Santykių rutinai - ,,NE''. Smulkios staigmenos vaikinui Santykiai yra toks dalykas, prie kurių priprantama, jie įgauną rutiną. Tačiau jei norima jos išvengti, reikia visuomet stengtis bei suteiki kažką, kas keltų geras emocijas. Atnešamos emocijos santykiuose yra labai svarbu. Juk pirmas dalykas, kurį prisimename apie žmogų, tai emocija, kuri aplanko mus būnant su juo. Todėl žmonės nepaliauja stengtis bei džiuginti vieni kitų. Tačiau įprasta manyti, kad vaikinams dovanoti gėles savo merginoms yra kaip ir suprantamas dalykas. Bet kartais per tą mergaitišką princesiškumą, dėmesio troškimą bei savotišką egoizmą vaikinai lieka pamiršti iki... Iki kito jų gimtadienio ar Kalėdų. Bet juk galima pradžiuginti savo antrąją pusę ir visai įprastą dieną. Tai šiek tiek pakurstys šiltus jausmus vienas kitam ir tiek jis, tiek tu, pasisemdama geros energijos iš jo, jausitės gerai. Ir tam tikrai nereikia didelių išlaidų. Štai keletas paprastų, labai žemiškų bet širdį sušildančių idėjų, kurios pavers įprastą dieną gražesnę, o santykius - šiltesnius.

1. ,,Love is"...

 Ar pameni tą vaikystės skonį? Tos pigios kramtomos gumos... Ha, taip, sugadinau visą romantiką. Bet šį kartą ne apie skonį. Kiekvienas kramtomos popieriukas slepia... Slepia meilės reikšmę! Ir tai iš tikrųjų taip vėjavaikiškai miela. Pavyzdžiui, kai vaikinas bus liūdnas, nusiminęs arba piktas, išsitrauk iš kišenės šią kramtomąją gumą ir duok jam, tuo pačiu sakydama jam kažką gražaus. Ir tai daryk reguliariai. Būk tikra, kad vaikinas pasijaus jaukiai. O gal šis menkniekis taps šiokia tokia tradicija, jūsų santykių ,,atributu'', kuris jums visą laiką asocijuosis su vienas kitu.

P.s. Šių kramtomųjų gumų yra parduotuvėje ,,Majai''. Ten taip pat mačiau ir mini šokoladukus su ,,Love is'' piešinėlių įpakavimu bei lietuvišku vertimu. 

                                                                 

2. Priminimas

 Oh tos technologijos... Iš tiesų su jomis galima prigalvoti įvairių dalykų, tereikia fantazijos ir šiokio tokio technologinio raštingumo. Štai tau dar viena įdomi idėja. Paimk vaikino telefoną ir nustatyk žadintuvą kad ir 3h nakties. Ant žadintuvo etiketės (kurią turėtų rodyti ekrane jam beskambant) parašyk kažką trumpo, bet mielo. Na, o jei tau atrodo, kad naktį prižadinti vaikiną tai tas pats kas pačiai išsikasti sau duobę (ne visiems patinka būti prižadintiems), gali nustatyti jo telefone paprastą priminimą su miela etikete nors ir vidury dienos.

3. Raštelis

 Na, kartais ir banalūs dalykai yra absoliučiai genialūs. Gali parašyti jam trumpą raštelį (ką jame parašysi tai tik tavo fantazijos reikalas) ir įkišti jį į knygą, striukės kišenę ar telefono dėkliuką. Na, apie pastarąją raštelio ,,slėptuvę'' vaikinui reikėtų duoti užuominą, nes abejotina, kad artimiausiu metu jis ją užtiks. Galbūt skamba per paprastai, kad būtų gerai, tačiau visada pagalvok, kaip tu jaustumeisi gavusi kažką panašaus. Juk svarbiausia yra tas nuostabos jausmas, kurį lydės ir jo džiugesys.

                                                                  


4. Laiškas

 Rašteliai, etiketės... O ką manai apie visą laišką? Trumpi tekstai dažnai paviršutiniški. Gal galėtum viską nuo A iki Z jam išdėstyti laiške? Gali papasakoti jam savo jausmus, tada aprašyti kokius įdomesnius ar labiau reikšmingus įvykius, patirtus kartu, papasakoti kaip tada jauteisi, ką mąstei. Papasakok apie jūsų pirmą susitikimą tavo akimis. Gali kalbėti ir apie skausmingus, ir apie džiugius potyrius. Juk dažnai galime tiesiog nujausti ką žmogus jaučia, bet kur kas įdomiau sužinoti iš pirmų lūpų. Ne visada garsiai viską drąsiai išsakome. Bet tos tylios mintys ir nebylūs jausmai leidžia pažinti bei išjausti tą žmogų dar labiau. Tad jeigu vaikinu pasitiki, nėra ko drovėtis.


5. Per skrandį - į širdį

 Jei nutarėt su vaikinu praleisti laiką namuose bežiūrint filmą, prigriebk parduotuvėje jo mėgstamiausius skanėstus, pasidarykite šiokią tokią maisto puotą. O galbūt net dar mieliau, jeigu kažką pagamintum pati! Juk gera žinoti, kad kažkas į staigmeną įdėjo laiko ir pastangų (žinoma jeigu to pasekmės nebus sudegęs namas ar nusinuodijęs vaikinas). Na, galbūt tai ne kokia jau didelė staigmena, tiesiog jaukus laiko praleidimas kartu.

                                                                

Vis dėlto, geriausias būdas suprasti, kas tavo vaikiną nustebintų labiausiai, yra paklausti savęs, ko jis iš tavęs norėtų, tačiau niekada nesitikėtų gauti. Galbūt kai kurios idėjos reikalauja tam tikro ryžto (ne kiekvienas gali būti atviras, švelnus ir jausmingas). Kad ir kaip būtų, per daug negalvok, tiesiog daryk. Daryk tai, kas šaus į galvą. Galų gale pastangos atsipirks, kai pamatysi jo kupinas laimės akis.

2 Komentarai

  1. Ačiū už labai jaukų įrašą :) Priminei paprastus, mielus dalykus, kurie sukuria atmosferą, suteikia džiaugsmo ir jaukumo. Na, ir priminei, kad norint, kad būtų gera, reikia pasistengti susikurti tą gerumą. Beje, kadangi jau pajutau visur aplink tą kalėdinį kvapą, tai jaukumo norisi dar labiau. Lauke atvėso, kažkaip nieko nesinori, tik lindėti po koldra :D Bet galima kūrybiškai visai lindėti ir pasistengti kartu nuvyti tą šaltį. Tiesa, mes su draugu esame darę angelus prieš Kalėdas (na, gavosi ne slapti angelai, bet vistiek :D), tai buvo labai faina. Nes kad ir mažos smulkmenėlės, tokios kaip raštelis ant vonios veidrodžio su žodžiais "Man tu gražiausia pasaulyje" duoda tiek daug. O atrodo tik žodžiai.. Beje, gal turi idėjų ir kalėdinėms dovanoms? :D Nes norisi kažko special, o aplink matau tik blizgančius daiktus parduotuvėse.. Tai kažkaip nebetraukia. Pradėjau galvot, kad gal geriau kažką iš tokių dovanų padovanot: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/aktyvus-laisvalaikis-pramogos Jei įmanoma dar būtų ir dviems, tai išvis būtų jėga. O jei ne, tai kad ir vienam, bet bent jau ne daiktas, o kažkoks potyris, prisiminimas...

    AtsakytiPanaikinti