TD BLYKSTĖ: žavingasis Dylan Minnette


Dylan Minnette – vienas garsiausių šių laikų jaunųjų aktorių. Vaikinui dar tik 21 metai, o jis jau filmuojasi visame pasaulyje populiariuose serialuose bei filmuose. Šio vaikino sėkmės pavydėtų dauguma, o kiti vaikinai miršta iš pavydo girdėdami,kaip merginos žavisi šiuo jaunuoliu. Taigi, koks buvo Dylan kalias į pripažinimą?

Dylan gimė Evansville, Indianoje, mamos Robyn ir tėvo Craig šeimoje. Vaikinas yra vienturtis, neturi nei brolio nei sesers. Dar vaikinui būnant mažam, tėvai persikėlė į Ilinojų. Ten šeima gyveno, kol Dylan suaugo. Kai vaikinas pradėjo siekti aktoriaus karjeros, nutarė išvykti ir gyventi Los Andžele.

Vaikinui karjeros pradžia nebuvo labai lengva. Pirmą kartą jį buvo galima išvysti serialo „Drakas ir Džošas“ vienoje serijoje. Tačiau vėliau jis gaudavo vis daugiau vaidmenų. Vaikinas būdamas toks jaunas vaidino daugybėje filmų tokių kaip: „The year without The Santa“, The Clique“, „Saving Grace“ ir daug kitų filmų. 2017 metais vaikinas pradėjo filmuotis pagrindinio aktoriaus vaidmenyje seriale „13 priežasčių kodėl“. Ir būtent dėl šio serialo vaikinas tapo pastebėtas visame pasaulyje dėl savo gilios žinutės ir, žinoma, puikių aktorių.


„13 priežasčių kodėl“ – tai sėkmingiausias projektas, kuriame dalyvavo šis jaunas aktorius. Iš tiesų, dauguma anksčiau nė neatkreipdavo dėmesio į jį, tačiau visi, išvydę Dylan atliekantį pagrindinį vaidmenį, neliko abejingi vaikino talentui. Pats Minnette neslepia, jog dalyvauti šiame projekte labai patinka, o visi kolegos su juo elgiasi puikiai ir net tapo gerais draugais. Vaikinas viename iš interviu minėjo, jog jo vaidmuo seriale yra labai artimas jam pačiam. Jis tai paaiškina sakydamas, jog ir pats buvo labai keistas, atsiskyręs paauglys, bandantis suvokti, ko nori iš gyvenimo.


Nors per šį savo gyvenimo laikotarpį jis sutiko daugybę žymių žmonių, tačiau daugiausiai ryšį palaiko su Selena Gomez. Moteris, galima sakyti, kiekvieną kartą stovi už kameros ir patarinėja, kaip pasiekti geresnių rezultatų serialui. Dylan kartą sakė: „Kartą ji atvyko į filmavimą, visą laiką sėdėjo su mumis, kalbėjosi. Vėliau pakvietė mus vakarienės ir kartu pažiūrėjome filmą. Ir nemanau, jog galiu žodžiais nusakyti, koks ji geras žmogus ir kaip jai stipriai rūpi viskas, ką mes darome“. Tai parodo, jog vaikino akyse Selena yra labai įkvepianti asmenybė, kuri skatina jį tobulėti.

Dauguma vaikiną žinome tik kaip aktorių, tačiau Minnette savyje turi daug daugiau nei tai. Vaikinas jau ilgus metus dainuoja bei groja gitara. Jis net yra grupės „Wallows“ narys. Vaikinų grupė prieš 2017 metus buvo dar žinoma kaip „ The Feaver“ arba „The Narwhals“. Grupei labai sėkmingi buvo 2010 metai. Tada jie dalyvavo koncerte autizmu sergantiems vaikams ir tais pačiais metais laimėjo grupių konkursą. Vėliau jų karjera taip pat sekėsi puikiai, net dalyvavo „Vans warped“ ture 2011 metais, koncertavo daugybėje Los Andželo vietų. Vaikinai ir dabar nesnaudžia - visai neseniai jie išleido keturis singlus!

Taigi, mano nuomone, šis vaikinas yra labai įdomi asmenybė. Jis visada siekė savo tikslo, nebijojo ir vienas vyko į Los Andželą, dalyvavo daugybėje perklausų, tuo pat metu grojo grupėje. Tai parodo, jog šis vaikinas – nepaprasta asmenybė, jis gali dėl savo tikslo padaryti viską. Ir taip pat manau, jog būtent tokį pavyzdį turi rodyti tokie žymūs žmonės jaunimui, kuris į juos lygiuojasi!
O ką manote jūs? Išsakykite savo nuomonę komentaruose!


2 Komentarai