Rekordai, baigęsi mirtimi 1 dalis

 Kartais pagalvoju, kiek gi pasaulyje yra rekordų. Nuo klozetų daužymo galvą iki didžiausio keksiuko, sudėlioto iš keksiukų. Ir gerina tuos rekordus kiekvienas, kas tik nori. Dažniausiai jiems pasiseka ir šie žmonės turi kuo pasididžiuoti. Tačiau kiti, stengdamiesi tuos rekordus pagerinti, žūva. Tad šįkart nusprendžiau pakalbėti apie kelis tokius nelaimėlius.

1.Haris Sulemanas ir jo tėvas Babaras

 Tai buvo nepirmas septyniolikmečio Hario bandymas pagerinti rekordą. Jis jau buvo jauniausias pilotas, apskridęs pasaulį vieno variklio lėktuvu. Tačiau šio titulo vaikinui neužteko. 2014 metais jaunuolis ir jo tėvas Babaras sumanė apskristi pasaulį per trisdešimt dienų ir taip paaukoti pinigų Pakistane statomoms mokykloms. Tačiau kai jų kelionė ėjo į pabaigą, įvyko nelaimė - jų lėktuvas pakilo iš Amerikos Samoa oro uosto, truputį paskrido ir nukrito į Ramujį vandenyną.
 Hario kūną gelbėtojams rasti pavyko, tačiau lėktuvas ir jo tėvo kūnas tebėra dingę.


 2. Guy Garman

  Šio 56 metų vyro rekordas susijęs su vandeniu - jis mėgino     panerti  giliausiai naudodamas akvalangą.
  Pradžioje viskas ėjosi puikiai ir Garmanas sėkmingai siekė   rekordo - 365 metrų gylio.Tačiau laikas bėgo, o jis vis neišnėrė.   Tada jo ekipažas suprato, kad čia kažkas ne taip ir nėrė jam iš   paskos. Tačiau išgelbėti vyro jie nebespėjo - jis paskendo. Kodėl   taip įvyko, neaišku.


3. Sailendra Nath Roy

 Tai žmogus, gerinęs neįprastus rekordus.Kodėl jie nepaprasti? Nes tam buvo naudojami plaukai.
Vienas iš Sailendros rekordų - plaukais patrauktas traukinys. Neįsivaizduoju, kokio stiprumo turi būti ir plaukai, ir pats žmogus bet jam tai padaryti pavyko. Tačiau vis vien buvo maža. Jis sumanė kirsti 182 metrų ilgio upę plaukais prisirišęs prie lyno. Ir jam sekėsi kuo puikiausiai! Tačiau viduryje kelio kažkas nutiko ir jis pradėjo stumtis rankomis. Tačiau jį, taip ir nespėjusį kirsti upės, ištiko širdies smūgis.

4. Javad Palizbanian

 Šis iranietis labai žavėjosi amerikiečių kaskadininkų, žinomu kaip ,,Evel Knievel". O ypač Javadui patiko amerikiečio triukas, kuriame jis motociklu peršoka per 13 autobusų. Tačiau iranietis pamanė, kad trylika autobusų yra labai mažai ir pats nusprendė šokti per 22 autobusu. Kaip jūs manot, ar 44 metų amžiaus Javadui pavyko tai padaryti? Ne! Jis peršoko šiek tiek daugiau negu pusę savo tikslo - 13 autobusų - ir užsimušė. Taigi, ko tik žmonės neaukoja vardan savo laimės ir pasididžiavimo. Ar gi Garmanui reikėjo nerti teik giliai? Ar Javadas negalėjo pasirinkti mažesnio autobusų skaičiaus?
 Man pasidarė gaila šių žmonių. Jie dėl kažkokio kvailo rekordo paaukojo gyvybę! Na ir kas, kad būtų jį pagerinę, vis tiek nekas neatsimintų. O dabar...
P. S. Pastebėjau, kad moterys šiek tiek atsargesnės ir tokių dalykų nedaro. Galėtų vyrai imti pavyzdį ☺.


0 Komentarai