Konspiracinės teorijos apie Disney kompaniją


Visi iš mūsų užaugome žiūrėdami Disney animacinius filmus ir norėdamos būti viena iš tų šaunių princesių. Tačiau argi viskas šioje kompanijoje taip gražu ir tobula? Atsiranda manančių, jog taip nėra. Todėl pateiksiu čia keletą konspiracinių teorijų apie Disney kompaniją. Ir turiu pridurti, jog tai yra tik teorijos, ir dėl jų tikrumo negaliu garantuoti.


  •  Walt Disney užšaldytas kūnas 
„Disney“ kompanijos įkūrėjas, daugybės animacinių filmų autorius Walt Disney mirė 1966m. gruodžio 15 d m. Pagrindinė jo mirties priežastis yra plaučių vėžys. Tačiau ne visi mano, jog jis iš tiesų mirė. Ši teorija teigia, jog kai Walt Disney prieš mirtį paklausė gydytojo, ar jis gyvens ir gydytojas atsakė, jog Šiuo metu vaistų nėra, tačiau ateityje jie turėtų atsirasti. Taigi, kadangi vyras turėjo daugybę pinigų, jis sukūrė šaldymo kamerą, kurioje jis bus užšaldytas iki tol, kol ateis laikas ir vaistai nuo plaučių vėžio atsiras. Holivude šie gandai pasklido labai greitai, nes Walt Disney šeima apie laidotuvės šnekėjo labai mažai ir jos buvo slaptos, niekas nežinojo, kaip ir kur jį palaidos. Pasirodo, daugybė žmonių, net ir dirbančių Disneylande mano, jog Walt Disney kūnas yra palaidotas pačiame Disneylande.
  • Disney vaikų pasikeitimai
Dauguma pastebėjo, jog vaikai, kurie dirbo Disney kompanijai, tokie kaip Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, visiškai pasikeitė. Kol šios garsenybės dirbo su Disney kompanija, jos savo aprangoje niekada nerodydavo per daug odos, drabužiai buvo uždari, be jokių iškirpčių, patys jie buvo labai geri, sudarė tobulų vaikų įvaizdį. Tačiau bėgant laikui šios garsenybės pasikeitė. Ryškiausią pokytį visi pastebime Miley Cyrus. Ji iš kuklios, geros mergaitės pavirto nesutramdoma, pusnuogė į viešumą einančia moterimi. Visi dėl to kaltino Disney ir sakė, jog ši kompanija jiems tai padarė. Tačiau kai kurie pastebėjo, jog visos šios žvaigždės turėjo pasirašiusios kontraktą su šia kompanija labai ilgam laikui. Dėl kurio jie tarsi tave nusisavina, tačiau ką daryti, jei nebenori būti kompanijos dalimi? Paduoti į teismą? Disney laimėtų. Paprašyti? Disney neleistų. Belieka vienas būdas. Kadangi Disney visada vaizduoja labai gerus, nekaltus vaikus, dauguma norinčių išsivaduoti iš šios kompanijos, pradeda elgtis priešingai. Rengiasi labai iššaukiančiai drabužiais, dainuoja apie nepadarius dalykus ir viešumoje elgiasi labai iššaukiančiai ir nepriimtinai. Na, dėl tokios elgesio pasikeitimo Disney yra priverstas atsisakyti kontrakto ir leisti žvaigždėms būti nepriklausomoms.


  • Pluto mirtis
Šią istoriją galima vadinti ne teorija, o tikru įvykiu, atsitikusiu Disneylande. Ten dažnai vyksta įvairūs paradai, kurių metu vaikšto kai kurie įvairūs pasakų ir filmų veikėjai, o kai kurie važiuoja dideliuose, papuoštose pakylose. Viena iš tokių pakylų vežė visiems žinomos pasakos „Gražuolė ir pabaisa“ veikėjus. Kadangi ši pasaka yra tokia populiari, taip pat ir pakyla buvo padaryta įspūdingo dydžio ir grožio. Taigi, kol ši pakyla važiavo, apačioje vaikščiojo vyriškis, apsirengęs šuns Pluto kostiumu. Jis tiesiog vaikščiojo, linksmino vaikus. Kai staiga jis pargriuvo, o jo koja įstrigo po pakyla ir jam nespėjus pasitraukti, jį sutraiškė. Vyro persirengimo Plutu vardas buvo Javier Cruz. Praėjus kelioms dienos po šio įvykio Disney kompanija atsiprašė šeimos ir paaiškino, kas nutiko, tačiau pabrėžė, jog iš lankytojų atsitikimo niekas nematė. Tai sukėlė nepasitenkinimo bangą, nes visiems buvo neįtikima, kaip parado metu niekas nematė, jog sutraiškė žmogų. Tačiau niekas tyrimo nebesiėmė ir viską paliko taip, kaip yra.


Tai buvo keletas konspiracinių teorijų apie „Disney“ pasaulį. Tikiuosi, kad patiko! Išsakykite savo nuomonę komentaruose!

2 Komentarai

  1. Buvo tikrai įdomu, bet galėjai daugiau parašyti

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gal ne konspiracinės teorijos, o sąmokslo teorijos? Nereikia apsunkinti pavadinimo daug kam nesuvokiamais tarptautiniais žodžiais ;)

    AtsakytiPanaikinti