Pavasario - vasaros mados tendencijų pristatymas Londono mados savaitėje

Neseniai praūžė Londono mados savaitė. Joje buvo pristatyti pavasario - vasaros kolekcijos drabužiai.

Renginys neapsiėjo be protestų prieš gyvūnų kailio naudojimą drabužiams, nors 95 procentai dizainerių Londono mados savaitėje jau nebenenaudojo kailio. Dar vienas netikėtumas - paskutinę festivalio dieną Londono mados savaitėje apsilankė Anglijos karalienė Elizabeth II! Beja, monarchei tai buvo pirmasis kartas, kai ji dalyvavo šiame festivalyje.


Blizgučiai. Šiais metais gali vėl blizgėti nuo galvos iki kojų ir tuo pačiu karaliauti mados viršūnėje. Jei blizgūs drabužiai ne tau, tai išbandyk makiažą su keliais spindinčiais elementais.


Pastelės. Nenorintiems išsiskirti iš minios puikiai pasitarnaus pasteliniai drabužiai. Šiais metais vis dar karaliauja rožinė, prie kurios prisijungia citrinų ir melsi atspalviai.


Langeliai. Languoti audiniai šiais metais šovė į mados olimpą ir užkariavo visų širdis.


Plastikas. Viena naujienų ant Londono mados savaitės podiumo. Ir ji nežada apleisti savo pozicijos ne tik šiltąjį sezoną, todėl pradėk jaukintis plastikinius drabužius.

Kutai. Viena iš mados savaitės staigmenų - kutai. Šį sezoną jie vėl grįžta. Todėl trauk drabužius, kuriuos jau spėjai per trupą laiką nurašyti kaip nebemadingus, ir derink su kitomis tendencijomis.


Ryškios spalvos. Arba drąsios spalvos, nes išsiskirti iš minios ryžtasi ne kiekvienas.

Permatomas audinys. Permatomi drabužiai mums suteikia dar vieną progą būti drąsioms. Nesnausk ir išnaudok ją! Šiais metais ypatingai madingi permatomi sijonai iš tiulio.


Rauktinukai. Šiais metais jie taip pat madingi! Labai džiaugiuosi nes spėjau pamilti rauktinukus ir tikrai nežadu skirtis su jais. Ši detalė drabužiams suteikia švelnumo ir leidžia mums pasijusti tikromis princesėmis.

Pelenės bateliai. Jeigu seniai svajojai apie batelius kaip iš pasakos "Pelenė" šiais metais būtinai juos įsigyk. Puošnūs, su blizgučiais, aplikacijom, brangakmeniais, su kulniuku ar balerinos - vienintelis reikalavimas bateliams - pasakiškai gražūs.

Multiple bags. Šiais metais derink prie drabužių ne vieną, o dvi arba daugiau rankinių ar krepšių. Atrodo, šiais metais madinga būti apsikrovus daiktais. Vis greitėjantis gyvenimo tempas reikalaujantis patogumo diktuoja savo madas ir rankinės ant juosmens vis dar išlieka madingos.

Nemažai tendencijų tokios kaip ir ankstesnį sezoną, todėl norint būti madingai nereiks išlaidauti ir užteks poros drabužių atnaujinti garderobui. Tačiau nepamiršk, kad svarbiausia ne tai kas madinga, bet kas tau tinka ir patinka. Aklai nesivaikyk mados ir pirkdama drabužį gerai pagalvok ar turėsi jį su kuo derinti ir ar apskritai jį dėvėsi. Manau, kiekviena iš mūsų turi bent vieną netinkamą sprendimą savo spintoje, tiesa?

0 Komentarai