Katherine Mcnamara - didelis užimtumas ir gyvenimo motyvacija


Vos dvidešimt dvejų metų amerikiečių aktorė Katherine Mcnamara žaibišku greičiu užkopė į žiūrovų pamėgtų garsenybių olimpą ir užsitikrino vietą tarp jaunimo ,,geriausiais'' laikomų aktorių. Jaunoji žvaigždutė paragavo ne tik aktoriaus duonos, bet ir rašo bei atlieka dainas, šoka, dirba modelio darbą ir studijuoja. Nagi susipažinkime su ja artimiau!

VAIKYSTĖ
Žvaigždutė yra tikra amerikietė, gimusi Misūrije, Kanzaso mieste, tačiau būdama penkiolikos kartu su tėvais persikėlė į Los Andželą. Aktorė užaugo be brolių ir seserų, medikės ir karininko šeimoje.  Pasak merginos, visą vaikystę ją supę suaugę ir išsilavinę žmonės leido jai greičiau užaugti, subręsti ir matyti kiekvieną situaciją kitu kampu. Nuo pat mažens mergina buvo tikra darboholikė, perfekcionistė ir ypač imli mokslams, tačiau liko mokytis namuose, interneto pagalba. ,,Vaikystėje buvau tikra moksliukė, o matematika ir skaičiai buvo neatsiejama mano gyvenimo dalis'' atvirauja ji. Ypatingai daug dirbdama, žvaigždutė aukštosios mokyklos diplomą gavo būdama vos keturiolikos metų, o jau septyniolikos su pagyrimu baigė Drakselio universiteto, verslo administravimo bakalauro studijas. Nuo 2015 m. Katerina studijuoja magistro laipsnį ekonomikos fokultete. Žvaigždutė neslepia, jog ateityje norėtų įkurti savo nuosavą brendą ar verslą ir tiesiog užsiimti tuo, kas jai visada teikia malonumą.

AKTORĖS KARJERA
Aktyviai užsiimti aktorine veikla mergina pradėjo 2007 metais. Jai teko pasirodyti keliuose ,,Disney'' kanalo daugiaserijiniuose serialuose, tokiuose filmuose kaip ,,Bėgantys labirintu išbandymai ugnimi'' ir ,,Bėgantys labirintu. Vaistai nuo mirties'', ,,MTV'' ir ,,Nickelodeon'' kanalų televizijos serijose. Kaip bebūtų, labiausiai mergina išgarsėjo ir yra žinoma dėl pagrindinio vaidmens ,,Freeform'' fantazijos seriale ,,Šešėlių medžiotojai'' (angl. Shadowhunters). Paklausta, kas ją pastūmėjo išmėginti aktorės darbą, Katerina teigia, jog tai įvyko visiškai spontaniškai ir netikėtai, o pagrindinė viso to iniciatorė buvo jos mokytoja, kuri pastebėjusi merginos talentą, paskatino ją išmėginti savo jėgas atrankose. Taip pat vaikystės žvaigždutei ne kartą teko stebėti šeimos artimo draugo darbą teatre, kas irgi sužadino norą imtis šios veiklos. Aktorės teigimu, šiuo metu kone visi žmonės didelį dėmesį skiria tobulumui, grožiui, kosmetikai ir netikriems filtrams, užmiršdami, jog tikrasis žmonijos grožis yra netobulumas. Pasak Katerinos, nėra nieko blogo būti savimi ir būti kitokiu. Todėl mergina ir ėmėsi aktorės darbo - taip ji turi galimybę tapti vis naujų ir kitokiu personažu, kurti skirtingas asmenybes. Aktoriai pasitelkdami vaidybą išreiškia skirtingas emocijas ir ,,pakelia'' daugybės užmirštų problemų temas. Aktorės teigimu, vaidyba visada ją traukė dėl galimybės mokytis ir tobulėti. Sutikdama naujų žmonių, klysdama, eksperimentuodama, krisdama ir rizikuodama ji nuolatos mokosi ir tobulėja.

Kalbėdama ir dalindamasi įspūdžiais apie dabartinį jos projektą seriale ,,Šešėlių medžiotojai'' žvaigždė neslėpė savo susižavėjimo ,,Mirties įrankiai'' novelėmis, kuriomis ir buvo paremtos šios televizijos serijos. Aktorė yra didelė vaidybinio filmo ,,Mirties įrankiai: kaulų miestas'' gerbėja, todėl net nedvejodama nusprendė išmėginti savo jėgas serialo atrankoje. Įkūnydama Klere Frey aktorė teigia, jog dar vaikystė mėgo fantastiniais motyvais perpildytas pasakas, kuriose persipindavo mistinis pasaulis ir stiprios ir nepriklausomos moters personažas. Todėl Katerinai šis darbas teikia daug malonumo: ,,Klerės nuolatinis augimas ir stiprybė galėtų būti pavyzdys daugeliui mergaičių, mat jos aistra ir entuziazmas gyventi įkvepia ir mane''.
Pasak merginos, komanda ir kolegos visada buvo draugiški, linksmi ir pozityvūs žmonės, kurie nusiteikę tvirtai dirbti ir eksperimentuoti dėl serialo žiūrovų, o susidraugauti visiems kartu jiems pakako vos trijų dienų. Dalyvaudama atrankoje mergina jau metus pažinojo kitą pagrindinio vaidmens aktorių Domą Šervudą (angl. Dom Sherwood), todėl nebuvo sunku susidirbti ir bendromis jėgomis praeiti atrankos testus.

MUZIKA, ŠOKIAI, MODELIO DARBAS,  KŪRYBA IR KITA VEIKLA
Žvaigždutė neslepia, jog be aktorės darbo ir ekonomikos studijų, jos trečioji aistra - muzika. Tai veikla, kuri visada traukė ir atrodė įdomi, tačiau ir ta, kuriai beveik visada tiesiog neužtekdavo laiko. Šiuo metu mergina stengiasi susikoncentruoti ties veikla, kuri jai patinka, todėl didžiąją laiko dalį atiduoda dainų tekstų rašymui ir dainavimui. Aktorė yra įgarsinusi keletą televizijos serijų ,,Chatter'' garso takelių ( pavyzdį rasite ČIA), taip pat dabartinio serialo ,,Šešėlių medžiotojai'' dainą ČIA ir kitų (ČIA ir ČIA). Savo atliekama muzika aktorė siekia parodyti pasauliui kokia ji iš tikrųjų yra, keisti ir įkvėpti žmones mėgautis gyvenimu ir pasakoti istorijas.

Be muzikos, mergina dar ir rašo. Katerina jau spėjau parašyti keletą kūrinių ir viliasi juos išleisti netolimoje ateityje. Aktorė tikisi tuo užsiimti ir toliau, tačiau plačiau apie savo darbus kol kas nekalba.

Šokti žvaigždutė pradėjo nuo pat mažens lankydama profesionalias baleto pamokas. Taip pat aktorė puikiai atlieka hiphopo, džiazo, valso ir kitų šokių stilių judesius bei profesionaliai čiuožia ant ledo. Nenuostabu, jog jai taip gerai sekasi atlikti įvairiausius triukus filmavimo aikštelėse.

Lyg veiklos ir darbų jau nebūtų iki pat kaklo, aktorė spėja laiko skirti ir modelio darbui. Mergina tiesiog dega noru gyventi ir eksperimentuoti, todėl šis darbas jai teikia ypač daug malonumo. ,,Man patinka eksperimentuoti su įvairiausiais stiliais, drabužiais, kosmetika, šviesomis ir virsti vis kažkuo kitu. Tas atrodo išties įdomu ir leidžia išeiti iš komforto zonos.'' Savo stilių Katerina apibūdina kaip klasikinį, tačiau su trupučiu aštrių motyvų. Ji nebijo šviesias pastelines spalvas derinti su ryškesniais akcentais ir detalėmis. Žvaigždutės nuomone net smulkūs ir paprasti aksesuarai gali padailinti ir kiekvieną išskirti iš pilkos minios. Stiliaus klausimais ją įkvepia anglų aktorė ir viena didžiausių feminizmo idėjų skleidėja  Emma Watson, modelis Bella Hadid ir 90- šimtųjų aktorė Winona Ryder.

Be visos šios veiklos, mergina aktyviai savanoriauja Los Andželo vaikų ligoninėje, yra ,,Stomp Out Bullying'' ir ,,The Lollipop Theater'' ambasadorė, jaunųjų aktorių komiteto narė, groja fortepijonu ir gitara.


POZITYVO UŽTAISAS IR GYVENIMO MOTYVACIJA
Kaip ir visi mirtingieji, mergina susidūrė su sunkumais ir sunkiomis akimirkomis. Ir kaip pati teigia, jei nuspręsime gyventi su šypsena veide, nekreipti į kitų piktus komentarus ir pasitikėti savimi - mes taip ir nugyvensime likusias savo dienas. Pasak Katerinos, visas gyvenimas pagrįstas sprendimų priimimu ir kokie jie bebūtų - jie visada mus išmokys kažko naujo. Aktorės teigimu yra labai svarbu suvokti kas esi ir atrasti tikrąjį save. Mergina skatina būti savimi ir to nebijoti. ,,Jei norėčiau, jog mane prisimintų, norėčiau, kad tai būtų už pozityvą ir už tai, ką gero aš daviau pasauliui. Norėčiau, jog žmonės dažniau galvotų apie save, pasaulį, o dar dažniau - apie kitus.''

ATSITIKTINIAI FAKTAI
+ Gimė lapkričio 22 d. 1995 m.
+ Zodiako ženklas: Šaulys
+ Sėkmingas skaičius: 3
+ Mėgstamiausia spalva: Mėlyna
+ Turi šunį vardu Sofija
+ Ji didžiulė televizijos serijų ,,Jaunosios melagės'', ,,Sostų karai'', ,,Vaikščiojantys numirėliai''  ir filmo ,,Žvaigždžių karai'' gerbėja
+ Mėgstamiausios ,,Disney'' princesės: Mulan ir Pocahonta
+ Mėgstamiausia pop roko muzikos grupė - Maroon 5
+ Aktorė mėgsta žiūrėti animacinius filmukus
+ Mėgstamas maistas: morkų pyragas ir obuoliai

Įkvėpti ir paskatinti žmones gyventi lemta ne kiekvienam, tačiau šiai jaunai ir perspektyviai aktorei tai puikiai sekasi. Begalinis užimtumas ir darbų virtinė netrukdo mėgautis gyvenimu ir teikti džiaugsmo kitiems. Tikras pozityvo užtaisas! O Jūs ar esate mate bent vieną šios merginos filmą/serialą ar klausę jos atliekamų dainų? Dalinkitės nuomone komentaruose. Linkiu šiltos dienos kiekvienai iš Jūsų!

2 Komentarai

  1. Dieve, jūs parašėte apie ją! Taip, žiūriu serialą ,,Šešėlių medžiotojai'' ir kuo toliau, tuo labiau ši aktorė man patinka. Puiku :>

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Labai malonu, jog buvo naudinga :) Aš pati taip pat žiūriu šį serialą!

      Panaikinti