IŠBANDYK DOVE PRODUKTUS NEMOKAMAI

Nesvarbu, kiek tau metų - dešimt ar dvidešimt, penkiolika ar trisdešimt - kartais visų mūsų savijauta priklauso nuo tam tikrų priemonių, kurias naudojame savo rutinoje.

Kartais išsirinkti iš visos gausybės produktų, esančių parduotuvėje, yra lyg misija neįmanoma - ir tas ženklas atrodo patikimas, ir apie tą kažką gero girdėjau, o tą esu bandžiusi, tad gal prie to ir pasilikti? Kad tokių klausimų kiltų kuo mažiau, populiarus higienos priemonių ir ne tik gamintojas DOVE sugalvojo iniciatyvą, kuri suteikia bet kuriam žmogui iki kovo 31-osios dienos nemokamai išbandyti DOVE produktus. Skamba kaip apgaulė ir neįmanomas dalykas? "Teenage Dreams" duoda žodį - tai yra ne melas, tad jeigu įdomu, skaityk toliau!

TAISYKLĖS
Deja, kad ir kaip norėtumėme, nebus taip, kad tie produktai išbandymui nukris iš dangaus tiesiai prie mūsų namų slenksčio. Yra tam tikros projekto taisyklės, bet pamatysi, jos labai nesunkios.

1. Visų pirmiausia tau reikia nueiti į bet kurią parduotuvę ir pirkti DOVE produktą, kuris kainuoja mažiau negu 7 eurus. Būtinai išsaugokite pirkimo kvitą - tau jį reikės nufotografuoti, tad būk tikra, jog tuo metu daugiau nieko nepirksi, kvite gerai matysis produkto pavadinimas, kaina ir kiti svarbūs dalykai.

2. Registruokis puslapyje www.isbandykdove.lt, kuriame turėsi įkelti nufotografuotą kvitą ir suvesti savo asmeninius duomenis tam, kad DOVE atstovai galėtų tau grąžinti pinigus. 

3. Viskas! Jeigu užklausą užpildei teisingai, per 14 dienų į tavo sąskaitą bus pervedami visi pinigai, kuriuos išleidai tam tikram DOVE produktui! 

Neįtikėtina, bet viskas tikrai taip lengva - perki produktą, registruoji jį, atgauni pinigus ir išbandai DOVE nemokamai - galbūt po šios iniciatyvos įsimylėsi šį ženklą arba prisiminsi, koks jis geras? Prieš dalyvaujant projekte siūlau dar kartą įdėmiai perskaityti visas smulkesnes taisykles jų puslapyje www.isbandykdove.lt, kad vėliau neliktum nusivylusi.

SVARBU: skubėk dalyvauti šioje akcijoje, nes ji galioja tik IKI KOVO 31D. Nuo šiandien turi dar lygiai savaitę, bet per ilgai nedelsk - vėliau gali nebespėti!

Sėkmės ir gerų potyrių! Būtinai papasakok, kaip tau sekėsi šioje akcijoje!


0 Komentarai