Mamma Mia! - spalvomis ir ypatinga nuotaika džiuginantis miuziklas

Muzika, priverčianti kojas žengti šokio ritmu žmonių, anksčiau tvirtinusių, jog šokiui jie nesutverti.
Kiekvieno, net ir rimčiausio bei labiausiai susikaupusio, žiūrovo veide šypsnį nuo ausies iki ausies išspaudžianti nuotaika.
Vaizdai, atskleidžiantys pasaulio grožį ir nuteikiantys net didžiausią namisėdą bent minutėlei iškišti nosį pro langą. 
Argi tai ne puikus derinys, apibūdinantis vieną šauniausių filmų? 
Ir taip, šiandien aš kalbu apie "Mamma Mia!"

Šių dėmesio vertų filmų kelionė prasidėjo prieš dešimtmetį, 2008-ųjų metų vasarą pasirodžius pirmajai "Mamma Mia!" daliai, kuri buvo skurta remiantis ankstesnių metų miuziklu. Tuomet visi vėl iš naujo pradėjo gyventi ir mėgautis grupės ABBA atliekamos muzikos ritmu.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „mamma mia“

Filme vaizduojamas vienas ypatingiausių jaunos merginos Sofi Šeridan gyvenimo tarpsnių - pasiruošimas vestuvėms. Savaime suprantama, jog žengiant tokį svarbų žingsnį, mergina pajunta norą šalia savęs matyti visus artimiausius žmones. Tad ji nusprendžia į vestuves pasikviesti ir tėtį, kurio nėra mačiusi. Atrodo, viskas paprasta. Tačiau būtent čia ir iškyla didžiausias kėblumas - merginos mama Dona Šeridan nežino, kuris iš trijų praeities mylimųjų yra merginos tėvas. Sofi į vestuves pakvietus visus tris galimus savo tėčius, ir čia istorija įgauna pagreitį... Kaip jai seksis bendrauti? Kuris iš trijų vyrų yra tikrasis jos tėvas?

mamma mia and meryl streep image
Verta paminėti, jog filme vaidina ir vieni geriausių aktorių, kurie yra pripažinti plačiajame kino pasaulyje! Pavyzdžiui, Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan - ir tai tik keletas mano paminėtų.


Mano nuomonė: turbūt net tiksliai negalėčiau suskaičiuoti, kiek kartų jau žiūrėjau šį filmą ir kiek dar žiūrėsiu, nes tai - viena geriausių priemonių atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką! Gal prisijunk ir tu?Ir po dešimties metų gerą nuotaiką garantuojantis filmas sugrįžta!

Nors po pirmosios dalies išleidimo praėjo nemažai laiko, "Mamma Mia!" išlaikė savo žavesį, linksmybes ir nuotaiką pakeliančius įvykius.


Nors ir šįkart dėmesio centre išlieka Sofi Šeridan, žavesio istorijai teikia jos ir mamos Donos gyvenimo sugretinimas. Norėdama išpildyti mamos svajonę saloje atidaryti viešbutį, Sofi kaip įmanydama stengiasi kuo tiksliau atkurti senąjį dizainą, norėdama jausti savo mamos dvasią kiekviename namo kampelyje - tai suteikia jai tvirtybės, siekiant užsibrėžto tikslo. Besiruošdama atidarymui Sofi sužino vis daugiau dalykų apie mamos praeitį: begalinį laisvės troškimą, užsispyrimą, nepriklausomybę nuo kitų ir ne visai laimingai pasibaigusias meilės istorijas. Sukuriamas vaizdas lyg Sofi išgyvena panašų į jos mamos gyvenimą ir puikiai su tuo susitvarko.  

70s, Abba, and james image

Be jau anksčiau minėtų pripažinimą tarp žiūrovų pelniusių aktorių, vaidinusių pirmoje dalyje, prisijungia ir keletas naujų: charizmatiškoji Lily James, nesenstančioji Cher ir žavusis Andy Garcia. 

Mano nuomonė: šis, kaip ir ankstesnysis filmas, mane sužavėjo nuo pat pirmos minutės. Jame netrūksta juoko, muzikos ir šmaikščių scenų.   

Madistėms šis filmas parodys naujų idėjų aprangos deriniams. 
Neabejingoms muzikai merginoms jis suteiks malonumą ausiai ir širdžiai.  
O norinčioms tiesiog gerai praleisti laiką - padovanos šypseną nuo ausies iki ausies.

Tad pirmyn!
Sukviesk artimiausias savo drauges ir pasinerkite į filmų suteikiamo malonumo džiaugsmą.
Tik nepamirškit spragėsių!
 O komentaruose būtinai papasakok įspūdžius. 


2 Komentarai

 1. Pirma filmo serija be galo patiko ir man! Ne tiek dėl pačio siužeto, bet kiek dėl muzikos! Jau seniai planuoju nubėgt pažiūrėti į kiną ir antrą dalį, bet va vis neprisiruošiu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man abu filmai labiausiai patiko dėl tos ypatingos muzikos, kuri sukuria neįtikėtiną nuotaiką.
   Būtinai nueik pažiūrėt antrą dalį, patikėk, labai labai verta!

   Panaikinti