Skelbiama pavasarinė rašytojų atranka!

Pagaliau atėjo pavasaris - jau lenda pirmieji saulės spinduliai, traukiasi šaltukas bei atgimsta gamta. Su gamta kartu pasiruošęs atgimti ir Teenage Dreams portalas, tačiau tam reikia naujovų. Jei nori tapti naujovių dalimi, siūlome prisijungti prie TD komandos!

REIKALAVIMAI

Ieškome kūrybingų, atsakingų bei draugiškų merginų, kurios rašytų rišliai, lietuviškomis raidėmis, nedarant daug skyrybos, gramatinių ar stiliaus klaidų. Kita labai griežta taisyklė - jokio plagijavimo. Remtis įvairiais informacijos šaltiniais galima, tačiau kopijavimas žodis į žodį yra draudžiamas. Taip pat labai svarbu žinoti, jog kiekviena privalome parašyti mažiausiai vieną straipsnį per savaitę. Jei to padaryti negalite dėl svarbių priežasčių, privalote tai pranešti. Kitas svarbus aspektas - laisvas laikas. Jo turėti yra labai svarbu, nes straipsnis nėra parašomas per pusvalandį. Ir svarbiausia - nepamiršti, kad tas laikas, praleistas rašant straipsnį, tikrai atsipirks! KODĖL VERTA DALYVAUTI ATRANKOJE?

  • Tapimas TD komandos dalimi - nuostabus pasirinkimas visoms, norinčioms atrasti save. Ar kada nors įsivaizdavai, kaip atrodytų tavo straipsnis jaunimo pamėgstuose žurnaluose? Tapus viena iš rašytojų, tau nebereiktų to įsivaizduoti - portale kiekvieną mėnesį yra renkama mėnesio rašytoja, kurios straipsnis puikuojasi JUSTĖ žurnale. O www.grozioguru.lt suteikia progą talpinti rašytojų straipsnius grožio temomis. Taigi, nesunku suprasti, kad TD gali būti puiki pradžia pradėti žurnalistės ar rašytojos karjerą.

  • Per daugiau nei ketverius egzistavimo metus užmezgėme ryšius su garsiomis Lietuvos įmonėmis, tapusiomis mūsų remėjais ir partneriais. Iš pastarųjų gauname daug dovanų, kurias paskui padovanojame nusipelniusioms bei atsakingoms rašytojoms.  

  • TD - tai puiki vieta rasti bendraminčių, besidominčių tais pačiais dalykais kaip ir Tu! Tavo draugėmis gali tapti ne tik skaitytojos, komentuojančios straipsnius bei aktyviai dalyvaujančios pokalbių lange, tačiau ir pačios rašytojos, kurios visuomet palaiko viena kitą ir gali pasidžiaugti jaukia, draugiška darbo atmosfera. O juk naujos, šiltos pažintys geriausiai sušildo gūdžiais rudens ar net žiemos vakarais, tiesa?

  • Klausimas „ką veikti?“ tavo galvoje skambės daug rečiau, nes TD yra puiki vieta turiningai praleisti savo laisvą laiką. Čia tu ne tik praplėsi savo žinias apie rašomą dalyką, bet ir pastebėsi akyse gerėjančius pažymius iš lietuvių kalbos pamokų, nes juk visos žinome, kad praktika yra geriausia mokytoja. Ir čia tavęs niekas nevers rašyti apie tai, ko tu nenori. Mes suteikiame galimybę išreikšti save, tad turi kūrybinę laisvę.

KAIP TAPTI TEENAGEDREAMS.LT RAŠYTOJA?

Rašytojų atranką sudaro dvi būtinos dalys - klausimai ir straipsnis. Pirmiausia jums reikės atsakyti į mūsų pateiktus klausimus bei pateikt juosi el. pašto teksto laukelyje. Kelių žodžių atsakymai mūsų nedomina, todėl nepagailėkite savo klaviatūros ir atsakinėkite kuo plačiau.

1 DALIS

   1. Vardas, pavardė ir amžius.
   2. Apibūdink save. (kuo užsiimi laisvalaikiu? Kaip tave apibūdina draugai? Ar turėtum pakankamai laisvo laiko rašymui? ir kt.)
   3. Tavo rašymo patirtis ir santykiai su kūryba (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai ir kt.) Jei rašymo patirties vis dėlto neturi ir nesi su tuo susidūrusi, kodėl nori tai išbandyti?
   4. Iš kur sužinojai apie Teenage Dreams portalą ir nuo kada čia lankaisi?
   5. Įvardyk bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko, tavo nuomone, pas mus trūksta, kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą? 
   6. Kas yra tavo rašymo ˜„varikliukas“? Apie ką tau labiausiai patinka rašyti? Įvardyk bent penkias konkrečiastemas straipsniams/rubrikoms. 
   7. Ar manai, jog tikrai galėtum išpildyti visus aukščiau pateiktus reikalavimus, skirtus mūsų rašytojoms? 
   8. Ką surasti, išmokti, pasiekti, suprasti norėtum rašydama "TD"? Įvardyk savo lūkesčius ir tikslus. 
   9. Tavo kontaktai (skype, facebook, instagram). Viešai jie nebus platinami.
   10. Ar dar turi ką nors pridurti? Jei taip, ką? 

2 DALIS

Šioje atrankos dalyje tau reikės parašyti straipsnį, kurio tema atitiktų „Teenage Dreams“ portale skelbiamus straipsnius. Tai gali būti straipsnis apie grožį (išskyrus produktų apžvalgas), psichologiją, sveikatą, sportą, gyvenimo būdą, įdomybes, mokslą... Tačiau jokiu būdu tai negali būti „pasidaryk pati“ idėjos, receptai, horoskopai ir kiti panašūs dalykai, nes iš tokių straipsnių negalime susidaryti pilnos nuomonės apie tavo rašymo galimybes. Minimalus straipsnio ilgis - I wordo lapas, o teksto dydis - 12. Būtina panaudoti paveiksliukus, spalvas, galbūt įterpti interviu. Straipsnį siųsti kartu su savo klausimais, tik prisegus prisegtuke. 

Tavo atsakymų bei straipsnio su dideliu nekantrumu laukiame el.paštu: teenagedreamsinfo@gmail.com iki balandžio 1 dienos. Jei mus sudominai ir esi tinkama būti rašytoja, po kelių dienų nuo laiško išsiuntimo gausi kvietimą prisijungti prie mūsų komandos. 

Pagarbiai, teenagedreams.lt administracija

0 Komentarai