TD blykstė: Anne Hathaway


Pasaulyje gausu talentingų ir perspektyvių aktorių. Vieni dar tik kopiančios į sėkmę jaunos žvaigždutės, o kiti - jau visų kino mėgėjų meilę darbu užsitarnavusios garsenybės. Šiandien pristatysiu daugeliui tikrai žinomą jauną ir talentingą aktorę - Anne Hathaway.


Vaikystė ir jaunystė

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „anne hathaway“
Anne Jacqueline Hathaway, gimusi 1982 m. lapkričio 12 dieną Niujorke, tėvų buvo pavadinta Viljamo Šekspyro žmonos vardu. Anne tėtis yra advokatas, o mama - buvusi aktorė. Iš viso šeimoje yra trys vaikai - Anne ir du jos broliai. Kai mergaitei buvo šešeri, jos šeima persikraustė gyventi į Naujajį Džersį, kuriame Anne užaugo. Kadangi jos mama tuomet buvo aktorė, mergaitė, stebėdama mamos vaidybą, itin susižavėjo scena. Tačiau Anne tėvai nebuvo patenkinti ir nenorėjo pritarti jos norui vaidinti. Po to mergaitės mama nustojo vaidinti ir pasakojo savo vaikams, jog vaikystėje pati norėjo tapti vienuole, nors aktorystė jai buvo labai svarbu. Hathaway baigė Milburno vidurinę mokyklą, kurioje aktyviai žaidė futbolą ir vaidino įvariuose spektakliuose. Vėliau studijavo Amerikos vaidybos akademijoje, po to anglų kalbą ir politikos mokslo. Anne sakė, kad būtų tapusi anglų kalbos mokytoja arba psichologe, jei nebūtų pasukusi aktorės keliu.
Asmeninis gyvenimas ir nuopelnai

Hathaway yra ištekėjusi už aktoriaus ir verslininko Adam Shulman ir turi mažą sūnų. 2007 m. Anne prakalbo apie depresiją paauglystės metu, teigdama, jog visa tai įveikė be vaistų.  2006 m. liepą Anne praleido savaitę Nikaragvoje, padėdama skiepyti vaikus nuo hepatito A, vėliau keliavo po įvairias šalis, kaip Kenija ir Etiopija, norėdama atsižvelgti ir pamatyti moterų ir mergaičių teises. 2008 m. aktorė buvo apdovanota "Elle" žurnalo "Moterys Holivude" apdovanojimu ir laimėjo Žmogaus Teisių Kampanijos apdovanojimą už filantropiją - meilę ir rūpinimąsį žmonėmis. Anne daug dėmesio skyrė jaunų moterų ir mergaičių lygioms teisėms, visaverčiam gyvenimui, švietimui ir pasitikėjimui savimi. Taip pat moteris yra LGBT teisių rėmėja. 2012 m. aktorė buvo įstojusi į veganų gretas, tačiau nustojo ja būti filmuodamasi filme "Tarp žvaigždžių".Karjera

Susijęs vaizdas
Karjeros pradžioje Hathaway suspindėjo 2001 m. filmuose "Princesės dienoraštis" ir "The other side of heaven". Dėl "Princesės dienoraštis" filmo didžiulės sėkmės, žurnalas "People" Anne pavadino viena iš 2001 m. prasiveržusių žvaigždžių. 2004 m. pasirodė filmai "Užburtoji Ela" ir "Princesės dienoraštis 2. Karališkosios sužadėtuvės", kuriuose Hathaway atliko pagrindinius vaidmenis - Elos ir Mijos. Suprantama, jog suvaidinusi filme "Princesės dienoraštis", aktorė tapo mažų mergaičių dievaite. Anne džiaugėsi, tačiau norėjo pereiti prie galbūt rimtesnių, suaugusiųjų vaidmenų. 2005 m. Hathaway pasirodė dramoje "Kuprotas kalnas", o 2006 m. sužibėjo žymiajame filme "Ir velnias dėvi prada". Aktorė teigė, jog vaidinant filme jos pagarba mados industrijai buvo žymiai didesnė nei anksčiau, nors ir pati Anne kartais su savo stiliumi nesusitvarko. Po poros metų Hathaway pasirodė filme "Keleiviai", o 2009 m. sužibėjo romantiškoje komedijoje "Nuotakų karai". 2010 m. aktorė įkūnijo menininkę, kenčiančią nuo Parkinsono ligos, filme "Meilė ir kiti narkotikai". 2012 m. Hathaway vaidino dramoje "Vargdieniai". Šiame filme aktorė sudainavo dainą "I dreamed a dream", kuri 2013 m. pateko į "Billboard Hot 100" dainų topą. 2014 m. Anne pasirodė mano jau minėtame mokslinės fantastikos filme "Tarp žvaigždžių", kuris jai atnešė apdovanojimą.

Ši talentinga aktorė - viena iš mano mėgstamiausių. Mane žavi jos gebėjimas puikiai įsijausti į vaidmenis. Tikriausiai dabar dar labiau ja susižavėjau, sužinojusi apie jos kilnius darbus kitų žmonių gerovės link. O ką tu manai apie šią kino industrijos atstovę?

0 Komentarai