Pavasariui atėjus: veikla ir pramogos

Pagaliau ryškiai geltona saulutė pasibeldė ir į mūsų namų duris ir stengiasi prasiskverbti pro kiekvieną lango stikliuką. 
Tad pats metas pagalvoti, kokios gi pramogos laukia ir ką galima smagaus nuveikti!


KUO DAUGIAU LAIKO PRALEISK LAUKE
Pavasarį oras kiekvieną dieną vis geresnis ir geresnis, tad kodėl nepasinaudoti proga ir kuo daugiau laisvo laiko paskirti įvairiems užsiėmimams, kaip manai?
Žinoma, nederėtų apleisti mokslų, nes vienų laukia egzaminai, kitų - diagnostiniai ar standartizuoti testai, o dar kitų - atrodo, nesibaigiančios pamokos apie karus, literatūros bruožus ar logaritmus. Kiekvienam savo darbai, bet turint noro viską galima suderinti. 
Asmeniškai aš stengiuosi kuo daugiau padaryti per pamoką, nors taip norėtųsi tiesiog sėdėti, žiūrėti per langą į pavasarėjantį orą ir leisti mintims nuskristi toli toli...

O KĄ GI LAUKE GALIMA NUVEIKTI?

  • Surenk iškylą - "pikniką". Pasikviesk tinkamiausius palydovus: geriausius draugus, šeimą ar antrąją pusę ir pirmyn! Padaryk gardžių užkandžių, gėrimų, stalo žaidimų, o gal net ir kokį nors muzikos instrumentą, pavyzdžiui, gitarą ir keliaukite smagiai praleisti laiką. Gal ta proga net palikite išmaniąsias technologijas namie? 
  •  Sėdėjimus prie kompiuterio, serialų ar šiaip nieko neveikimą iškeisk į pasivaikščiojimus su augintiniu, pasivažinėjimus dviračiais su draugais ar šeimos nariais. Jeigu turi šuniuką, tai eikite su juo į ilgesnį pasivaikščiojimą - taip ne tik leisi jam ilgiau pabūti gryname ore, bet ir pati atsikratysi nuobodulio ar susierzinimo po mokyklinių darbų. Patikėk, tai veikia - iš patirties sakau. 
  •  Užveisk savo sodelį. Jei gyveni name su nuosavu kiemu ar su šeima turite sodą, pasodink keletą gėlių, kurios džiugins akis. Gėles gali pasėti pati ir laukti, kol išdygs arba nusipirkti jau žydinčiu, tada beliks tik surasti joms vietą ir pasodinti. Siūlyčiau rinktis pirmąjį būdą, nes pačios užauginta gėlytė dar ir savimeilę glostys - juk tai padarei pati!
  • Pradėk ruoštis vasaros sezonui. Ne paslaptis, jog dauguma merginų svajoja apie dailią figūrą atėjus trumpų palaidinių sezonui, tad jeigu tu viena jų, gali savo laisvalaikį paskirti būtent šiai veiklai. Internete gali rasti daug filmukų su specialistų patarimais. Tik nepersistenk! Nepamiršk, jog svarbiausia - sveikata.
O JEI VIS DĖLTO ESI NAMISĖDA
Na, kartais atsiranda ir tokių, kurie nenori nosies iš namų kišti net pačią šilčiausią dieną. Manau, jog tai priklauso nuo įvairiausių įsitikinimų, pažiūrų, žmogaus aktyvumo ar net nuotaikos. Nors šiaip save dažnai irgi galiu pavadinti tikra namisėda, kartais vis dėlto taip smagu ką nors nuveikti lauke.  
O ŠTAI KELETAS PATARIMŲ TIKROMS NAMISĖDOMS 

  •  Peržiūrėk savo rūbų spintą. Pavasaris - pats tinkamiausias metas atnaujinti savo spintos turinį ir iš slapčiausių ir giliausių kampelių traukti trumpas sukneles, sijonus, marškinėlius ir ryškius aksesuarus, pagyvinančius pavasariškus derinius. Visada atsiranda ir rūbų, kurie per dideli ar maži, nusibodę ar išėję iš mados. Vienus jų gali išmesti, o dar tinkamus įdėti į internetinius portalus, kuriuose yra parduodami tokio tipo rūbai. Jei nežinai tokių programėlių, daugumą jų rasi čia.
  • Pasidaryk pavasarišką manikiūrą. Dažnai merginai manikiūras - neatsiejama gyvenimo dalis. Kasdieniškas ar šventinis - jis papuošia mūsų nagučius ir pakelia nuotaiką. Tad kodėl gi nepadėjus į šoną tamsių, žiemiškų spalvų ir neišbandžius ko nors ryškaus ir linksmo? Be abejo, ir čia nereikėtų persistengti. Bet eksperimentuoti verta!  
  •  Išbandyk ką nors naujo: išmok naujų šokių judesėlių, naują dailės techniką. Youtube platformoje yra daugybė filmukų, kuriuose rodoma, kaip padaryti tai, ką tikiesi išbandyti. Pavyzdžiui, aš radau naujų piešimo technikų, net tikroviškas akis išmokau piešti. Pabandyk ir tu!

O ką tu suplanavai nuveikti šį pavasarį?
Pasidalink savo planais ir idėjomis komentaruose!

0 Komentarai