Pavasaris - metas atgaivinti stilių

Kartą drabužių dizaineris Oskaras de la Renta pasakė: ,,Mada - tai madingų drabužių dėvėjimas. Stilius - būvimas savimi. '' O kad lengviau būti apsispręsti, kas labiausiai atspindi tavo vidinį ,,aš'', apžiūrėk keletą optimalių ir aprangą pagyvinančių drabužių ir aksesuarų idėjų. 

SAULĖS PABUČIUOTA ARBA GELTONA
Nors pasaulinio lygio dizainerių kolekcijų pristatyme karaliavo violetinė spalva, tikrai verta pamėginti ir eksperimentuoti su ne taip dažnai nešiojamomis spalvomis. Viena jų - geltona. Ši spalva išties gražiai atrodo tiek ant tamsiaplaukių, tiek ant šviesiaplaukių. O artėjant vasarai tiesiog privalome slėpti juodus drabužius gilyn į spintą ir išsitraukti kažką gaivaus. Ką gali žinoti, gal iki dešimtuko trūksta tik išmėginti kažką naujo?

ATIDUODAM DUOKLĘ KLASIKAI IR LANGELIAMS
Merginoms, siekiančioms rengtis moteriškiau ir elegantiškiau, tai išties puikus sprendimas. O juk dabar tai ne tik nešiojama, bet ir skoninga. Languotos kelnės, švarkeliai, sijonai ar palaidinės užkariavo daugelio merginos širdis - kodėl nepamėginus ir tau? Nepamirškime, jog tokius drabužius be jokios sąžinės graužaties galite derinti ir su laisvesnio, sportinio stiliaus apranga. Dabar ypač akcentuojami žali kostiumėliai.

RANKINUKAS PER PETĮ
Meskite šalin didžiules sportines kuprines ar vos panešamas rankines - šiltuoju metu laiku duokite oro įkvėpti mažoms rankinėms per petį. Nuo jų kiekio, spalvų, formų ar dizaino mados žurnalai tiesiog sprogsta - kuo gi jos tokios ypatingos? O paslaptis slypi paprastume - patogumas ir kelios spalvos. Drąsesnės merginos be abejo gali išmėginti kažką provokuojančio ir keisto. Akyse tiesiog raibsta nuo vaivorykštės, kriauklės, vienaragio ar arbūzo formos rankinių.

DŽINSAI, DŽINSAI IR DAR KARTĄ DŽINSAI
Dangaus žydrumo mėlyna kaip ir geltona - dar vienas neprastas variantas, siekiant išsisukti nuo juodos spalvos. Ir tai ne būtinai turi būti kelnės. Švarkai, sijonai, net suknelės dabar turi bent truputį džinsinių motyvų, kuriuos taip pat pagyvina įvairios linksmos aplikacijos ar išsiuvinėjimai. Praeitų metų mada niekur nedingo ir tvirtai laikosi pirmaujančiųjų pozicijoje. Mes - išties tamsūs ir niūrūs žmonės, tai kodėl gi neišsiskyrus ir nespinduliavus visai kitokia, šviesia energija?

KUTAI
Praeitais metais nebuvo įžymybės, kuri nebūtų pabandžiusi bent vieno apdaro su kutais ar jų imitacija. Šį sezoną visa tai persikėlė aukščiau ant mūsų ausyčių. Aksesuarai yra kelias dešimtis kartų paprastesnis būdas pagyvinti bet kokią aprangą neišleidžiant krūvos pinigų. Įvairių dizainų auskarus galite derinti prie skirtingo stiliaus drabužių ir laisvai eksperimentuoti.

,,LAIKRAŠČIŲ BERNIUKAS'' ARBA NAUJA KEPURĖ
Čia daug pasakoti nereikia - veliūro, odos ar kitokios medžiagos kepurės dabar ,,tupi'' beveik visų parduotuvių lentynose. Ne visoms tinka, bet toms, kurioms tiesiog duota jas nešioti, tikrai verta pamėginti.

PLATFORMA, BET NE AUKŠTAKULNIAI
Ši stiliaus naujiena ypač tiks žemesnio ūgio merginoms, kurios nori vizualiai pailginti savo kojas. Aukštesni sportbačiai, arba kitaip sportbačiai su platforma, dabar yra dar vienas puikus įrankis atnaujinant savą garderobą. Jie išties padailina kojas ir visą bendrą Jūsų įvaizdį.

Kuri stiliaus idėja Jums atrodo įdomiausia ir patraukliausia? O gal turite dar kokių, išties įdomių pasiūlymų kaip pakeisti savo įvaizdį? Dalinkitės jais komentaruose ir nepamirškime, jog tik plati Jūsų šypsena nublanks prieš kiekvieną drabužį ar aksesuarą. Dėvėkite tik tai, kas patinka, dažniau šypsokitės ir išlikite pozityvios. Geros dienos, merginos!


0 Komentarai