Vasaros dvelksmas: kambario pokyčiai

Pagaliau galime džiaugtis atkeliavusia vasara, nors ir gerą nuotaiką šiek tiek užgožia nesibaigiantys mokslai. Tačiau pasistenkime būti optimistės! Šiame straipsnyje pateiksiu keletą kambario pokyčių vasarai idėjų, tad kibkime į darbus, kad įžengusios į savo kambarį pajaustume tą malonų vasaros dvelksmą!


1. Suteik kambariui erdvės. Puikus metas bent truputį pertvarkyti savo kambarį, galbūt išnešti jau seniai be paskirties ar naudos stovinčius daiktus ir atrasti daugiau erdvės! Tačiau tai pagal kiekvieno norą: vieniems jaukesnis atrodo nedidukas kambarys, kuriame daug daiktų, tačiau man atrodo, kad vasarą norisi daugiau erdvės ir šviesos. O tau?

2. Spalvų paletė. Vasarą akys tiesiog raibsta nuo spalvų margumyno: aplink žaliuoja medžių lapai, skleidžiasi ryškiai rožinės, raudonos ir violetinės gėlės, plazdena geltoni citrinukai, o virš galvų mėlynuoja dangaus žydrynė. Šiltuoju metu laiku išpuošk savo kambarį įvairiausiais šiltais ar madingais pasteliniais atspalviais, rinkis kažkokius spalvingus akcentus! Pavyzdžiui, gėlės ar drugiai, apie kuriuos netrukus papasakosiu!

3. Papuošk kambarį įvairiomis dekoracijomis. Viena iš pirmųjų minčių, kuri asocijuojasi su vasara, yra gėlės. Tad puiki idėja kažkokiomis gėlėmis padekoruoti savo kambarį. Galbūt iš tampomo ar paprasto popieriaus, gal iš servetėlių, o jei nemėgsti rankdarbių ir negaili išleisti šiek tiek pinigų, gali tiesiog nusipirkti dirbtinių gėlių. Taip pat žavus vasariškas akcentas - drugelis. Idėja iškarpytais popieriniais drugeliais apklijuoti sieną, o gal pagaminti girliandą. Į savo kambarį vasaros kvapo gali įnešti ir paprastą vazonėlį nudažydama taip, kaip tu prisimeni vasarą, ant šakelės pakabindama begalinę jūrą primenančių akmenukų ir kriauklyčių ar apdekoruodama veidrodžio kraštus gėlėmis. Išlaisvink fantaziją! Beje, puikiausias būdas pajausti tą tikrą vasaros kvapą - tiesiog pasimerkti kvapnių gėlių!

 Floral Chandelier - 25 Warm-Weather DIYs If You Hate DIYs - Photos â˜… 20 Insanely Cute Tutti Fruiti DIYs ★ Free US Shipping- 70 3D Butterfly Wall Art Circle Burst. $50.00, via Etsy. Sea-inspired wind chimes for summer room ideas Decorated my mirror with different flowers... I love it! how to clean sea shells

Savas kambarys - kiekvienos mūsų tvirtovė, kur turėtume jaustis saugiai ir maloniai. Todėl reikia tą tvirtovę puoselėti. Tik nepatingėk pagražinti savo kambario ir rezultatas tave džiugins!0 Komentarai