Sakyk vasarai TAIP!

Pagaliau sulaukėme vasaros! Nors dar tenka eiti į mokyklą, galvoje jau tikrai ne mokslai. Sėdint karštoje klasėje galvoje sukasi mintys apie vasaros planus. Tačiau, asmeninė patirtis parodė, jog visiems vasaros planams nelemta išsipildyti.

   

Žadėjau ir kalbas mokytis, ir į stovyklą išvažiuoti, ir su draugais po Lietuvą pakeliauti, ir daugeli kitų dalykų nuveikti. Daugiau nei devynis mėnesius einam į mokyklą, skundžiamės, kad turime daug namų darbų ir mažai laiko sau, tačiau kai gauname laisvo laiko, atrodo, nebežinome, ką su juo veikti. Taigi kaip susitvarkyti savo laiką ir pasibaigus vasarai nesiskųsti, kad ir vėl nieko nenuveikei.

Kiekvienam savo, tačiau pripažink, kad ne visi vasaros planų sąrašo punktai būna pažymėti varnele.
Tikslai, planai yra gerai, bet palikime juos mokslo metams, vasara yra tas metas kai reikia džiaugtis saule, geru laiku su draugais, nesuplanuotomis kelionėmis, nes kaip sakoma, suplanuotos kelionės niekada neįvyksta. Vasarą reikia gyventi šia akimirka, nes laikas bėga ir gyvenime laiko lieka vis mažiau, todėl reikia džiaugtis kiekviena akimirka, daryti tai, kas šauna į galvą, nebijoti, džiaugtis paprastais dalykais ir kurti nuostabius prisiminimus, kurie gyvenime sunkiomis akimirkomis gali suteikti jėgų. Todėl reikia sakyti vasarai TAIP! Mesk sau iššūkius, daryk tai, ko paprastai nedarytum, patirk gyvenimą! Nesuplanuotos atostogos yra pačios geriausios, nes niekada nežinai kas nutiks ir tas be galo jaudina. Na, o jei negali neplanuoti, tai suplanuok pasiduoti beprotiškiems vasaros nuotykiams ir daug dažniau ištarti TAIP.  Okey, užteks tos filosofijos kaip sukurti nepamirštamą vasarą, noriu pasiūlyti tau kelis beprotiškus dalykus, kuriuos privalai patirti šią vasarą.

       

  • Pašokti šiltame vasaros lietuje. Viena, su drauge, daugiabučių kieme, sode pas močiutę. Nesvarbu kur ir su kuo, bet svarbiau tai, kad šiltas lietus šaltą žiemos dieną kels šypseną ir šildys.
  • Šiltos vasaros naktys skirtos pasivaikščiojimams! Žinoma, ne po įvairius skersgatvius, saugumas irgi svarbu.
  • Neplanuotos kelionės. Tam iš tikrųjų nereikia netgi didelių finansinių išteklių. Atsikeli ryte, už lango šviečia saulė ir dingteli keista mintis, paskambini draugei ir jūs kartu pasirįžtat avantiūrai. Nusiperkat autobuso bilietą, keliaujat į kokį Lietuvos kampelį ir pasiklystat.
  • Ar kada pastebėjot, koks nuostabus dangus būna vasaros naktį? Bandei kada nors surasti savo horoskopo žvaigždyną? Aš bandžiau, man neišėjo (kol kas), bet per tą laiką pamačiau ne vieną "krentančią žvaigždę".
  • Prisiminkit vaikystę. Statykite smėlio pilis paplūdimy, pažaiskite vandens karą, pamėtyk akmenukus į vandenį. Dėl tokių paprastų dalykų vaikai ir jaučiasi laimingi. 
  • Saulėlydžiai.
  • Saulėtekiai.
  • Dalyvauk renginiuose. Vasarą jų daug. O juose daug laukia daug naujų pažinčių, tik būk drąsi, nes bijoti nėra ko.
Čia tik kelios idėjos, bet prisimink, viskas kas geriausia - nutinka neplanuotai.


0 Komentarai