Platformos, kuriose gali parduoti savo daiktus

 Turbūt visos mes turime tai, kas jau nebereikalinga, bet gražiai atrodo. Tai gali būti drabužiai, batai, rankinės, aksesuarai ir netgi knygos! Nebereikia tau, bet daiktas atrodo labai gerai? Nori užsidirbti šiek tiek pinigų? Parduok internete! Čia pateiksiu keletą platformų, kuriose gali parduoti savo daikčiukus.
 • Vinted
  Šiame puslapyje (galima turėti ir programėlę telefone) gali parduoti nebereikalingus arba naujus ir netikusius drabužius, aksesuarus, batus, makiažo ir kūno priemones, rankines, vyrišką aprangą. Svarbiausia žinoti daikto markę ir jo būklę, t.y., ar daiktas yra naujas, labai geras, o gal tiesiog geras? Nufotografuok jį iš visų pusių ir pirmyn pardavinėt! Tik patarimas: užsidėk ne kosminę kainą, visgi jei daiktas nėra naujas, tai nebėra jo pradinės vertės.
 • Facebook
 Facebook'e yra pilna grupių, kuriose moterys perka ir parduoda, daugybė grupių, kuriose gali pardavinėti nebereikalingas knygas. Ypač jas ten tikrai perka, patikėk, išbandžiau! Ir užsidirbau gan nemažai, juk verta parduoti tai, kas nebereikalinga, bet kokybė gera! Skelbiant skelbimą svarbiausia patraukti akį jo pavadinimu, o į patį skelbimą gali įterpti emoji ar kažkokius kitokius mažmožius, kurie sušvelnins tavo straipsnį. Patarimas: kelk daiktus apie 18 - 19 val. Kodėl? Nes tokiu metu būna prisijungę daugiausiai žmonių!
 • Skelbiu
 Ją patarčiau rinktis paskutinę. Tiesiog labai greitai tavo skelbimas nukrenta į apačią, o ir pati skelbimo platforma nėra labai jau patraukianti akį. Visgi, ir ten esu pardavusi, manau svarbiausia ne platforma, bet tavo keliamos nuotraukos ir žemiška kaina. Pasiraitok rankas ir pirmyn į darbą!

  Taigi, susumuotai parašysiu keletą patarimų:
 1. Kelk daiktus apie 18 - 19 val
 2. Saikingai naudok šauktukus
 3. Įdėk emoji
 4. Neužsidėk kosminių kainų
 5. Maloniai bendrauk su besidominčiais tavo prekėmis
 6. Stenkis susitarti taip, jog klientas būtų patenkintas
  Tikiuosi šie patarimai tau padės ir galėsi parduoti savo drabužėlius! Sėkmės!

2 Komentarai

 1. straipsnio idėja gera, tik norėjosi, kad pardavimo patarimus aprašytum bent keliais sakiniais, sutvarkytum šriftą ir išdėstymą. o nuo savęs dar pridėčiau, kad svarbu taisyklingai rašyti ir kelti kokybiškas nuotraukas neutraliame fone :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui už patarimus, kitąkart turėsiu omeny, jog reikia labiau detalizuot :) smagu, kad išsakei savo nuomonę,dėl skelbimo taisyklingumo pilnai sutinku! Beje, kas čia vyksta su šriftu tai ir pati nesuprantu, parašau tvarkingai, na o kompiuterinėje tinklapio versijoje kažkas susimaišo :)

   Panaikinti