Pasidaryk pati: lengvos gimtadienio dekoracijos

Kai artėja gimtadienis ir norime jį linksmai atšvęsti, dažniausiai galvoje ima suktis tokie klausimai: "Ką derėtų pakviesti į šventę? O kuo turėčiau pasipuošti? Kokiais žaidimais užimsiu savo svečius? Kokiomis dekoracijomis sukursiu šventinę atmosferą?..." Visi šie klausimai kyla neveltui - juk reikia pasirūpinti įvairiomis detalėmis, kad šventė taptų smagia ir nepamirštama diena! Tad šiame straipsnyje aš pabūsiu smulkia renginių organizatore ir pateiksiu keletą atsakymų į paskutinįjį klausimą - kuo ir kaip papuošti gimtadienio šventės vietą?


Sukurti šventinę atmosferą galima vos keliais akcentais arba pasitelkiant daugiau įvairių šventinių atributų. Pavyzdžiui, galima pakabinti kelis vienspalvius balionus ir šiek tiek gėlytėmis papuošti sieną arba pakabinti girliandą, balionų, o stalą papuošti kažkokiais akcentais. Tačiau tikrai nereikia persistengti ir apkrauti kiekvieno kampo.
Puošiant šventės vietą reikia išsirinkti vieną ar porą spalvų. Manau, kad nederėtų rinktis spalvų margumyno, nes jis nesuteiks tokio žavesio ir subtilumo, kurį suteiktų viena, dvi, galbūt ir trys spalvos. Spalvų derinys tik pagal tavo norus, tačiau jei nepavyksta suderinti taip, kaip miela tavo širdžiai, siūlyčiau rinktis bet kokią ir baltą spalvas. Balta - neutrali ir prie visko žaviai atrodanti. Pasirinkusi spalvas jau gali mąstyti apie dekoracijas, o aš turiu tau keletą šaunių pasiūlymų!


Balionai ir konfeti

Pagrindinis gimtadienio atributas - balionai. Štai puiki idėja, kaip šventę papuošti šiek tiek įdomesniais ir netradiciniais balionais: į baltos ar permatomos spalvos balioną suberk konfeti ar tampomo popieriaus rutuliukus. Žinoma, gali būti, kad dauguma konfeti nukris ir susitelks apačioje, tačiau balionas, pripildytas įvairiomis spalvomis, atrodys tikrai žaismingai!
Girliandos

Tuščią sienos plotelį puikiai papuoš girlianda. Pasitelk spalvotą popierių, žirkles, siūlų ir lengvai sukurk burbulų, trikampių ar žvaigždžių girliandą, kurioje atsispindės šventei pasirinktos spalvos!
Gėlės

Kaip nedidelis sienos ar stalo akcentas gali būti nesudėtingai pagaminamos ir žavesio suteikiančios gėlės. Vaizdo įrašuose pavaizduotos gėlės - popierinės ir pagamintos iš tampomo popieriaus. Be abejo, puikiausia, jei stalą gali papuošti tikromis ir kvepiančiomis gėlėmis!
Norint pasidaryti popierinę gėlę, reikia išsikirpti kelis sluoksnius skirtingų žiedlapio formų ir jų apačioje šiek tiek įkirpti vidurį, kad būtų galima suklijuoti vieną kraštą su kitu. Tuomet išsikirpti bet kokią figūrą (video parodytas šešiakampis, tačiau manau, kad nėra jokio skirtumo - pakanka paprasto apskritimo) ir ant jos klijuoti žiedlapius. Suklijavus didžiausią gėlę, į vidurį įklijuoti mažesnę. Tuomet smulkiai sukarpius perlenktą popierių, padaryti gėlės vidurį. Baigta!
Norint pasigaminti tampomo popieriaus gėlę, reikia kelis sluoksnius tokio popieriaus sulankstyti lyg armoniką. Sulankstyto tampomo popieriaus vidurį perrišti vielute arba susegti segikliu. Tuomet kraštus apkirpti norima forma, pavyzdžiui, kampuotai ar apvaliai. Imant po sluoksnį, popierių lenkti į vidurį ir formuoti gėlę. Štai ir viskas!
Išsamesnė instrukcija ir žingsnis po žingsnio vaizdo įrašuose!
Gimtadienis - vienąkart metuose švenčiama tavo šventė, tad reikia pasistengti, kad ji būtų fantastiška! Tikiuosi, kad mano idėjos padės tau kuriant puikią gimtadienio atmosferą!


0 Komentarai