Žymiausios POP pasaulio sąmokslo teorijos

Sąmokslo teorijos tarsi kokie meksikietiški serialai: įdomu, perdėta, pritempta, bet vis tiek populiaru. Bet žmonės tokie yra: smalsūs, jiems kartais pabosta kasdienybė. Ir čia į pagalbą ateina žmonių išmąstytos ir permąstytos, stulbinančios, kartais sunkiai suvokiamos ar net nesuprantamos teorijos. Tad  išsivirk puodelį arbatos ir pažvelk, koks stebinantis žmonių įžvalgumas.


,,Antrininkai''

 Viena iš populiariausių sąmokslo teorijų tvyro apie kanadiečių poproko atlikėjos  Avril Lavigne mirtį. Visą šį gandą tartum pokštą pradėjo skleisti braziliškas Avril Lavigne gerbėjų puslapis. Ši žinia sparčiai plito. Pasak teorijos skleidėjų, ši persona mirė dar prieš savo antrojo albumo išleidimą, tačiau įrašų kompanija ją pakeitė mergina vardu Melissa Vandella. Sekėjai pradėjo ieškoti ir atrasti ,,senosios'' ir ,,naujosios'' dainininkės išvaizdos skirtumus, neįprastą rūbų pasirinkimą, kitokį dainų stilių. Tačiau po kiek laiko tas pats puslapis pranešė: ,, Avril nėra mirusi... Sukūriau šią teoriją tik tam, kad pamatyčiau, ar žmonės patikės, o tūkstančiai iš jūsų tai priimė kaip faktą. Mano tikslas nebuvo meluoti. Tai tiesiog pamoka būti labiau skeptiškiems.'' Deja, šis pranešimas sulaukė kur kas mažesnio dėmesio - per 6 mėnesius surinkta vos 500 ,, patinka''. Taigi, teorija nepasitvirtino, tačiau daug žmonių vis dar tuo tiki ir beveik nėra nei vieno Avril įrašo facebook'e, po kuriuo žmonės nebūtų paminėję Melisos. Ko gero tai viena iš labiausiai "prilipusių" teorijų šou pasaulyje.             

              Nors apie Avril gandai vis dar šiandien nesibaigia, ne ką mažiau populiari teorija sklando ir apie daininkę Taylor Swift. Teoretikai mano, kad Taylor Swift yra Illuminati sukurtas, ne kas kitas, o Zeena LaVey, šėtono bažnyčios įkūrėjo dukros klonas. Pažiūrėjus į nuotrauką galbūt kaltinimai išlieka pagrįsti? Bet juk pasaulyje yra galybė panašių žmonių, ar ne?


                        


Paslaptingos mirtys

Marilyn Monroe viena iš ikoniškiausių moterų. Sako, gražuolė mirusi dėl migdomųjų vaistų perdozavimo. Bet, greičiausiai, nenuostabu, kad apie šią personą sklando ir kitokių versijų, iš kurių didžioji dalis - nužudymo. Tiesa, dėl to, kad sunku nustatyti tikslią mirties priežastį prisideda ir nepatikimi liudytojų parodymai, dingę dokumentai ir nepatenkinamai atliktas skrodimas. Viena iš populiariausių teorijų yra ta, kad ją nužudę prezidento John F. Kennedy ''užsakymu''. Mat ši, pasak vieno žurnalisto, apie savo santykius su J.F.Kennedy norėjo paviešinti per vieną konferenciją. Kita, kiek neįtikinamesnė versija yra ta, kad moteris žinojo per daug. Per daug apie... NSO! Pagal teoretikus, būdama J.F. Kennedy meilužė, žinojo apie neatpažinto objekto nusileidimą žemėje ir norėjo tai iškelti į viešumą, bet buvo nutildyta. Kad ir kas buvo, gaila, kad pasaulis ją prarado. Būtų įdomu pamatyti, kaip ši moteris atrodo ir gyvena būdama jau garbaus amžiaus.

Gandais apipinta ir pop scenos karaliaus Michael Jackson mirtis, kurią supa ,, netikrumo kaukė''. Ir išties, yra teorija, kad atlikėjas suklastojo savo mirtį ir net dalyvavo savo paties ,,laidotuvėse''. Mat salėje sėdėjo moteris, kuri iš silueto buvo panaši į Michael Jackson, o artimieji, sakydami kalbą kartais ir nusišypsodavo.

           

Meilė tarp vyrų

Jeigu tavo paauglystės metai buvo 2011m.-2014m., greičiausiai, suprasi apie ką eina kalba. Tais metais labai populiari tapo vaikinų grupė ,, One Direction''. To paties amžiaus berniukai kažkodėl pykdavo, vadindavo juos gėjais, o mergaitės išsijuosusios gindavo savo ''dievukus''. Ironiška, tačiau iš tiesų egzistuoja tokia teorija, kad tarp grupės narių Harry ir Louis buvo romanas, tačiau grupės vadovybė norėjo tai pridengti, kad ,,One Direction'' populiarumas nesumažėtų! Šios teorijos ''fanatikai'' stebėjo kiekvieną vaikinų žvilgsnį, bendravimą ir traktavo tai kaip flirtą. Be to, buvo darytos prielaidos, kad jų santykiai su Eleanor Calder ir Taylor Swift yra tiesiog priedanga. Louis viešai šią teoriją neigė ir pasakė, kad tai kliudo jo ir Harry draugystei, jaučiasi suvaržyti, nes nenori duoti peno tokioms apkalboms


#SaveSia

#SaveSia hastag'as tapo populiarus 2016m., kai dainininkė Sia savo twitter paskyroje paskelbė ,,Hope Everyone Like Pancakes''. Kažkoks linksmuolis tai tiesiog interpretavo kaip žodį ''H-E-L-P'' (angl. padėkite). Po to buvo paskelbtas ir kitas įrašas, kurį ''išanalizavus'' gaunasi sakinys ''Beyonce kidnapped me'' (angl. Beyonce mane pagrobė). Tada buvo prisiminta viena Sia pasakyta frazė, kur darbas su Beyonce apibūdintas kaip ,,rašymo stovykla''. Todėl buvo manoma, kad Beyonce laiko Sia nelaisvėje dainų rašymo tikslams.

                 


Tylūs Kylie Jenner 9 mėnesiai

Per 9 nėštumo mėnesius Kylie Jenner socialiniai tinklai buvo tuštoki, be nuotraukų. Visiems kilo klausimas ,,kodėl''? Buvo versijų tokių, kurios teigė, kad ji saugo savo privatumą. Vėliau Kylie Jenner kūdikio slėpimas visiems pasidarė dar keistesnis, todėl buvo manoma, kad ši bus Kim trečiojo vaikelio surogatinė motina. O dar vėliau gimė teorija, kad... Tiesiog nėščiajai negalima leistis lūpų putlinimo injekcijų, todėl Kylie nenorėjo savęs rodyti kitiems.


                 


Nors kai kurios garsenybės stengiasi gandų neskatinti, vis tiek kiekvienas jų žingsnis gali virsti sąmokslo teorija. Pavyzdžiui, plaukų nusidažymas gali būti lygu tavo laidotuvėms - tave pagrobė, nužudė ir tu nebesi tu. Tad tai rodo ir mūsų, rodos, paprasto gyvenimo ypatumus. Žmonės kūrė kuria ir kurs. Ne apie save. Bet apie kitus. Apie tave. Žmonės tiesiog nuobodu. O jie ir tikės, nors dalelė jų ir priešintųsi. Juk Kalėdų senelio buvimas - pati didžiausia sąmokslo teorija ! Bet vaikai tiki, nors kažkas ir pakuždi, kad tai netiesa. Juk taip smagiau, ar ne? Tad palinkėsiu tik niekada neimti į širdį apkalbų, nes žmonėms tiesiog smagu prisigalvoti ir tikėti. Tai nieko nereikš apie tave. Juk garsenybių namų virtuvės mes nežinome, todėl kiti nežino ir tavosios.


0 Komentarai