Maistas į namus su WOLT - patogiau nebūna

Kai apie tai papasakojau savo draugei, ji manim nepatikėjo. Kai prasitariau vaikinui, jis negalėjo nustygti iš džiaugsmo. Kai apie tai sužinojau pati, supratau, kad maisto rutina nuo šiol mano gyvenime tikrai pasikeis. Kaip ir kodėl sužinosite žemiau straipsnyje!


WOLT - kas tai?

Jauni žmonės, o ypač studentai puikiai supras, ką aš turiu omeny - tikrai ateina tokios dienos, kai likę ingridientai tavo šaldytuve absoliučiai nedera, tu neturi nė menkiausio noro kažką bandyti gaminti, o nuėjimas iki parduotuvės skamba kaip misija neįmanoma. O galbūt pas tave netikėtai ateina kompanija draugų ir net neįsivaizduoji, kuo juos pavaišinti. Tokiais atvejais belieka traukti sutaupytus, užslėptus pinigus ir sakytis maistą į namus. Nors iš esmės tai yra labai džiaugsminga procedūra, dažnai susiduriama su tokiais sunkumais, kad nerandama, kokiu numeriu į tam tikrą vietą skambinti, kartais iš viso nenori su niekuo šnekėti, o blogiausia, jog pristatymo reikia laukti apie dvi valandas...

Dėl to ir sakau, kad su WOLT mano maisto rutina visiškai pasikeitė. Viskas vyksta taip - į mobilųjį telefoną užtenka tik parsisiųsti WOLT programėlę, užsiregistruoti (per facebook arba el.paštą), suvesti nuolaidos kodą TEENAGEDREAMS, jeigu nori nemokamai gauti 6 eurus pirmam užsakymui. 

Tuomet prieš akis pasirodo didžiulis sąrašas įvairių Kauno arba Vilniaus, priklauso nuo to, kur esate, restoranų ir greito maisto užkandinių sąrašas. Pavyzdžiui, Kaune galima rasti tokias vietas kaip Grill London, Pjazz, Subway, TakeWay, Sushi Way, Pilna Burna ir daugelis kitų! Kaip gali suprasti, sunkiausia šios programėlės dalis - išsirinkti, iš kur nori valgyti! Prie kiekvieno restorano rodo, per kiek laiko užsakymas būtų pristatytas į tavo lokaciją, tad būtinai į tai atkreipk dėmesį - tai svarbi informacija, jeigu nori maistą gauti greitai.

Nusprendus, kurios vietos maisto šiandien ragausi, įeini į jų meniu, renkiesi jų patiekalus, gėrimus ir viską dediesi į krepšelį. Spaudžiate, jog norite apmokėti - tam, kad galėtumėte tai padaryti, jums reikės turėti banko kortelę bei suvesti jos duomenis. Jeigu panaudosite TEENAGEDREAMS nuolaidos kodą, prieš apmokėdami nepamirškite patvirtinti, jog norite panaudoti sukauptus 6 "wolt" nemokamus kreditus - tokiu atveju už savo pirmą užsakymą mokėsite juokingai mažą kainą!

Po apmokėjimo galite stebėti savo užsakymo būseną - programėlėje matote, kiek laiko liko iki maisto paruošimo, kada jis jau gabenamas jūsų link. Galite matyti net transporto priemonę, judančią link jūsų namų ar kitos buvimo vietos! Tai yra ypatingai patogu. Wolt maistą atgabena trigubai ar net keturgubai greičiau negu kitos maitinimo įstaigos - jeigu picos lauki 2 valandas ir daugiau, tai su Wolt programėle maistu galima gardžiuotis po pusvalandžio ar valandos. 

Įdomioji dalis - maistas. Su wolt valgiau jau daug kartų - ir makaronai, ir sušiai, ir kebabai, ir burgeriai, ir bulvytės buvo pristatyti puikiai. Maistas gerai supakuotas, atvežamas su visais reikalingais įrankiais šiltas arba net karštas. Ties tuo nėra visiškai jokių nusiskundimų - tikrai kartosiu dar kartą!

Kadangi daugelis restoranų taiko minimalaus krepšelio kainą (jei norite, kad pristatytų į namus, turite pirkti daugiau nei už 8 arba 10 eurų), šia programėle labai patogu naudotis dviems žmonėms arba visai kompanijai. Beje, šiuo metu Wolt įsitvirtinimo Kaune proga programėlė kauniečiams iki kovo 27-osios dovanoja nemokamą pristatymą į namus - negali būti geresnės progos išbandyti Wolt negu šiandiena! 

Apibendrinus mano patirtį su Wolt galiu teikti, kad ji buvo labai lengva ir patogi - būtent dėl to šia žinia norime pasidalinti ir su jumis, skaitytojai. Skubėkite išbandyti!

NEPAMIRŠKITE - SU KODU TEENAGEDREAMS JUMS BUS PADOVANOTI 6 EURAI PIRMAM UŽSAKYMUI!0 Komentarai