Širdį suvirpinantis filmas: "Liūtas"


Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lion filmas“

Neseniai peržiūrėjau vieną itin jautrų ir jausmingą filmą. Pamaniau, kad galėčiau juo pasidalinti su tavimi, nes jis, mano nuomone, vertas dėmesio. Galbūt matei, o gal ir ne - tai filmas, pavadinimu "Liūtas" ("Lion").


Truputis informacijos apie filmą

Išleistas: 2016 m. spalio 12 d.
Režisierius: Garth Davis
Žanras: biografinis filmas, drama
Pagrindiniai aktoriai: Dev Patel, Sunny Pawar, Nicole Kidman
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lion filmas“ Siužetas, paliečiantis širdies kerteles

Filmas pasakoja apie Indijoje skurdžiai gyvenantį mažą berniuką Saru (Saroo), kuris traukinių stotyje bėgiodamas ir žaisdamas su savo mylimu broliu, staiga pasigenda jo ir ima ieškoti. Vaikas blaškosi, kol užmiega traukinyje ir iškeliauja į tolimą Kalkutą. Atsidūręs Kalkutoje ir savo namų pavadinimą pamiršęs berniukas klaidžioja gatvėmis bei ieško savo brolio Gudu (Guddu). Vaikui tenka sutikti įvairių norų turinčių žmonių bei ištverti daug sunkumų. Rastas klaidžiojantis berniukas patenka į vaikų namus, o vėliau jį įvaikina miela australų pora. Berniukas su savo įtėviais išvyksta svetur - į Australiją. Po 25 - erių metų, Saru, jau tapęs suaugusiu vaikinu, staiga prisimena savo tikrąją šeimą ir "Google" žemėlapių pagalba pasiryžta ieškoti savo gimtinės. Deja, vaikinas gimtojo miestelio pavadinimo neprisimena.. Apie paieškas jis prasitaria tik savo merginai, o jį įsivaikinusius mylinčius tėvus Saru kol kas baiminasi įskaudinti. Vienu metu vaikinas net puola į neviltį, nes itin blankiai pamenant nediduką miestelį, surasti jį, atrodo, neįmanoma. Tačiau Saru nenuleidžia rankų - pasitelkęs matematikos bei logikos žinias ir pamažu atkapstydamas savo atmintyje vaizdus, gatves, kelius, kuriais keliavo, galiausiai žemėlapiuose atranda gimtąjį miestelį. Jis, žinoma, nedelsdamas išvyksta, tačiau man nesinori atskleisti visų detalių ir jausmingos pabaigos - manau, kad tu pati turėtum tai pamatyti ir sužinoti, kas gimtinėje laukia Saru.Tikra istorija

Neįtikėtina, tačiau šis filmas paremtas tikra istorija. Taip, tai iš tiesų kadaise nutiko žmogui, vardu Saroo Brierley. Saroo biografijos dabar net nereikia aprašinėti - iš pradžių vyras savo gyvenimo istoriją papasakojo knygoje "Ilgas kelias namo" ("A long way home"), o dabar nepaprasta jo istorija su įvairiomis smulkmenomis nupasakota ir filme. Labai džiugu, bet tuo pačiu ir neįtikėtina, kad vienu metu skurdžiose ir bauginančiose Indijos gatvėse gyvenusiam ir daug kentėjusiam mažajam berniukui vis dėlto nusišypsojo sėkmė - jam pavyko rasti savo tikrąsias šaknis. Šiuo metu vyras gyvena Australijoje, tačiau, žinoma, jis vis grįžta į savo tikruosius namus bei ten gyvenančią mamą (vis dėlto atskleidžiau šiek tiek filmo pabaigos detalių). Motina ir sūnus be galo džiaugiasi, kad po ilgo laiko pagaliau išvydo vienas kitą - tai svarbiausia.


Kaip ir supratai, man šis filmas labai patiko. Jautrus, mielas bei jausmingas - toks, kokie itin paliečia mano širdies gelmes. Rekomenduoju jį peržiūrėti ir tau - ypač, kai tai tikra ir širdį suvirpinanti istorija.

0 Komentarai