Skarelės dėvėjimo būdai. Nuo hipsterės iki pin-up merginos


 

Kartais savo įvaizdžiui norisi pridėti kažko originalaus, jaustis kitaip nei kiekvieną dieną. Na, o imtis ekstravagantiškų sprendimų - ne kiekvienos lietuvaitės būdui. Tad jeigų ieškai ir nori suteikti savo aprangai charakterio - turėtum pradėti nuo aksesuarų. Juk apranga be aksesuarų, tai kaip miškas be medžių. Skara yra puiki išeitis - su ja išsiskirsi iš minios bei atrodysi įdomiau, o aprangoje pabrėš ar sukurs  charakterį. Štai keletas būdų, kaip galėtum panaudoti skarelę savo stiliaus kūrimui.


                    
  

Sulankstyk skarelę taip, kad iš jos liktų viena juosta (plotį reguliuokis pati - pagal savo norą) ir užrišk ją ant kaklo. Mazgą gali palikti ir priekyje, aiškiai matomoje vietoje ( suteiks nerūpestingumo arba elegantiškos gaivos, priklauso nuo tavo drabužių), ir gale. Pastarasis primins paprastą choker tipo aksesuarą - atrodysi tvarkingai, kiek šelmiškai.

.


                    

Skarelė ant rankinės puikus būdas prikelti rankinę naujam gyvenimui. Tačiau jeigu skaitei straipsnį apie 2018-ųjų metų mados tendencijas, tikriausiai žinai, kad šį sezoną itin populiarūs šiaudiniai aksesuarai. Todėl ir skarelę rekomenduojama komponuoti su tokio tipo rankinėmis.
                              

 Skarelės raištis ant galvos - pats universaliausias būdas pagyvinti savo aprangą. Tiesa, tokiuose outfit'uose didelė dalis rūpesčio turėtų būti skirta ir šukuosenai, nes plaukai ir bandana viena kitą papildo. Juos gali rišti į paprastą kasą, gali varijuoti įvairiais ponytail šukuosenos būdais arba palikti plaukus natūraliai. Tiesiog žinok, kad čia prie pačio charakterio kūrimo prisideda ne tik skarelė, bet ir šukuosena. Neabejok - šis būdas gali tapti vienu tavo mėgstamiausiu. Prie suknelės, sijono, off-shoulder tipo palaidinių skarelė įprasmins žodį ,,moteriškoji lytis'' -atrodys mielai bei žaismingai, o prie tokių aprangos detalių kaip džinsinis švarkas, odinė striukė... You rock, girl!

                        
                            

Gal tai nėra kažkoks wow atradimas, bet jeigu yra plaukų gumytė ir gražesnė plaukų gumytė... Ką renkiesi? Na, tai čia idėja tai gražesnei.
                           


Turbanas nuo bandanos šiek tiek skiriasi forma. Tad norint realizuoti savo aprangą panašiai kaip šiose nuotraukose, paprastos bandanos neužteks. Ši skara ir jos rišimo būdai atrodo kur kas egzotiškiau, nes šio aksesuarų šaknys - musulmonų ir Indų vyrų spintose. Jeigu abejoji ir nežinai, kaip derinti tokio tipo aksesuarą, būk tikra, kad pataikysi į dešimtuką, jei šį galvos raištį derinsi prie boho stiliaus aprangos. Greičiausiai sutiksi, kad Lietuvoje ne dažnai gatvėje sutiktum panelę apsivyniojusią turbanu. Tad...  tai tavo šansas.

 Tiek bandanų, tiek turbanų gali įsigyti parduotuvėse. Tačiau būk budri ir kantri. Jeigu nenori apkarpyti savo biudžeto, pavaikščiok po padėvėtų drabužių parduotuves arba užsisakyk populiariausiuose bei pigiausiuose kiniškų prekių parduotuvėse internetu. Galbūt už vieną skarelę parduotuvėje sumokėsi 7eur, o kituose drabužių pardavimo tinkluose už tiek pat nusipirksi 7 skareles. Tad iki šiltojo sezono turi laiko panaršyti ir atrasti bei nusipirkti tinkamiausius aksesuarus už geriausią kainą.

 Gal Marilyn Monroe nesupyktų, jei jos garsiąją frazę apie aukštakulnius pakeistume taip: ,, Duokite merginai porą skarelių ir ji užkariaus pasaulį''. Tiesiog išsirink sau tinkamą skarelės dydį ir tipą, o tada keisdama šiuos aksesuarus spalvink savo drabužius vis kitokiomis, tavo nuotaiką atitinkančiomis ,,spalvomis''. Skarelės atliks savo darbą. Na, o tau tik pasirinkti, šiandien tu - panelė elegancija ar hipė.

1 Komentarai

  1. Labai įdomus straipsnis! Iš tiesų norisi sužinoti, kaip pagyvinti savo kasdienę aprangą, o šis tavo straipsnis tikrai padėjo! Man gražiausiai atrodo skarelės raiščio ant galvos būdas :)

    AtsakytiPanaikinti