Patarimai sveikai veido odai

  Ne už kalnų ir jau ta vasara, šviečianti saulė ir sūrus jūros vanduo. Kaip pagalvoji, tai tiek daug išbandymų laukia mūsų odai! Pastaruoju metu pradėjau itin atidžiai prižiūrėti savo veido odą, tad atradau kelis nuostabius dalykus, kuriais noriu pasidalinti ir su jumis. Tai nebus kažkokie daug pinigų reikalaujantys patarimai - jie visi yra namų sąlygomis, labai paprasti, bet gerai veikiantys.
  • Micelinis vanduo
  Visados makiažą nusivalau su miceliniu vandeniu, bet anksčiau nepagalvojau, jog ir micelinį vandenį reikia nuplauti. Sužinojau šitai iš draugės ir kiekvienąkart nusivalius makiažą, dar veidą apiplaunu ir su paprastu vandeniu. Taip veidas papildomai nesausėja nuo to spec. makiažo valiklio. Tikrai padeda! O ir veidas atrodo gaivesnis nei įprastai.
  • No Make-up days
  Dienos be makiažo tikrai veiksmingos. Anksčiau tikrai drovėdavaus išeiti į mokyklą be makiažo, bet supratau, jog išorinės nuostatos nėra tokios svarbios kaip mano veido odos būklė. Juk makiažą teptis kiekvieną dieną ant veido tikrai nėra sveika. Nusistačiau bent dvi dienas, per kurias į mokyklą einu be makiažo. Tas taip pat veikia, atsiranda mažiau spuogelių, o prieš moteriškąsias dienas jų taip pat nebe tiek daug kiek būdavo anksčiau. Aišku, tikrai yra tokių, kurios išvis nesideda makiažo, jas labai gerbiu, bet pati to nesugebu, tai bandau įprasti bent kelias dienas nesidažyti.
  • Drėgmę išsaugantys purškalai
  Pirmiausia į šiuos purškaliukus žiūrėjau kaip į didžiausią nesąmonę, bet pabandžiusi tikrai nenusivyliau. Visų pirmiausia, juos reikia purkšti tik ant probleminių odos vietų. Geriausia rinktis su alijošiaus ekstraktu, jog nesausintų odos. Po kelių savaičių buvo jau aiškiai matyti, jog sumažėjo inkštirinių spuogelių bei ypač giluminių spuogų. Jei kam įdomu, tai naudoju "Solab" (Solution Lab) purškalą, kuris yra su vandenilio peroksidu bei alijošiumi.
  • Vanduo
  Šitas tai patikėkit, labai greitai sutvarko odą. Anksčiau per dieną gerdavau maksimum litrą, pastaruoju metu (apie mėnesį) geriu bent du litrus per dieną. Aišku, tualetas dažna mano apsilankymo vieta, bet veidui vanduo padeda tiesiog žaibiškai. Jau neskaičiuoju to, kad vanduo privertė mane jaustis energingesne, ne tokia tingine, bet ir veido oda pradėjo mažiau sausėti, visa tapo šiek tiek lygesnė. Tikrai patariu gerti bent du litrus vandens per parą, nes organizmas tik padėkos.
  • Rankšluostis 
  Veidui reiktų turėti atskirą nedidelį rankšluostį, jog veidas neužsikrėstų papildomomis bakterijomis. Pagalvok - tu nusiplauni veidą miceliniu vandeniu, toniku ir visu kitu, o paskui nusivalai rankšluosčiu, kuriuo naudojosi tavo tėtis/mama/brolis/sesė. Kas žino, ką jie su juo veikė? Galbūt net ir kojas valės, tu to nežinai. Geriausia turėti vien veidui skirtą rankšluostuką ir kas penkias dienas išsiskalbti.0 Komentarai