Serijiniai žudikai Barbė ir Kenas


   Kai kurių laukta, o kai kurių nemėgstama praėjo vasario 14 diena – meilės diena. Visur piešiamos širdelės, prisipažįstama meilėje bei daromos staigmenos. Tačiau šį kartą ne apie tai. Kol visi pasakoja tik gražias meilės istorijas, aš nusprendžiau papasakoti baisią istoriją, kuri įbaugins daugumą...

   Visa ši istorija įvyko visai neseniai - 1970 metais. Vyriškis, vardu Paul Bernardo, užaugo labai blogoje šeimoje: santykiai su mama buvo prasti, gyveno su patėviu, su kuriuo mama nebegyveno. Nors žinojo, jog patėvis prievartauja jo jaunesnę seserį. Tad vaikinas turėjo dėl ko pykti ant pasaulio, tačiau jo mergina Karla Homolka priešingai - gyveno puikiai, buvo labai graži, turėjo gera šeimą. Tačiau jiems pradėjus draugauti, merginoje daug kas pasikeitė. Pora buvo vadinama Barbe ir Kenu dėl jų išvaizdos ir, atrodo, pavyzdinės draugystės ir niekas nė neįtarė, kad viskas yra visiškai kitaip.

   Paul iki susipažinimo su Karla jau buvo išprievartavęs keletą moterų. Tačiau merginai tai netrukdė. Priešingai, jai patiko toks vyriškio moterų vertinimas, ji leidosi išnaudojama. Kartą Paul jai pasakė, jog norėtų kokiai merginai „atimti“ nekaltybę. Deja, su Karla negalėjo taip pasielgti, nes ji jau senai gyveno savo lytinį gyvenimą. Tad pora nusprendė, jog Paul gali „atimti“ nekaltybę iš Karlos sesers Tamy.
  Dėl šio plano vyras tapo lyg apsėstas jaunesniosios sesers. Tad stebėdavo Tamy miegančią ar persirenginėjant. O žiauriausia tai, jog būtent Karla pritarė tokiam jo elgesiui ir net palikdavo praviras duris ar atitrauktas užuolaidas, kad vyriškis galėtų stebėti jos jaunesnę seserį!
   Man visa tai skambai siaubingai, tačiau kas vyko toliau, buvo dar žiauriau... Tad Karla ir Paul nusprendė, jog pakvies Tamy į svečius, ten ją prigirdys ir duos narkotikų, kad ji apsvaigtų ir nesipriešintų. Tad pora taip ir padarė. Karla ir Paul dalyvavo šiame iškrypusiame akte bei jį filmavo! Deja, Tamy dėl alkoholio ir narkotikų sumaišymo pasidarė bloga. Tai pastebėjusi pora iškvietė greitąją medicinos pagalbą. O jiems paaiškino, kad Tamy - problemiška mergaitė ir pati sumaišė alkoholį su narkotikais. Mergina mirė ir visi patikėjo Karla ir Paul žodžiais. Tad su šia žmogžudyste jie išsisuko.
   Praėjus kiek laiko, likus dviem savaitėms iki poros vestuvių, jie susirado kitą auką – Leslie Mahaffy. Leslie - keturiolikmetė mergaitė, kuria pagrobė šie du žmonės. Jie pagrobę ją, uždengė akis, parsivežė namo ir prievartavo keletą valandų ir viską filmavo. O galiausiai ją nužudė ir įmetė į ežerą.


   Galiausiai pora susirado dar vieną auką - penkiolikmetę Kristen French. Jie mergaitę sutiko pakeliui namo, einančią keliu. Karla ją sustabdė, apsimetė turiste ir prašė parodyti kelią, kol Paul priėjo ir ją įstūmė į automobilį. Parvežė į poros namus ir privertė stebėti vaizdo įrašus iš praėjusios žmogžudystės. Kol galiausiai ją pačią ėmė prievartauti. Po trijų dienų kankinimo jie galiausiai ją nužudė apviniojus elektrinius laidus apie mergaitės kaklą.
   Laimei, po šios žmogžudystės Paul buvo pateikti kaltinimai dėl prievartavimo bei žudymo. O pora, visą laiką buvusi vieninga, pradėjo šmeižti ir kaltinti vienas kitą. Karla kaltino Paul, kad jis buvo agresyvus ir vertė ją tai daryti ir kad ji nenorėjo būti to dalimi. Bet tai buvo prieš tai, kai buvo paviešinti vaizdo įrašai. Tačiau nors vaizdo įrašuose ir buvo matyti, jog mergina daro viską savo noru, ji kalėjo tik 12 metų, o vyriškis gavo bausmę iki gyvos galvos. Gaila, tačiau ši moteris iš kalėjimo išėjo jau 2005, turi 3 vaikus ir yra iš naujo susituokusi.

Tamy, Leslie, Kristen
   Na, man ši istorija yra labai bauginanti ir priverčianti šiurpuliukus bėgioti per kūną.

   O ką manote jūs, galite išsakyti komentaruose!

3 Komentarai

  1. Daugiau tokių istorijų.Labai įdomu! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. omg, yes pls, more articles about serial killers!

    __________________________________
    https://niekas-nemiegos.blogspot.lt/

    AtsakytiPanaikinti