Kaip ištverti pykčius su draugėmis?

  Turbūt kiekvienai iš mūsų teko susidurti su tam tikrais iškilusiais pykčiais draugių būrelyje arba tiesiog su drauge. Ne per seniausiai su tuo buvau susidūrusi ir aš - pykausi su viena savo drauge ir buvo į tai įtraukta visa mūsų grupelė. Draugės turėjo rinktis, kurią pusę palaiko, na o aš ir ta draugė, su kuria pykausi, turėjome iškęsti visus tuos pykčius
  Buvo daug ir visko, pykau, verkiau ir ko tik nedariau, bet iškenčiau visą tai. Šiame straipsnyje pasidalinsiu, kaip galima ištverti pykčius su drauge ar draugėmis.
 • Atsiribok nuo socialinių tinklų
  Šis patarimas tikriausiai yra pats svarbiausias! Negadink savo nervų pykstantis susirašinėdama su ta drauge. Geriau pakviesk ją susitikti, na o iki to laiko nei rašyk, nei dar kaip nors kitaip ją "stalkink". Tą bedarydama tik pati jausies prasčiau, ypač, jei ta draugė iš pykčio tave užblokavo arba išmetė iš draugų. Nusiramink ir atsiribok nuo visų pykčių - išjunk socialinius tinklus, taip laiko liks daugiau tau susivokti, kas vyksta, kodėl vyksta ir pan.
 • Skirk daugiau laiko sau
  Kai kurioms atpalaiduoti mintis padeda kūno priežiūros procedūros, kitoms - gera knyga su puodeliu kavos ir t.t. Susirask veiklos, kurią darant galėtum atsipalaiduoti, mažiau galvoti apie esančius pykčius. Kai mintis perpildai neigiamomis emocijomis, gali pradėti net galvą skaudėti, na o šito tau šiuo metu papildomai tikrai nereikia. Geriau nusiramink ir stenkis nukreipti mintis kažkur kitur užsiimdama sau patinkančia veikla.
 • Susitik su draugėmis, kurios nėra įpainiotos į tavo pykčius
  Pykstantis ir liūdint mes esame linkę būti vieni, užsidarę, bet taip tik dar labiau susigadiname savo nuotaiką, gyvenimas pradeda atrodyti sunkus ir nevertas dėmesio. Taip tikrai neturėtų būti! Išeik į miestą, pabūk su kitomis draugėmis, galbūt jos net galės pagelbėti tavojoje situacijoje? Kartais mums atrodo, jog niekas negali mūsų suprasti, bet patikėk - kiti žmonės gali duoti labai naudingų patarimų. Na o jei nenori su jomis apie tai kalbėtis, visvien susitik. Jos prablaškys tavo mintis savo gera nuotaika ir galbūt ja užkrės ir tave!
 • Nepulk apkalbinėti
  Tai vienas iš svarbiausių čia esančių patarimų. Kad ir kaip pyktumėtės, neapkalbinėk jos su kitomis savo draugėmis. Išsipasakoti taip, gali, bet nuolatos pasakoti, kokia ji yra bloga ar kokias paslaptis ji slepia, tikrai neišeis į naudą nei tau, nei jai. Taip tik dar gali paaštrinti kilusias problemas. Atmink, jei turite bendrų draugių, jos taip pat gali perpasakoti viską kitoms. Nebent šimtu procentų žinai, jog neišpasakos. Paskalos sklinda greitai, na o ir pati žinai - dažniausiai jos būna ir pagražinamos, tiesa?
 • Susitik su ja
  Nepulk aiškintis problemų per telefoną ar kompiuterį - susitik su ja akis į akį ir pasikalbėkite. Stenkis kalbėti atvirai, neįžeidinėk, neužsipulk. Jei sprausi žmogų į kampą, jis gali pulti dar pikčiau, o to tau visiškai nereikia. Geriausia susitikti ramioje neutralioje aplinkoje, kur galėsite išgerti po puodelį mėgstamos kavos arba arbatos. Taip dažniausiai ir išsisprendžia pykčiai.

  Galbūt tu turi kokių nors patarimų, kaip galima ištverti pykčius su draugėmis, arba nori papasakoti savo istoriją? Pasidalink savo patirtimi čia, komentaruose, labai lauksiu!

3 Komentarai

 1. Straipsnis man visai patiko, tik labai kliudė akis visas jo išdėstymas. Nuotraukos galėtų būti didesnės ir sudėliotos tvarkingiau. Taip pat labai netvarkingai atrodo visas teksto lygiavimas ir šrifto dydžio pasikeitimas. Tikiuosi nesupyksi už pastabas. :) Linkiu didelės sėkmės rašant‼

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už komentarą, keista, prieš keliant buvau uždėjus ir spalvas, ir śrifto visiškai nekeičiau, visur buvo vienodas :) tikriausiai čia kažkokie techniniai nesklandumai internetiniame puslapyje :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O kaip manai, ar vaikinams kitokie patarimai būtų? Ar panašūs?

  AtsakytiPanaikinti