10 gyvenimiškų bei grožio triukų kiekvienai merginai

 Visų pirma, noriu pasakyti, jog šie triukai man praverčia kasdien arba užklupus nedideliai nelaimei, tad viską išbandžiau, kaip sakoma, savo kailiu. Šiame straipsnyje pateiksiu dešimt įvairių ir vienas su kitu nesusiijusių grožio triukų ir gyvenimiškų  patarimų, kurie man padėjo ne vien mokykloje, susitikus su draugais ar išėjus į miestą su vaikinu, bet ir vakarėlyje išvengti galimai katastrofiškos situacijos. Taigi, pirmyn!
 • Lipni juostelė nuriebalina tavo veidą
  Jei po ranka neturi valomojo toniko ar specialių veido servetėlių, o tavo veidas gana smarkiai pablizgėjo nuo riebalų pertekliaus (man taip būna dienai įpusėjus...), tam puikiai padės lipni juostelė. Ją tereikia prilipinti prie veido, palaikyti apie dvi tris sekundes ir nuimti. Veidas taps sausesnis bei nebeblizgės! Tiesa, nepatartina jos naudoti, kai esi su makiažu. Labiau šį triuką taikau vasarai, kai lauke su vaikinu ar draugėmis tiesiog vakarojam arba surengiam pikniką ir neprireikia dažytis. Lipni juostelė ne tik sugers riebalus, bet ir pašalins prakaitą.
 • Dieninis drėkinamasis kremas
  Mano oda žiemą linkusi sausėti, o tavo? Nuolat vargau su išsausėjusia kaktos sritimi, kol neišbandžiau vieno triuko - prieš dedantis makiažą ar primerį, užsitepiau plonu sluoksniu drėkinamojo kremo. Patikėk, tai tikrai veikia! Jį jau naudoju gal jau apie kelis mėnesius ir galiu drąsiai teigti, jog man jis iš tiesų padėjo. Oda su makiažu nebeatrodo "suskilinėjusi" ar pleiskanota. Be to, ką pastebėjau, tai tą, jog man atsiranda mažiau spuogų. Anksčiau, tikriausiai nuo makiažo priemonių, mane išberdavo inkštirais. Dabar jų - žymiai mažiau.
 • Ilgiau išliekantys nulakuoti nagai
  Šį triuką labiau taikau toms, kurios namuose turi lempą, skirtą daryti geliniui lakavimui, bet neturi daug gelinio nagų lako spalvų. Vieną dieną man skubiai reikėjo nusidažyti nagus juoda spalva, kuri išliktų bent porą dienų, nes turėjau išvykti į festivalį. Problema iškilo dar mano mintyse - aš neturi gelinio nagų lako tos spalvos, kuria noriu nusidažyti. Bet turėjau paprastą nagų laką juodo atspalvio. Nusilakavau nagus paprastai juoda spalva, bet ant viršaus dar uždėjau "topo" sluoksnį ir padėjau nagus po geline lempa. Tai tikrai veikia! Kai topas nudžiuvo, nuriebalinau nagą ir jie atrodė tikrai gerai. Tiesa, šis būdas tikrai nelaiko tiek, kiek lakavimas su visiškai pilnu geliniu komplektu, bet tikrai padėjo ištverti kelioms dienoms, kad lakas nenusiluptų.
 • Pašlapink makiažo pagrindo kempinėlę prieš dažydamasi
  Žinai tas kempinėles, kurios naudojamos paskirstyti kreminei pudrai? Iš draugės išgirdau, jog prieš tepant pudrą, geriausia yra šiek tiek sušlapinti tą kempinėlę, jog makiažas pasidengtų geriau. Ir tas man tikrai labai pravertė, pudra tepėsi lengviau ir geriau pasiskirstė. Verta išbandyti.
 • Kūdikių pudra
  Būna dienų, kuomet mes labai skubame, o plaukai tikrai neatrodo tobuliausios būklės. Jei tavo plaukai susiriebalavę, o laiko daug neturi, patariu išbandyti kūdikių pudrą (žinoma, jei tokios turi namie). Šiek tiek pabarštyk ant plaukų šaknų, bet labai nedaug. Lengvai paskirstyk ir išdžiovink šaknis su džiovintuvu apie tris - penkias minutes. Plaukai atrodys žymiai geriau.

 • Kolos panaudojimo būdas nr. vienas
  Kartais mus ištinka nedidelės problemytės - mūsų dantys nevisada būna švarūs, ypač po valgio. Vienas iš triukų tą pakeisti - panaudoti kolos gėrimą. Pavalgiusi po maisto palauk 15 min ir išskalauk su kola burną. Užtenka vieno gurkštelėjimo ir tavo dantys kaipmat prasivalys. Tas ypač padeda tuomet, kai esi restorane ar kavinėje ir nori išvengti blogo kvapo iš burnos arba įstrigusio maisto gabaliuko tarpdantyje.
 • Kolos panaudojimas nr. du
  Vasarą, kai buvau kelionėje, man smarkiai pradėjo raižyti pilvą, skaudėjo skrandį. Veikiausiai apsinuodijau maistu. Kaip tik būtent tokiomis akimirkomis verta šalia savęs turėti kokį nors gažuotą gėrimą. Geriausiai - kolą. Ji pravalo tavo skrandį ir faktas kaip blynas - pasijausi tikrai šiek tiek geriau, nes "nuodai" prasivalys greičiau iš tavo organizmo.
 • Naktys be liemenėles
  Tai labai svarbus patarimas: naktį miegok be liemenėlės. Kodėl? Nes tai geriau tavo krūtinei. Ji visą dieną būna įspausta į "rėmus", tad naktį leisk jai pailsėti. Taip gražinasi ir forma, ir išvengi nepageidaujamų spuogelių krūtinės srityje.
 • Ledukas gumai
  Štai čia tas variantas, kuomet nedidelis triukas man padėjo vakarėlio metu. O viskas buvo taip: vakarėlyje netyčia įsėdau su sijonu į gumą. Nežinau, kaip ji atsidūrė ant grindų, bet visgi - atsidūrė. Gerai, jog iškart žinojau ką daryti. Paprašiau draugės, jog duotų man leduką ir ištepiau juo tą vietą, kur buvo guma. Po kelių akimirkų ji atlipo ir vakaras man buvo išgelbėtas!
 • Veido kaukė - tavo draugė
  Gerai, galiausiai pateiksiu paskutinį  triuką. Žinau, galbūt pavargai jau skaityti, bet šitas vienas iš svarbiausių! Veido kaukę naudot vieną ar du kartus per savaitę - taip sumažinsi galimą spuogelių atsiradimų riziką. Patikėk, tai tiesa. Mano išbandyta (veikia kaip nežinau kas!)

  Labai tikiuosi, jog juos galėsi panaudoti savo gyvenime ir galbūt iš čia kažko dar nežinojai. O gal ir pati žinai kelis naudingus triukus? Pasidalink komentaruose, man visada pravartu juos žinoti, ypač tose "vakarėlių" situacijose. Ar patiko straipsnis? Galbūt norėtumėte tokių daugiau? Taip pat laukiu atsakymų komentarų skiltyje!6 Komentarai

 1. pirmoji eilutė... nedidelIAI nelaimei? rimtai?

  beje, makiažo kempinėles ir taip reikia šlapinti, net instrukcijoj parašyta :D o šiaip įdomus straipsnis, šaunuolė <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oi, tikriausiai pražiopsojau tą klaidą, atleisk :) Mintys liete liejos kad nespėjau peržvelgt, kitąkart taisysiu atidžiau! :D tikrai pasijaučiau kaip beraštė, dar kartelį atsiprašau.. :)

   Panaikinti
 2. Na keista, nes kai aš gavau makiažo kempinėlę, tai tikrai nebuvo parašyta, kad reikia šlapinti, ačių už patarimus :) Nežinau, bet prie to paties, gal žinai veiksmingą būdą panaikinti raudoną dėmės likusio nuo spuogo, jis jau kokius du metus ant mano veido , bandžiau kelius būdus, nemačiau pasikeitimo. Tik pastebėjau kad po pirties ir kubilo pamažėjo dėmė, bet neturiu galimybių , kad galėčiau dažnai eiti į tokias vietas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika, man padėjo ši kaukė, numesiu link'ą :) Šiaip dar bandžius esu su dantų pasta užtepti, irgi numuša raudonį, bet čia ateičiai, kai tik išsispaudi spuogą tai tada pastos užtepk. Na, o šita kaukė man yra vienąkart padėjus, gal padės ir tau ;) http://m.panele.lt/grozis/article.php?id=64561400

   Panaikinti
  2. Dar prie to pačio (bet čia tikriausiai jau labai į ateitį kaip sakoma),padeda ir spec. procedūra su lazeriu šalinti. Bet čia reikia tartis su dermatologu arba kosmetologe, o ir šiaip nepigiai kainuoja :D

   Panaikinti