TD BLYKSTĖ: BLACKPINK

Blackpink slay my fucking life

Sveikos, merginos!

Nežinau, kaip jūs, bet aš jau jaučių pavasario kvapą ore, nors dar ir ne itin šilta (kol kas), tačiau sniegas ištirpo, o danguje kartais pasirodžiusi saulė negali nekelti šypsenos. Vis dėlto aš, matyt, labai nuo aplinkos priklausomas žmogus.

Šiandien kviečiu jus susipažinti su dar viena K-Pop grupe, ir šį kartą tai bus BLACKPINK. (Beje, jei dar neskaitei, užmesk akį į mano praeitus straipsnius apie K-Pop industriją ir atlikėjus). Šiaip jau jei man prieš kokius metus kas nors būtų pasakęs, kad man rimtai patiks korėjietiška muzika, kad susidomėsiu Korėja apskritai ir kad pradėsiu mokytis korėjiečių kalbą (taip taip), tikrai nebūčiau patikėjusi. Gyvenime. Jūs gal juokaujate? Bet, kaip matai, kartais nutinka dalykai, kurių nesitikime. Šiaip jau kuo daugiau klausau K-Pop muzikos, tuo man labiau patinka, ir tai, tiesą pasakius, kartais gąsdina... Bet gal jau pereikime prie šios dienos temos. Taigi BLACKPINK.

    #BLACKPINK #블랙핑크  1st Look - NEW STYLE SHOP & MAGAZINE http://www.firstlook.co.kr/archives/star/118_thecut  GIF discovered by Özge Albayrak. Discover (and save!) your own images and videos on We Heart It  BLACKPINK || Lisa • Jennie • Rose • Jisoo

Kaip jau turbūt supratai, tai - merginų grupė. BLACKPINK debiutavo 2016 metais su daina "Whistle". Kompanija YG Entertainmet, kuriai priklauso grupė, iki to buvo išleidusi į pasaulį žinomą grupę 2NE1, tačiau tai vyko tolimais 2009 metais, nuo tada populiarumas sumažėjo ir atėjo laikas jaunesniajai kartai. (Taip, K-Pop industrijoje amžius labai svarbus, grupės ar atlikėjo karjera dažnai nesitęsia ilgiau nei 7-8, daugiausiai 10 metų, tuomet jis jau nebėra toks jaunas ir populiarus, atsiranda jaunesnių, gražesnių ir pasirengusių viskam jaunų talentų, kurie siekia savo svajonės bet kokia kaina, "senbuviai" uždirba mažiau pinigų, todėl kompanijos labai maloniai parodo į duris ir pasako: "laikas atsisveikinti".  Liūdna, bet tai tiesa.) Taigi, nors BLACKPINK debiutavo palyginti neseniai, grupė jau spėjo užimti savo vietą K-Pop industrijoje ir turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje. Jų vaizdo klipai surenka kelis šimtus milijonų peržiūrų YouTube, o instagram'e merginos turi virš 8 milijonų sekėjų, kas korėjiečių grupei yra labai daug (iš viso Pietų Korėjoje gyvena apie 50mln. žmonių). Grupė išleido du albumus: Square Two (2016m.) ir Blackpink (2017m.). Taip pat merginos turi savo TV šou "Blackpink House". Ši grupė - pirma K-Pop merginų grupė, tris kartus atsidūrusi pirmoje vietoje Bilboard's World Digital Songs Sales chart'e. Grupė buvo nominuota 41 apdovanojimai, iš kurių laimėjo 16, kol kas tik Korėjoje ir kaimyninėje Japonijoje, bet, esu tikra, netrukus merginų laukia tarptautinis pripažinimas ir, pavyzdžiui, MTV apdovanojimas. Beje, BLACKPINK galėjo vadintis visai kitaip. Buvo svarstomi tokie variantai kaip Pink Punk, Mangum ir Baby Monster.
Beje, merginos pasakoja, kad privalo laikytis gan giežtų taisyklių: jokių pasilinksminimų klubuose, rūkymo, alkoholio, plastinių operacijų ir pasimatymų. Taip, negalima turėti vaikino. Viename interviu merginos kalbėjo, kad, kol dar tik ruošėsi debiutui, vaikinai trainees vakarieniaudavo 6 vakaro, merginos 7. Ir tik tuomet, kai tikrai visi vaikinai būdavo jau išėję, kad, neduok dieve, neįvyktų nereikalingas akių kontaktas ar pokalbis. Štai taip, o jūs dar skundžiatės, kad mokykloje taisyklės griežtos.
 
  Narės 
Grupę sudaro keturios merginos: Rose, Jennie, Lisa ir Jisoo.

pinterest || sue9160 http://www.99wtf.net/young-style/urban-style/mens-snapback-urban-fashion/Jennie


Moça, para de ser tão linda, obg   

Pilnas vardas - Jennie Kim. Vokalistė, reperė. Mergina gimė 1996 metais Annyange, Pietų Korėja, yra vienintelis vaikas šeimoje. Mama norėjo, kad dukra taptų mokytoja ar teisininke, bet Jennie pasirinko kitokį kelią. Kurį laiką gyveno ir lankė koledžą Naujojoje Zelandijoje, tad mergina puikiai moka anglų kalbą. Taip pat Jennie laisvai kalba japoniškai. Merginos trainee periodas buvo labai ilgas: 5 metai ir 11 mėnesių, kai pradėjo, jai tebuvo 15. Merginos pravardė - "Human Gucci"- dėl meilės šiems mados namams ir madai apskritai. Jennie - grupės stiliaus ikona, dažnai lankosi mados renginiuose. Jennie mėgsta ir moka gaminti, mėgstamiausias maistas - korėjietiškas. Taip pat mergina domisi fotografija ir, pasak jos, greitai įsimyli. Šiaip jau gal nebloga savybė, tačiau kai negali turėti vaikino, neturėtų būti pernelyg smagu greitai įsimylėti, tiesa?..


Rose

Rose is an actual goddess like wtf 16+-+1 (426×746) 

Tikrasis vardas - Park Chae Young, mergina gimė 1997 metais korėjiečių šeimoje Australijoje, Oklande. Mergina mokykloje buvo palaikymo komandos šokėja, dainavo bažnytiniame chore, moka groti gitara ir pianinu. Rose atvyko į Korėją 2012 metais ir debiutui ruošėsi 4 metus. Vokalistė ir pagrindinė šokėja grupėje. Mergina kalba korėjiečių, anglų ir japonų kalbomis, mėgsta piešti ir važinėti dviračiu. Rose apibūdina save kaip labai jausmingą žmogų, ją gali sugraudinti ir pravirkdyti praktiškai bet kas. Jei būtų vaikinas, Rose norėtų susitikinėti su Jennie, nes ši skaniai gamina (ir kam gi nerūpi maistas? ). 


Lisa

        See this Instagram photo by @blackpinkofficial • 97.8k likes   Minha Lalice sempre arrasando #Lisa #Blackpink #Blackpink2018

Tikrasis vardas - Lalisa Monoban, vienintelė grupės narė ne korėjietė. Lisa - tailandietė, gimė Bankoke, Tailando sostinėje, 1997metais. 2010 mergina dalyvavo kompanijos YG Entertainment organizuojamoje atrankoje Bankoke ir buvo vienintelis žmogus, praėjęs atranką, vykusią Tailande. Būdama vos 14, mergina išvyko iš savo šalies į Pietų Korėją siekti savo svajonės. Lisa visiškai nemokėjo korėjiečių kalbos, ir pasakoja, kad kompanijos darbuotojams buvo uždrausta kalbėti su ja angliškai, kad mergina būtų priversta kuo greičiau išmokti korėjiečių. Mergina pasakoja, kad iš pradžių buvo labai sunku, nes ji negalėjo su nieko pasikalbėti, be to, ilgėjosi šeimos. Ji ruošėsi debiutui 5 metus ir 3 mėnesius.  Dabar Lisa puikiai moka korėjiečių ir yra pagrindinė grupės reperė. Ji taip pat moka groti ukulele (havajietiška gitara), dievina makiažą ir bulvytes fri, laisvalaikiu fotografuoja, dažnai - kitas grupės merginas. 


Jisoo

 kpop, jisoo, and yg image BLACKPINK || Jisoo (2017 SBS Gayodaejun) Jisoo

Tikrasis vardas - Kim Ji Soo, gimė Seule 1995 metais, turi vyresnį brolį ir sesę. Debiutui ruošėsi 5 metus. Pagrindinė vokalistė, grupės veidas.  Groja būgnais ir pianinu. Jisoo drovisi kalbėti angliškai, nors puikiai supranta šią kalbą. Mokykloje buvo labai populiari dėl savo puikios išvaizdos ir draugiško charakterio. Užsiėmė tekvondo kovos menu ir turi baltą diržą. Turi šuniuką vardu Dalgom, o iš maisto labiausiai mėgsta ryžius (jau tie azijiečiai...). 


Jei nori susipažinti su šios grupės veikla, siūlyčiau pasiklausyti jų dainų ir užeiti į instagram'o profilį: https://www.instagram.com/blackpinkofficial/

Kokių gi dainų paklausyti?

1. "Whistle". Daina, su kuria merginos debiutavo. Perspėju iš karto, įsimuša į galvą žiauriai, ypač tas švilpavimas priedainyje. 


2. "Stay". Nepaprastai graži daina, nelabai tipiška K-Pop'ui, tas yra puiku ir parodo, kad grupė nebijo eksperimentuoti ir bandyti. Labai gražus vaizdo klipas, paprastas, bet kartu ir jaukus, šiltas, primena vasarą. 
3. "Boombyah". Tai buvo pirmoji BLACKPINK daina, kurią išgirdau, Šį kartą vaizdo klipui pasirinkta visiškai kitokia koncepcija: ryškios spalvos, daug choreografijos ir kardinaliai skirtingi merginų įvaizdžiai ir stiliai. 
Labai atsiprašau, rašant per mūsų platformą, ne visuomet pavyksta tiesiai iš YouTube įkelti vaizdo klipą, tikiuosi, nepyksite, kad įkeliu nuorodą. Žinau, kad nėra taip patogu, apgailestauju.  

4. "As if it's your last". Man su šia daina buvo taip: pirmą kartą paklausiau - ok, antrą - neblogai, trečią - klausysiu milijoną kartų, tai nuostabu. Beje, su daugeliu K-Pop dainų man yra būtent taip. Žodžiu, man ypač patinka priedainis, toks old sckhool'inisLabai tikiuosi, kad patiko straipsnis ir jis paskatino pasidomėti šia grupe plačiau. Beje, gal jau esi apie ją girdėjusi? Būtinai dalinkis komentaruose, žinok, man (ir visoms rašytojoms) be galo malonu skaityti Jūsų komentarus ir nuomones, tad pirmyn!
Malonaus klausymo ir šilto pavasario.
0 Komentarai