ,,Hotel Transylvania 3''
Kas mūsų laukia vasarą? Ogi nepaprastai linksmos ir įsimintinos atostogos kruizu‼ Matydama kaip sunkiai tėčiui sekasi dirbti viešbutyje, o apie poilsį nėra nė kalbos, Meivė ryžtasi pasiimti visą, didelę ir neįprastą savo monstrų šeimą, atostogoms. Tačiau įžengus į laivo denį prasideda visos didžiosios linksmybės - Drakula netikėtai įsimyli. Ir ne bet ką, o laivo kapitonę Eriką. Dabar ateina Meivės eilė vaidinti ,, griežtąją mamytę'' ir laikyti tėti atokiau nuo staiga užgimusių jausmų. Gero humoro pripildytas filmas šturmuos kino teatrus. Kaip gi baigsis neplanuotos atostogos?
Išleidimo data: 2018 m. Liepos 13 d. 
Žanras: komedija, animacija, nuotykiai. 
Anonsas ČIA. 


Will Cluck ,,Peter Rabbit''
Peteris - laukinis triušis, gyvenantis širdžiai mielą ir malonų gyvenimą. Viskas klosto tiesiog puikiai - artima draugė dailininkė visada pasirūpina juo ir mylimais draugais, vaikinas turi puikų darbą ir kolegas, gyvenimas eina kaip per sviestą. Tačiau viskas labai greitai pasikeičia atvykus naujajam kaimynui. Lyg būtų maža to, jog jis keistai meilikauja Peterio draugei, šis dar ir negali apkęsti gyvūnų. Prasideda žūtbūtinis karas dėl vietos po stogu ir išlikimo namuose. Triušis neatsigręždamas privalo apginti namus ir šeimą nuo pakvaišusio kaimyno, galinčio kaipmat sunaikinti viską kas jam brangu.
Išleidimo data: 2018 m. Vasario 9 d.
Žanrai: nuotykiai, animacija, fantastika, komedija.
Anonsą pamatyti galite ČIA

Lasse Hallstrom ,,The Nutcracker and the Four Realms''

Visų laukų populiariausia naujametinė istorija ir baletas keliasi ir į mūsų kino teatrų ekranus. Per Šv. Kalėdas išsipildo visi mūsų troškimai ir svajonės. Viskas ko šiais metais trokšta Klara - tai mažytis raktelis, kuris padės atidaryti dėžutę, paliktą jai mylimos mamos. Šventės išvakarėse krikštamotės turėtas įteikti raktas pranyksta keistame ir paraleliniame pasaulyje. Klarai nelieka nieko kito kaip tik leistis į kelionę po nepažįstamą šalį ir surasti tai, ką prarado. Čia mergaitė susipažįsta su tris karalystes: snaigių žemę, gėlių karalystę ir saldainių kraštą valdančiais valdovais. Kartu su kareiviu Filipu Klara privalo nugalėti ketvirtąją karalystę valdančią tironų motiną, atgauti taip ieškomą raktelį ir grąžinti pasauliui harmoniją ir taiką. Kiekviena istorija turi tamsiąją pusę. Kokia šios?
Išleidimo data: 2018 m. Lapkričio 2 d.
Žanrai: nuotykiai, fantastika, veiksmas, animacija.
Anonsas ČIA. 
Rob Marshall ,,Mary Poppins Returns''
Londone vyrauja depresijos ir liūdesio apimti laikai. Žmonės ne tik nemato prasmė gyventi ir tuo džiaugtis, bet ir praranda tikėjimą stebuklais, meile. Džeinė ir Michalis Banksai, kartu su trimis savo vaikais nusprendžia imtis priemonių ir grąžinti į savo gyvenimus saulę bei džiaugsmą. Šeima nusprendžia apsilankyti pas burtais ir kitokia magija garsėjančią ponią Poppins. Ar pavyks damutei gražinti džiaugsmo ir stebuklų trūkumą ne tik šeimai, bet ir visam miestui?
Išleidimo data: 2018 m. Gruožio 25 d.
Žanrai: fantastika, miuziklas.
Anonsas ČIA. 

Šiemet Šv. Kalėdas dar kartą vogsime kartu Grinču - filmas pasirodys šių metų Lapkričio 9 d., tačiau anonso dar neturime.
Susipažinsime su robote Alita - Anonsas 
Ir visiškai užvaldysime internetą padedami Ralfo - Anonsas Albert Hughes ,,Alpha''
Ar iš prigimties nesuderinamas gyvybes gali apjungti vienas ir tas pats tikslas - išgyvenimas? Istorija apie dvi ,,sužeistas'' sielas, visiškas priešingybes, kurios privalo laikytis kartu. Prieš 20 tūkstančių metų gyvavusios žmonių gentys vertėsi vienu - medžiokle. ,,Be mirties nebus ir gyvenimo'' - kad kažkas gyventų, kažkas turi numirti. Visiškai paklusdamas šiaurinės genties vadui ir savo tėvui, jaunasis medžiotojas kasdien išgyvena kovą su pačiu savimi - iš prigimties geras ir niekam blogo nelinkintis vaikinas nėra nusiteikęs žudyti, kad išgyventų. Bet ar nepatyrusio gentainio nuomonė svarbi?
Eilinės medžioklės metu vaikinas papuola į nelaimingą situaciją ir nukrenta nuo uolos. Laikytas žuvusiu, jaunuolis pabunda nepažįstamoje teritorijoje tarp nežinomų gyvūnų. Laukia ilgas kelias namo, tačiau kaip tyčia pasimaišo viena vilkų gauja. Mėgindamas apsiginti, jaunasis kovotojas sužeidžia vieną iš gaujos narių, tačiau didelė ir mylinti širdis neleidžia vaikinui užmušti gyvūno. Parsinešęs sužeistąjį į saugią vietą, jaunuolis sutvarsto vilkui žaizdą, pamaitina. Ar šiaurės pašvaistė ir bendras tikslas padės sugyventi dviems priešams? Istorija apie netikėtai užgimusią draugystę, meilę gamtai ir pasitikėjimą. Ar mes išties skiriamės nuo jų?
Išleidimo data: 2018 m. Rugsėjo 18 d.
Žanras: veiksmas, drama, trileris.
Anonsą rasite ČIA.


Francis Lawrence ,,Red Sparrow''
Ji - viena iš jų. Bebaimė, graži, viliojanti ir nenuspėjama. Ji - raudonasis žvirblelis. Trileris apie įtakingų pareigūnių grupuotę, kurios pasitelkdamos savo kūną profesionaliai suvilioja vyrus ir juos apiplėšią. Dominika - jauna ir tik gyvenimo skonį pradedanti jausti balerina. Mergina niekados nesitikėjo būti įdarbinta specialioje agentų grupuotėje Maskvoje, kur tektų naudoti savą kūną kaip ginklą. Pirmoji Dominikos užduotis - suvilioti vieną iš CŽV agentų. Tačiau iš pirmo žvilgsnio elementari misija sukelia pavojų ne tik jaunajam žvirbleliui, bet ir abiejų tautų saugumui.
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 2 d.
Žanras: mistika, trileris.
Anonsas ČIA.

Jeff Wadlow,,Blumhouse's Truth or Dare''

Žaidimas, kurį žaidžiame vakarėliuose, klasės susibūrimo vietose,  ekskursijose ar draugų kompanijoje, atrodo visiškai nekaltas. Užduotis labai paprasta - sakyk tik tiesą arba įvykdyk drąsą. Būrelis draugų nusprendžia linksmai praleisti laiką ir sužaisti vieną žaidimo partiją. Tačiau viskas pasisuka netikėta ir jaunuolių neprognozuota linkme. Žaidimas besąlygiškai ir labai paprastai ima valdyti kiekvieną žaidėją. Neįvykdęs drąsos ar išsisukęs nuo tiesos akimirkos būsi amžiams pasiglemžtas žaidimo demono. ,, Žaisk arba mirsi. " Jaunuoliai privalo imtis bet kokių priemonių ir sustabdyti žaidimą. Kur viskas prasidėjo? O gal pabaigos nėra?
Išleidimo data: 2018 m. Balandžio 13 d.
Žanras: siaubas, trileris.
Anonsas ČIA. 


Gary Ross,,Ocean's 8''
Debė - profesionali agentė ir misijų bei vagysčių meistrė. Ne vien tik moteriai atrodo, jog metas išeiti į pensiją ir palikti gerus maišto laikus užnugaryje. Tačiau apsukruolė nusprendžią imtis dar vienos ypatingos misijos. Deja, šį kartą ji vienas neapsisuks, todėl tenka ieškoti dar 7 profesionalių, kurios su dideliu entuziazmu prisidėtų prie jos. Visos jos skirtingos, visos kažkuo ypatingos, o dar labiau ypatingesnė yra jų užduotis - metiniame ,,Gala'' renginyje pavogti milijoninės vertės deimantinį koljė nuo garsiosios Dafnės Kliuger kaklo. Laukia ilgos ir bemiegės planavimo naktys ir sąjungininkų ieškojimas. Ar moterys praturtės?
Išleidimo data: 2018 m. Birželio 9 d.
Žanras: kriminalas, trileris, veiksmas.
Anonsas ČIA. 

Roar Uthaug ,,Tomb Raider''

Lara Kroft yra visiškai nepriklausoma nuotykių ieškotojo ir mokslininko dukra, kuris dingo jai būnant dar visai mažai. Dabar jau 21 metų mergina, Lara savo gyvenime neturi jokių esminių pasiekimų ar tikslų. Dirbanti dviratininke kurjere, vos įstengianti susimokėti skolas ir mokytis koledže, mergina nesutinka perimti tėvo sukurtą imperiją ir pripažinti jį mirusiu. Radusi tėvo paliktą įrašą, skelbiantį, jog buvo rasta skrynia - visų siaubų motina, kuri kelia grėsmę visai žmonijai. Dabar ateina Laros eilė leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius, rasti mistinės salos gilumoje paslėptą skrynią ir išgelbėti pasaulį. Ar jai pavyks išspręsti paslaptingą mirties galvosūkį?
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 15 d.
Žanras: veiksmas, nuotykiai.
Anonsas ČIA. 


Michael Spierig ,,Winchester''
Paremta tikrais faktais. Tai - labiausiai izoliuota vieta visame San Franciske. Namas, kuris neturi pabaigos, statytas 24 valandas per parą, ištisas savaites ir dešimtmečius, galintis lengvai susukti moters smegenis iki pat beprotybės. Tai - šimtus kambarių turintis pastatas, slepiantis šį tą daugiau apart praeities paslapčių. Žmonėms jis atrodo kaip didžiulis paminklas, galintis sutrikdyti žmogaus pasąmonę. Našlės Saros nedomina nei kartu su ja gyvenanti dukterėčia ar į milžinišką jos pasaulį pakviestas daktaras Erikas. Moteris pati to nesuvokdama kuria amžiną prieglobstį ir namus vaiduokliams ir dar nežinomiems padarams. Tačiau ar čia atvykstantys žmonės gali ištrūkti, kitaip negu apsipratę seni gyventojai?
Išleidimo data: 2018 m. Vasario 2 d.
Žanrai: siaubas, trileris, fantastika.
Anonsas ČIA. 

Eli Roth ,,Death Wish''
Daktaras Paulas yra chirurgas, iš šalies vis stebintis jo gimtajame mieste vykstančius žmogaus su kauke žudymus. Visi žmonės meldžiasi, jog kitą dieną po žudiko ginklu atsidurtų ne jie. Tačiau sielvartą tenka iškęsti pačiam Paului - žiauriai ir greitai nužudoma jo mylima žmona, o jauna dukra patenka į ligoninę. Daktaras nusprendžia žūtbūt atkeršyti žudikui, ir imasi nepailstančių paieškų ir vieno po kito įtariamųjų žudymu, siekiant surasti tą vienintelį. Arši kovas tampa pastebima vietinei policijai ir imtasi svarstyti - Paulas gelbėjimosi angelas ar mirties nešiotojas?
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 2 d.
Žanras: veiksmas, drama, trileris.
Anonsas ČIA. 

Sylvain White ,,Slenderman''
Ar dar prisimenate liekną, ilgomis rankomis ir beveidį pabaisą, ilgą laiką gąsdinusį ir prie išmaniųjų telefonų ekranų prikaustantį jaunuolių dėmesį Slendermeną? Šis kostiumuotas sutvėrimas mėgins dar kartą mus gąsdinti jau šį pavasarį‼ Paties Slendermeno pasakojama istorija apie tai, kaip teko grobti, gundyti ir žudyti mažus vaikus ir paauglius. Lieknasis žmogus sugeba teleportuotis, sukelti nosies kraujavimą ar iliuzijas, aukas gaudyti čiuptuvais. Kokie šio paslaptingo mito tikslai? Išleidimo data: 2018 m. Gegužės 17 d.
Žanrai: siaubas.
Anonsas ČIA. 


Jon Turteltaub ,,The Meg''
Prieš penkerius metus, profesionalus jūrų naras Jonas susidūrę su neaiškių objektu po vandeniu, kuris privertė jį bėgti ir palikti pusę savo įgulos likimo valiai. Šis nesusipratimas kainavo vyrui ne tik daug žadėtą karjerą ir visišką biudžeto nukritimą, bet ir išsiskyrimą su mylima žmona. Dabar, kai Jonas nieko nebeturi, naras netikėtai gauna skambutį, kuris praneša apie buvusios žmonos dingimą. Jonui teks rizikuoti sava gyvybę ir nerti gilyn po vandeniu. Tūkstantmečius miegojusi būtybė ir vėl pabudo. Ar ji medžioja?
Išleidimo data: 2018 m. Rugpjūčio 10 d.
Žanrai: veiksmas, siaubas, trileris.
Anonsą rasite ČIA.


Johannes Roberts ,,The Strangers''
Atrodo visiškai paprasta šeimos kelionė atsipūsti ir pabūti kartu pasisuka kita linkme. Atvažiavę praleisti laiko kartu, tėvai ir du jaunuoliai susiduria su trimis kaukėtais psichopatais, siekiančiais bet kokia kaina juos įbauginti ir nužudyti. Kaukėtieji mėgina kiekvieno šeimos nario psichinę būklę ir galimybę išgyventi. Kodėl jie mus medžioja? Po tamsiu dangumi esančiame namelyje prasideda keisti reiškiniai, o bėgti nėra kur. ,,Jei gimei po laiminga žvaigžde - mirsi pirmas''. Už kokius praeities šešėlius teks sumokėti kiekvienam iš jų? Kas tie trys kaukėti ,,pabaisos''?
Išleidimo data: 2018 m. Kovo 8 d.
Žanrai: siaubas.
Anonsas ČIA.

Kiti veiksmo ir siaubo filmai:
,,Game Night'' ČIA
,,The Quiet Place'' ČIA
,,Pacific Rim 2'' ČIA
,,Deadpool 2'' ČIA
,,The Nun'' ČIA. Jau išleisti, tačiau mūsų kino teatruose dar nepasirodę filmai:
,,15:17  to Paris'' ČIA
,,120 Strong'' ČIA
,,The Commuter'' ČIA

Filmų mėgėjų laukia bemiegės naktys, o kino teatrus turėtų šturmuoti išties daugybė žmonių. Kokio  žanro filmų laukiate labiausiai? Ar jau esate nusižiūrėję keletą variantų? Komentaruose būtinai pasidalinkite savo nuomone.


2 Komentarai

  1. Labai įdomus straipsnis! Malonu, kad yra įtraukti visų filmų anonsai. Ateityje, norėtųsi sulaukti daugiau panašių staripsnių!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tas ,,Winchester'' priminė vieną iš šito tinklaraščio įrašo. Te buvo aprašomi namai, kuriuose vaidenasi. Buvo ir toks apie moterį, kurios dukra ir, regis, vyras mirė. Na ir ji išsiaiškino, kad turi statyti namą. Žodžiu. Įdomu :D

    AtsakytiPanaikinti