TD BLYKSTĖ: Meghan Markle ir jos pasakiška istorija


 Gritty Pretty Magazine | Spring 2015 — Meghan Markle                                                                           More


Be abejo, tikrai girdėjai apie karališkas vestuves. Gal ne tik girdėjai, bet ir stebėjai. Taip jau yra, kad karališkos šeimos (ypač britų) vestuvės visuomet yra didelis įvykis, ir net tie žmonės, kurie garsiausiai reiškia savo nuomonę, kaip jiems taip neįdomu, galiausiai nori bent jau akies krašteliu žvilgtelėti į nuotakos suknelę ar žymiuosius svečius, tarp kurių buvo Davidas ir Victoria Beckham, George ir Amal Clooney, aktorė Pryanka Chopra, tenisininkė Serena Wiliams bei kiti įžymūs asmenys ar karališkos šeimos nariai. Nuotaka dėvėjo Givenchy mados namų kurtą suknelę, o į paprastai tradicines ir griežtas vestuvių apeigas buvo įnešta amerikietiškos kultūros, kuriai atstovauja Megan: bažnytinis choras atliko dainą "Stand by Me". 
Meghan Markle Wedding dress in pictures Royal Wedding Day 2018: Live updates as Meghan Markle and Prince Harry celebrate at reception packed with 600 guests - Mirror Online The Duke and Duchess of Sussex Meghan's Second Wedding Dress (and Car) Is About As Hollywood As It Gets Doria Ragland, Megan Markle's mother and Prince Charles, Prince of Wales leave St George's Chapel at Windsor Castle following the wedding of Prince Harry to Meghan Markle on May 19, 2018 in Windsor, England. Every Royal Wedding Guest at Meghan Markle and Prince Harry's Wedding George Clooney and his lawyer wife Amal arrive at St George's Chapel for the royal wedding...#AmalClooney #RoyalWedding
30 Insanely Chic Royal Wedding Guests That Really Brought Their A-Game Wow!: Priyanka Chopra put on an elegant display as she attended the Royal Wedding at St George’s Chapel, Windsor Castle, on Saturday James Corden & Julia Carey from Meghan Markle and Prince Harry's Royal Wedding Guests The Late Late Show host and his wife headed inside together.


Karališkos vestuvės yra nuostabu, tačiau kas gi tokia yra Megan Markle? 

Megan gimė 1981 metų rugpjūčio 4 dieną Los Andžele. Motina Doria - jogos instruktorė ir socialinė darbuotoja, tėvas Tomas - televizijos fotografijos ir apšvietimo režisierius. Tėvai išsiskyrė, kai Megan buvo šešerių. Nuo tada santykiai su tėvu ir kitais jo vaikais yra įtempti: tėvas atsisakė atvykti į vestuves ir vesti dukterį prie altoriaus - tą padarė princo Hario tėvas princas Čarlzas. Beje, Megan brolis iš tėvo pusės Tomas Markle net parašė laišką princui Hariui, kuriame išdėstė savo mintis apie tai, kad princas nenutuokia, kokia Megan yra iš tiesų ir kad vedybos su ja - didžiausia gyvenimo klaida, o Megan  - viso labo senstanti aktorė, norinti populiarumo. Ne itin malonūs žodžiai iš brolio lūpų, tiesa? Kad ir kaip ten būtų, vestuvėse jo nebuvo, kaip ir daugumos kitų Megan giminaičių.

Pati mergina yra aktyvi visuomenės veikėja, pasisakanti už moterų teises, "Aš nenoriu tiesiog eiti, mojuoti rankute ir galvoti, kad to pakanka, nes to nepakanka." Būdama vos vienuolikos (!) metų Megan parašė laišką tuometinio JAV prezidento žmonai Hillary Clinton dėl lyčių nelygybę parodančios indų ploviklio reklamos. "Aš nemanau, kad yra gerai vaikams augti mąstant, kad viską turi daryti mama" - tuomet sakė Megan. Ir ji pasiekė savo - reklama buvo pakeista. Taip pat Megan užsiima labdaringa veikla, padeda įvairioms organizacijos, dirbo Jungtinių Tautų organizacijoje ir buvo patarėja lyčių lygybės klausimais. 2018 metais "Times" žurnalas įtraukė ją į 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. 

        Prince Harry, Meghan Markle, Invictus Games Reception, Australia House, London, England - Markle, 36, looked radiant in a forest green flowy dress, which she paired with a black jacket and matching heels. She previously wore the blazer in February to the Endeavour Fund Awards, her first official event she attended with her husband-to-be after they announced their engagement. Meghan Markle. Meghan Markle loves her Manolo Blahnik BB pumps ($625; nordstrom.com). This time, she wore the cobalt pair with a Stella McCartney cape dress (shop a similar style here) and carried a Naeem Khan zodiac clutch ($3,390

Aktorės karjera ir romanas su princu

Megan baigė studijavo teatrą ir tarptautinius santykius. Ji pasirodė ne viename televizijos projekte, tačiau labiausiai ją išgarsino serialas Suits . Taip pat mergina  2016 metais kartu su kanadietiška drabužių kompaanija Reitmans išleido drabužių liniją. 
2011 metais Jamaikoje Megan ištekėjo už aktoriaus Trevoro Engelsono, tačiau santuoka netruko ilgai ir 2013 metais pora išsiskyrė. 
2016 metų birželį prasidėjo romanas su princu Hariu: pora susipažino aklame pasimatyme, kurį surengė bendra poros pažįstama. Megan apie jų pirmą pasimatymą sako: "Tai, kad jis princas, nepadarė man didelio įspūdžio: aš užaugau Jungtinėse Valstijose, tad mano požiūris į karališką šeimą yra kitoks." . Po antrojo pasimatymo princas pakvietė Megan prisidėti prie jo išvykos ir Botsvaną ir mergina sutiko. Princas Haris pasakojo: "Aš sugebėjau ją įtikinti važiuoti į Afriką, mes kartu iškylavome palapinėse po žvaigždėtu dangumi. Ten buvome tik mes ir todėl galėjome vienas kitą pažinti." 
Po to, kai tapo žinoma apie poros santykius, spaudoje pasirodė daugybė neigiamų straipsnių apie Megan, koneveikiančių ją dėl to, kad ji aktorė, amerikietė ir dar išsiskyrusi. Tokia mergina princui netinka. Vėliau buvo princo pareiškimas dėl susidariusios situacijos, interviu BBC, pažintis su karališka šeima ir masinis ažiotažas. Nieko nuostabaus: princas Haris ilgą laiką buvo žinomas kaip gal nepastovus santykių atžvilgiu, tad mažai kas tikėjo, kad šįkart viskas rimta ir įvyks taip greitai. Juk pora susipažino mažiau nei prieš dvejus metus. 

 Apie poros sužadėtuves oficialiai paskelbta 2017 lapkričio 27 dieną. Šių metų sausio mėnesį Megan, kaip reikalauja karališkos šeimos taisyklės, ištrynė visas savo paskyras socialiniuose tinkluose, prieš tai padėkojusi savo sekėjams.

Revelan el vestido de novia hecho a mano que usará Megan Markle. Cuesta 10 veces más que el de Diana 23 April 2018 - Harry and a Meghan attend a memorial service at St Martin-in-the-Fields Church in London - dress by Hugo Boss, shoes by Manolo Blahnik, clutch by Wilbur & Gussie Meghan Markle's Best Fashion Moments on Suits


Faktai

Pilnas merginos vardas yra Rachel Megan Markle, tačiau pripažink, Megan Markle skamba puikiai. 

Praeitų metų "Daily Mail" paskelbė geneologinį tyrimą, pagal kurį Megan ir princas Haris yra labai tolimi giminaičiai. Tačiau kadangi tai buvo prieš penkiolika kartų, ši smulkmena nėra svarbi. 

Megan mėgsta gaminti ir dievina maistą, nuolat atranda naujus restoranus ir išbando skirtingus receptus. 

Megan visuomet turi su savimi arbatmedžio aliejaus. Jis ypač praverčia kelionėse įsipjovus ar įgėlus uodui.

Mergina mėgsta sportuoti lauke, bėgioti ir užsiimti joga. 

Meghan Markle’s Royal Style Photos | Vanity Fair Meghan Markle Meghan Markle....This whole look is everything! Personally would wear it without the long brown coat! Meghan Markle

Asmeniškai aš labai žaviuosi Megan: jis yra išauklėta, suaugusi ir subrendusi asmenybė, kuri realizuoja save ir užsiima mėgstama ir naudinga veikla. Visų nuostabiausia, kad ji taip elgėsi ne tik susižadėjusi su princu, ji taip elgėsi visada. Jokių pigių skandalų ir bandymų žūtbūt atkreipti į save dėmesį. Megan visuomet elegantiška, moteriška, savimi pasitikinti ir spinduliuojanti tikrą šypseną ir nuoširdumą. Argi ne tokia turėtų būti tikra princesė?0 Komentarai