Nevykusių pasimatymų istorijos


  Prieš kelis mėnesius buvau pakalbinusi kelias merginas apie jų pirmuosius kartus, na o dabar pristatysiu merginų (ir vaikinų!) istorijas apie jų nevykusius pirmuosius pasimatymus.


 ,, Buvau su vaikinu susitikusi kavinėje, užsisakėme gana brangių patiekalų ir kavos. Kai maistas buvo pristatytas, pavalgėme, o tada Vaidotas (vardas pakeistas) pasakė, kad eina į tualetą. Turbūt jau žinote, kuo viskas baigėsi - jis dingo, o man liko neapmokėta mudviejų sąskaita ir nukentėjęs orumas." - Gerda, 17 m.

,,Pamenu vyko mano draugės gimtadienis ir nusprendėme nuvažiuoti į jaunimo pamėgtą klubą ,,Gargaras" Kaune. Nuvažiavom, kaip ir būna per gimtadienius - šiek tiek išgėrėm. Vėliau šokių aikštelėj mane užkalbino kažkoks vaikinas, sakėsi esąs pažįstamas, bet neatpažinau. Atrodė visai simpatiškas, šiek tiek pabendravom, apsikeitėm numeriais ir susitarėm susirašyti. Praėjo klios dienos ir jis man paskabino - pakvietė susitikti už miesto prie apžvalgos aikštelės. Nuvykau, laukiau, praėjo valanda, dvi, bet jo taip ir nebuvo. Galiausiai pralaukusi dvi valandas su puse (visa pikta, nepatenkinta ir palikusi bene trisdešimt įvairių žinučių ir skambučių jam) išvykau atgal namo. Po savaitės jis man parašė "sorry, negalėjau". Nieko nebeatrašiau ir išmečiau jo numerį. Tikrai nevykęs pasimatymas..." - Karolina, 20 m.

,,Susipažinome Tinder programėlėje,jam buvo 18 metų, atrodė išties patrauklus vaikinas, labai sąmojingas, dažnai prajuokindavo. Dažnai siųsdavo savo nuotraukas, kaip guli lovoje arba gamina pusryčius. Sakėsi studijuojąs psichologiją Vilniaus Universitete. Tik viena problema - mums niekaip neišeidavo susitikti, nes tai vienas užimtas, tai kitas. Keisčiausia būdavo tuomet, kai prieš pat susitikimą jis man pranešdavo, jog tai jo mamai pablogėjo, tai šuo mirė, tai senelei vaistų reikia nuvežti... Nesusitikom. Galiausiai perėmiau vadeles į savo rankas ir pasiūliau susitikti paskutinįjį kartą - jei ateis, bus viskas gerai, jei ne - nustosim bendravę. Kelias dienas spyriojosi vaikinas, sakėsi esąs labai užimtas, bet visgi susitikom. Labai apstulbau jį pamačiusi, jis visiškai taip neatrodė kaip iš nuotraukų! Prieš mane stovėjo trisdešimtmetis vyras su dideliu alaus pilvu. Vienintelis dalykas, ko paklausiau - kieno ten buvo tos nuotraukos. Jis taip ir nesugbėjo atsakyti, o aš greitai pabėgau nuo jo  namo." - Aistė, 18 m.

 ,,Vieną vakarą su draugais žaidėm krepšinio aikštelėje, o ant suoliukų sedėjo keletas merginų. Viena išsiskyrė iš jų - šviesiaplaukė, mėlynakė, su gražia šypsena, matėsi, jog daug juokauja su draugėmis, plius, dar žvilgčiojo į mane. Draugai sako "davai, eik, pakabink ją". Nuėjau, paprašiau Facebook'o. Vakare susirašėm, ji buvo tokia protinga, linksma ir bendraujanti! Pasiūliau susitikti rytoj mieste, kavinėje. Ji, aišku, sutiko. Galiausiai atėjo tas rytojus, nuvažiavau į kavinę ir laukiu jos. Pralaukęs pusvalandį jau rašau jai, kur dingo. Atsakė, jog tuoj bus. Aš , šiek tiek susierzinęs, toliau jos laukiu. Galiausiai ji pasirodo, užsisakom maisto. Bet pagrindinė problema - ji buvo visiškai nešneki, reikėjo traukti kiekvieną žodį iš jos, man tas nepatiko. O galiausiai ji išsitraukė telefoną ir pradėjo naršyti sociainiuose tinkluose, susiskambino su drauge. Buvau tikrai įsižeidęs. Galiausiai pavalgius ji man sako "na, tai gal susitinkam ir rytoj? Visai patiko man su tavim". Aš galvoju, negi rimtai ji tai sako, kai net visiškai nebendravo? Ramiai jai atsakiau, kad nebenoriu susitikti, ir tegul ji planuoja susitikimus su ta savo drauge, kuriai skambino per mūsų pasimatymą" - Domantas, 17 m.

,,Susipažinau su viena mergina, iškart mane sudomino, bet norėjau dar geriau susipažinti. Susitikom, labai gerai praleidom vakarą ir susitarėm susitikti po dviejų dienų. Papasakojau apie ją vienam savo draugui, jis paklausė koks merginos vardas, nes norėjo pažiūrėti, kaip ji atrodo. Atsakiau, jog Vaiva (vardas pakeistas). Draugas peržiūrėjo jos Facebook profilį ir keistai į mane žvilgtelėjo. Paklausė, ar aš ją tikrai gerai pažįstu. Atsakiau, jog visai neblogai, nes daug bendraudavom telefonu. Draugas papasakojo, jog ta Vaiva yra jo pažįstamo mergina, tad tikrai neturėtų ieškotis vaikino, kaip skelbėsi tame tinkle, kuriame susipažinome. Po dienos mes su ja susitikom, paklausiau ar ji tikrai neturi vaikino. Melavo, jog neturi ir net neturėjus! Galiausiai iš mandagumo dar vis likau praleisti laiko su ja, kol galiausiai, kai vakare sedėjome parkelyje ant žolės nuošaliame kamputyje - ji pradėjo glaustytis, bandė bučiuoti, vos neužsilipo ant manęs, bet sustabdžiau - kas per mergina turi būti, jog šitaip elgtųsi? Pasakiau jai, jog viską žinau apie ją ir jos vaikiną ir tiesiog nuėjau namo. Fui, neapkenčiu tokių panelių, kurios ne vien meluoja, bet dar ir kariasi ant kaklo tikrąja to žodžio prasme! Tikrai nevykęs susipažinimas, net nekalbu apie pasimatymą..." - Aistis, 19 m.


  Galbūt ir tu turi savo istoriją, apie nevykusį pirmąjį pasimatymą? Pasidalink komentaruose, tai labai įdomu!

1 Komentarai

  1. Oj.. aš tai kiekvieną kartą, prisiminus vieną savo pasimatymą, nusipurtau net! Per draugės gimtadienį susipažinau su vaikinu, kuris tuo metu pasirodė labai mielas ir simpatiškas. Jau kitą dieną po gimtadienio jis man parašė ir pasiūlė kurią dieną susitikti. Tuo metu labai nesureikšminau, bet nudžiugau, nes tikrai atrodė protingas, normalus vaikinas. Susitikome parkelyje ir ėjome pasivaikščioti. Jis nuo pat pasimatymo pradžios vis mėtė kažkokias užuominas apie aną galą, o kai paėjėjom galiuką ir kažkaip žmonių pamažėjo aplink, pradėjo kabinėtis. Pasakiau 'Ką tu darai?', tai atsakymą gavau maždaug 'Tai o mes ne to susitikom?' Nešiau kudašių kuo greičiau ir labai džiaugiaus, kad tai buvo dienos metas. Brrr..

    Manau, kad po tokios skilties reikėtų ir 'Geriausio pasimatymo' skilties - kad būtų daugiau pozityvo :) Maniškis buvo su dabartiniu mano draugu. Tai buvo mūsų antrasis pasimatymas ir jis pasakė, kad nieko neplanuočiau vakarui ir daugiau nieko neišdavė, nei ką veiksim, nei kur eisim. Kai atvažiavo pasiimti, bandžiau išklausti, ką veiksim, bet vis dar tylėjo. Ir paaiškėjo, kad jis buvo nupirkęs vakarienę televizijos bokšte - https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovanos-pagal-kategorija/televizijos-bokstas! Vat to tikrai nesitikėjau.. Galbūt čia ir buvo pirmųjų pasimatymų bandymas sužavėti, bet... jam pavyko :)) Praleidom ten geras 4 val. ir prašnekėjom, man atrodo, apie VISKĄ :)) O vaizdai amą gniaužė.. Tikrai norėčiau pakartoti kada nors..

    AtsakytiPanaikinti