"13 priežasčių kodėl": apie aktorius

Esu įsitikinusi - nereikia aiškinti, apie ką pasakoja vienas žinomiausių serialų paaugliams "13 priežasčių kodėl". Prieš metus pasirodė pirmasis sezonas, savo žiūrovus, tarp jų ir mane, sukrėtęs, privertęs dar ilgai jo nepamiršti bei palietęs giliausias širdies kerteles. Po šokiravusios paskutinės serijos pasklido žinia, jog greit išvysime ir antrąjį sezoną. Šis pasirodė jau daugiau nei prieš mėnesį, tad neabejoju, jog daugelis jau spėjo peržiūrėti visą sezoną, o jei ne, tikrai rekomenduoju! Tačiau nesvarbu, matei jį ar ne - straipsnyje neatskleisiu siužeto, bet papasakosiu šiokių tokių įdomybių apie seriale vaidinančius aktorius!Vaizdo rezultatas pagal užklausą „katherine langford“KATHERINE LANGFORD (HANNAH BAKER)

22 metų aktorė, seriale vaidinanti begalę kančių ir skausmo patyrusią Hannah Baker, šįmet patvirtino, jog trečiajame sezone jos kaip Hannah jau nebeišvysime. Aktorė savo Instagram paskyroje dėkojo režisieriui, už jai skirtą vaidmenį ir visiems kitiems už puikius pastaruosius 2 metus. Ji teigė, kad šis serialas jai visad bus ypatinga patirtis, gyvenimo dalis. Galbūt jau matei, Katherine taip pat gavo vaidmenį neseniai pasirodžiusiame filme "Su meile, Saimonas", kuriuo džiaugiasi ir didžiuojasi. Katherine yra pasakiusi: "Daug filmų ir laidų, bandę atvaizduoti paauglystę ar chaosą, ateinantį tame amžiuje, vengia to ar iš dalies fantazuoja, ką reiškia būti paaugliu". Beje, aktorė yra prisipažinusi, jog turbūt niekad tiek daug neverkė, kiek žiūrėdama filmą "Titanikas".

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „alisha boe“
ALISHA BOE (JESSICA DAVIS)

Simpatiška 21 metų mergina atrankoje pretendavo į pagrindinį - Hannah - vaidmenį. Kai Alisha buvo paprašyta vaidinti Jessica Davis, iš pradžių mergina nenorėjo tam pritarti. Šį vaidmenį aktorė įsivaizdavo kaip švelnią, mielą, populiarią merginą šviesiais plaukais ir melsvomis akimis, tačiau matome, jog vaidmuo vis dėlto atiteko šiai aktorei ir, mano nuomone, labai tiko! Be to, "13 priežasčių kodėl" nebuvo jos pirmasis vaidmuo seriale. Anksčiau ji vaidino serialuose "Moderni šeima", "Jaunasis vilkas" kaip kviestinė žvaigždė. Mergina labai mėgsta žygiavimą, juk ji kilusi iš Norvegijos, kur tautiečiams itin svarbi gamta. Ypatingai mėgsta tai daryti viena, nes tai jai lyg meditacija.Vaizdo rezultatas pagal užklausą „dylan minnette“
DYLAN MINNETTE (CLAY JENSEN)
Šio serialo žvaigždės Dylan pirmasis vaidmuo buvo seriale "Dreikas ir Džošas". Ten jis viename 2005 metų epizode suvaidino berniuką, vardu Jeffrey. Be to, vaikinas ne tik puikus aktorius, bet ir talentingas muzikantas. Priešingai nei kiti serialo aktoriai, jis nė neskaitė knygos prieš dalyvaujant serialo atrankoje. Jis sutinka, jog "13 priežasčių kodėl" yra tikrai įtemptas, tamsus ir kartais net sudėtingas serialas. Pasak serialo aktorės Katherine, Dylan turi daug panašumų su jo vaidmeniu. Ji teigė, jog vaikinas labai geras, mielas ir švelnus, kaip ir veikėjas Clay, o vaidinant kartu pakelia jai nuotaiką.Susijęs vaizdas
BRANDON FLYNN (JUSTIN FOLEY)

Žydų tautybės aktorius gimė Majamyje, Floridoje, kur lankė menų mokyklą. Jo pirmasis vaidmuo buvo dešimties metų, miuzikle "Piteris Penas". Vaikinas 2017 metais patvirtino, jog yra homoseksualas. Įvairūs interneto tinklalapiai tik ir pilni įrašų apie aktoriaus ir garsiojo dainininko Sam Smith santykius, kai praeitąmet pora buvo užfiksuota susikibę rankomis. Vėliau Sam Smith pareiškė, jog iš tiesų turi širdies draugą, kuris ir buvo Brandon. Deja, po 9 mėnesių draugystės pora išsiskyrė.
MILES HEIZER (ALEX STANDALL)

SusijÄ™s vaizdasKentukyje gimusį aktorių ir muzikantą, seriale atliekantį Alex Standall vaidmenį, galėjai išvysti ir tokiuose filmuose, kaip "Nerve: drąsos žaidimas" ar "Su meile, Saimonas". Miles nepraranda vilties, jog Katherine Langford vis dėlto nuspręs grįžti į trečiąjį sezoną. Vaikinas žavisi aktore ir teigia manantis, jog jai visad atsiras vietos šiame seriale. "Taip keista, kai tu dirbi tokį ilgą laiką, kaip pusę metų, o tuomet visi per vieną dieną viską peržiūri" - taip apie serialą kalbėjo Miles Heizer. Vaikinui vidurinės mokyklos koridorius jau tapo lyg antrais namais, nors ir, kaip jis pats teigė, visi aktoriai per seni būti čia.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „justin prentice“JUSTIN PRENTICE (BRYCE WALKER)

24 metų vaikinui "13 priežasčių kodėl" seriale atiteko mokyklos populiariojo, futbolo komandos kapitono, nejaučiančio gėdos ar kaltės jausmo, viršesnio už kitus, žodžiu, blogiuko vaidmuo. Serialą jis susiejo su vaikystėje patirtomis patyčiomis: kai jis žaidė krepšinio komandoje, ten buvo ir šiek tiek didesni bei vyresni broliai dvyniai, kurie šaipėsi iš jo. Vaikino tėvai patarė stoti prieš juos, pagrasinti skriaudėjams, tuomet tai padėjo. Tačiau aktorius teigė, jog gyvenime tai ne visad padeda. Praeitais metais Justin tikėjosi, jog pirmasis sezonas nebus serialo pabaiga, kad jis dar galės nusifilmuoti. Na, džiugu, kad jo viltys išsipildė! Be to, vaikinas ir realiame gyvenime yra didelis futbolo gerbėjas.Žiūrint šį serialą apima tokios mintys: atrodo, išsprūdo tas vienas žeidžiantis žodis, nieko tokio, pasimirš, bet kai visi tie žodžiai ir poelgiai seka iš paskos, susideda į vieną, žmogus patiria begalinį skausmą. Serialas padeda suvokti, jog tiek ir reikia, kad tai patyręs žmogus nuspręstų pakelti prieš save ranką. O kalbant apie patį siužetą, vien serialo minties nepakaktų, kad jis žiūrovus taip įtrauktų. Siužetas labai įdomus, intriguojantis ir kartais vaizduojantis tokius momentus, kurie priverčia tiesiog sustingti.


0 Komentarai