Keistos mirtys


Pasaulyje kiekvieną sekundę kas nors miršta. Kai kurie miršta nuo ligos, kiti dėl nelaimingų atsitikimų, dar kiti - dėl nužudymo. Tai natūralus gyvenimo ratas ir mes visi kada nors tai patirsime. Būna tokių įvykių, kai mirtis ištinka netikėta, kartais net sunku suprasti, kas iš tiesų atsitiko. Šiandien pateikusių keletą keistų žmonių mirčių.

Degimas iš vidaus

Taigi, ši istorija yra įvyko 1951 metais moteriai, vardu Mary Reeser. Moteris buvo rasta negyva savo bute. Tiesa, rastas buvo ne visas kūnas, o tik jo dalis – koja, o aplink ją krūva pelenų. Visa tai, kas nutiko, mokslininkai vadina Spontaniškų Žmogaus Degimu. Keisčiausia dalis yra tai, jog kūnas ir buvo sudegęs bute, tačiau degimo požymių nebuvo. Ir to priežastis, kaip aiškina FBI, yra tai, jog gaisras vyko Mary kūne. Spontaniškas Žmonių Degimas net mokslininkų nevisiškai paaiškintas procesas, kurio atvejų buvo apie 200. Vienas šio keisto procesų paaiškinimas yra, jog žmogus užsidega iš vidaus, kol galiausiai deginimas išsiplečia per visą kūną ir iš jo lieka tik pelenai.

Mery mirties vieta 
Mirtis pirtyje

Dauguma iš mūsų esame buvę pirtyje, tačiau ne joje sudegę. Iš tiesų ši mirtis nėra tokia keista, bet mano akiai labai žiauri, o baisiausia tai, jog visą šį procesą stebėjo tūkstančiai žmonių. Taigi, 2010 metais Suomijoje vyko „World Sauna Championships“. Visa šio konkurso esmė yra išbūti kuo ilgiau saunoje. Taigi, vienas iš dalyvių rusas Vladimir Ladyzhensky ten užsibuvo per ilgai. Vyras išsėdėjo 6 minutes 110 °C saunoje. Vyras net nebepajėgė pats išeiti - jis buvo ištemptas iš saunos ir iškart išvežtas į ligoninę, tačiau net nespėjus ten nuvykti, vyriškis mirė nuo nudegimų. O tuo metu, kai buvo rodoma, kaip vyriškis saunoje kankinasi ir tiesiog miršta, visi žiūrovai tiesiog plojo bei džiaugėsi.

Mirtis mašinoje

Tai įvyko Rusijoje. Jauna pora vyko iš vieno miesto į kitą greitkeliu. Tačiau staiga iš kitos greitkelio pusės labai dideliu greičiu į automobilį parskriejo plyta. Ji pataikė tiesiai į keleivio sėdynėje sėdėjusios 29 metų moters galvą. Žinoma, moteris mirė, tačiau taip ir nebuvo išsiaiškinta, iš kur ta plyta atsirado.

Mirtis nuo tarakonų

Tai dar viena mirtis dėl konkurso. Vyras, vardu Edward Archbold, dalyvavo vabalų valgymo varžybose. Vyras konkursą laimėjo, tačiau tai buvo paskutinis konkursas, kuriame dalyvavo. Viso konkurso esmė buvo pažiūrėti, kas gali suvalgyti daugiausiai vabalų. 32 metų vyriškis valgė tiek daug gyvų vabalų, kad jie ropodami jo gerkle nebeleido vyriškiui kvėpuoti ir jis mirė. Tai, mano akimis, viena keisčiausių mirčių.

Edward Archbold 
Mirtis dėl iškritimo pro langą

Advokatas Garry Hoy dirbo labai aukštame pastate ir jo kabinetas buvo net 24 aukšte. Vyriškis kabinetų labai džiaugėsi, o mėgstamiausia tos vietos dalis vyrui buvo langas. Garry dažnai savo draugams norėdamas parodyti, koks langas stiprus, trenkdavosi į jį su visu kūnu ir, žinoma, visada nieko neįvykdavo. Tačiau vieną kartą bandydamas parodyti tai kitiems draugams vyrui nepasisekė. Jis iškrito pro 24 aukšto langą. Keisčiausia buvo tai, jog tyrėjai pastebėjo, kad langas nesudužo, kai advokatas į jį trenkėsi, o iškrito. Baisu net pagalvoti, kas turėjo vykti galvose tų, kurie tuo metu buvo su kuo kabinete.

Taigi, tai buvo keletą keistų mirčių. Tikiuosi, patiko ir išsakykite savo nuomonę komentaruose!


0 Komentarai